Ana Sayfa / Tahminler / 12 KASIM 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)
istanbul altili tahminleri

12 KASIM 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Tercihimi Birinci altılıdan yana kullandım. Sezonun kapanış gününde çok farklı sonuçlar çıkabilecek izlenimi veren programda bütün yarış severlerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Yakın zamanda koşan isimlerin bir araya geldiği bu koşuda ilk şansı 7 SEMADA YILDIZ'A veriyorum. Grubun uygunluğu ile 2 GÖKKALE sıralamasına yaşına rağmen dinç gireceği bu koşuda 6 BİLGEKURT  sıralamasına şans veriyorum.

2.AYAK : Maiden mücadele de ilk baktığımda Bennato için çantada keklik bir yarış demiştim ama ayrıntılara bakınca zorlu geçilmesini beklediğim bir maiden İlk şansı koşu tecrübesi elinde olan ve zorlu rakiplerle koşan 1 BENNATO'ya veriyorum. H.karataş idaresinden sonra bugün üzerinde farklı bir jokeyle çıkacak olan ve hazırlıkları yeterli olan 5 PİERRO, ilk startında ki ikinciliğinde oldukça bir performans sergileyen 8 URLA FIRTINASI ve U.polot idaresinde ki 3 GOGO sıralamasına şans veriyorum.

3.AYAK : Günün süprize açık mücadelesi imkanınız doğrultusunda kalabalık tutabilirsiniz. İlk şansı 2015 yılındaki başarılı yarışlarından sonra 2016 yılında kısa yarış programından sonra 2017 yılı içersinde yapmış olduğu yarışlarla bu grupta her zaman söz sahibi olabilecek yarışın süpriz konumunda ki 6 PİRGEÇTİ ilk şans verdiğim isim olup, idmanlarını yarışa yansıtamayan 11 ÇEŞME FIRTINASI , 12 HELYUM son kazandığı güzel birinciliğiyle 5 DALİCİM son idmanlarında canlı gözüken 9 ZAL ara sonrası gördüğü yarışlarında etkili koşular koşan 1 ALAKIZ yaşına rağmen kapalı kutu koşular yapan 2 KALABALI sıralamasına şans veriyorum.

4.AYAK : Son yarışında ağır pisten etkilenen 5 AYANHA ve eküri 2 MAVRA gruptan bir adım önde gözüksede. İlk startını kazanan ve dinlendiren bugün etkili bir yarış koşabilecek 7 ŞENALP  sıralamasına şans veriyorum.

5.AYAK : Günün zorlu ve süprize açık bu koşusunda da imkanlarınız doğrultusunda özellikle hafif kilolu isimlerin bol olduğu bu yarışta fazlaca atın şansı var. Ara sonrası koşacak olmasına rağmen bu isimlerin üzerinde isimlerle yarış koşan ve başarılı yerlerde koşuyu tamamlayan dinç gireceği bu yarışta rakiplerini geride bırakabilecek 5 ALTIN AKAR ilk şans verdiğim isim olup , bu tip mesafeleri seven etkili yarışlar yapabilen 11 TROMOS, İzmirden çok formda gelen 3 AĞAÇELİK, koşunun kısrak isimlerinden olsada çok güzel bir form yakalayan 1 LADY GIRL bu tip mesafeli yarışlarda boş geçilmemesi gereken 9 VASILY,  aradan sonra tek bir yarış koşan ve bu grupta iş yapabilecek idman görüntüsü güzel 12 HASAFET sıralamasına şans veriyorum.

6.AYAK : Uzayan mesafede daha etkili koştuğunu son yarışında gösteren ismin bugün son yarışını yapması durumunda bu rakiplerini geride bırakabileceği güç ve performansı olduğunu düşündüğüm 3 BEYAZID'ın koşuyu kazanacağını düşünüyor ve kuponumda tek isim olarak yer veriyorum.

İSTANBUL 1 ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7,2,6

2.AYAK : 1,5,8,3

3.AYAK : 6,11,12,5,9,1,2

4.AYAK: 5,2,7

5.AYAK : 5,11,3,1,9,12

6.AYAK : 3

TUTAR : 90,72 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Johny Guitar
Üye

bol şanslar Yavuzhan üstad…

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...