istanbul altili tahminleri

12 KASIM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)

4.Koşu – 2. Altılı – 1. Ayak: Çok atın şansının olduğu klasik bir İstanbul ilk ayak yarışı. 3 açık yarışta sert gruplardan etkilenip 3 ay geri alınan (4) BODRUM KALESİ iç pistteki galoplarında adete uçmuş. Ekürisi (11) ONURŞAH ile birlikte ilk şansı veriyorum. Sınıf olarak bu grubun üzerinde olduklarınına inandığın (3) SANAY, (1) ARTİSEMRE ve (2) MAVRA / (9) GÜLDÜRGÜLDÜR ekürileri küçük kuponlar için yeterli olabilir. Ben ilk ayakta sürpriz kokusu alıyorum ve biraz daha tay ekleyeceğim. Son açık yarışında kıpırdayan Kaizbert tayı (5) AYAHNA ve son 2 kum yarışını dikkate almadığım Narin ekürisinden Toşur Tayı (8) DOĞUŞAN dan güzel bir yarış bekliyorum.

5.Koşu – 2. Altılı – 2. Ayak: Günün en karışık yarışı, birincilik karakolda çözülür denilecek bir yarış. Çok at yazacağım ve sıralamam şu şekilde; (1) LADY GİRL, (11) TROMOS, (3) AĞAÇELİK, (7) BORANTAY, (10) REKOR, (14) MY NUMBER, küçük kuponlara yeterli olabilir.  (13) NORTHERN WEST, (2) BABADOĞAN, (4) SİERRA MAESTRA, (8) LUXEMBURG ve (9) VASILY çok at yazanlara tavsiyem.

6.Koşu – 2. Altılı – 3. Ayak: 2 Yaşlı tayların sezon sonu en uzun mesafeli yarışı olan Grup-2 Sakarya Koşusunda bu senenin en iyi tayları sahneye çıkıyor. Mesafenin uzamasının (3) BAYEZİD e yarayacağını düşünüyorum, ilk atım. Henüz hiç geçilmeyen (11) TOMİRİS ve ekürisi (5) CORCOVADO yazılmazsa olmaz. Mesafeye yatkın olmasını beklediğim (7) HAS, 1600 çimde kazanıp yumuşak pistte yürümeyen A. Çelik’in tercihiyle (1) ALAÇATI AĞASI bence yeterli olacaktır. Ama yine de bu büyük yarışta sürpriz olma ihtimaline karşılık Ankara ve İzmir’de kazandığı 4 yarış sonrası buraya gelen (2) AVUKAT, Bursada 1400 çimde 1,22,23 derecesi çok parlak olan ve Karataş’ın tercihiyle (8) MONTANA, ve formda jokeyiyle (4) CANKILIÇ ı yeri olan yazabilir.

7.Koşu – 2. Altılı – 4. Ayak: Son başarısız olduğu grup yarışlarında çimde koşan ve şimdi tekrar sentetik piste çıkan Karataş’ın tercihi (4) MY BILLIONAIRE ilk atım, son KV yarışını kazanıp formunu devam ettiren (3) CURTARALO yine şanslıdır. Yarışın bombasını (6) ZÜMRÜTHAN dan bekliyorum.

8.Koşu – 2. Altılı – 5. Ayak: 1600 çimde tabela dışı kaldığı 2 Grup yarışı dikkate almadığım, sentetik ve uzun mesafede geçilmeyeceğini düşündüğüm (2) ISKRA günün en güvenilir kalesidir. Ayrıca Dubai’de yarışmak için handikap puanı yetmeyen ve minimum 2 açık yarış daha kazanması gereken bu atın bugün birinci açık yarışını kazanacağını düşünüyorum. Banko öneriyorum. Güvenmeyenler ya da yıkmak isteyenlere (6) Mİ BOMBON, (9) HARD GOLD ve (1) I SAW THE SUN ı öneririm.

9.Koşu – 2. Altılı – 6. Ayak: İlk yarışında Tayyiphan arkası 2. liği sonrası, burunla kaybettiği son yarışı sonrası hazırlıklarında diri görünen ve Karataş’ın tercihiyle (7) RUN AND WIN bu kez kazanabilir.  3 yarıştır gelmesini beklediğim ama bir türlü fotoyu önde geçemeyen Toruk Macto tayı (9) FUNNY FAMILLIAR 4 gün arayla koşmaktan etkilenmezse yine beklediğim bir taydır. Günün son ayağının bombasını ise 3 ay geri alınıp super hazırlıklarıyla dikkat çeken ve dinçlik yarışı yapacak olan (3) ES KARAYEL ES yapabilir.

 

2.ALTILI GANYAN

 1.Ayak: 4-3-1-2 /// 5-8

2. Ayak: 1-11-3-7-10-14 /// 13-2-4-8-9

3. Ayak: 3-5-7-1

4. Ayak: 4-3-6

5. Ayak: 2 (ISKRA) Banko

6. Ayak: 7-9-3

 

Küçük Kupon Bedeli: 51,84 TL

Büyük Kupon Bedeli: 142,56 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Johny Guitar

Johny Guitar
40 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1994 yılında İstanbul Üniversitesinde okurken at yarışıyla tanıştım, zaman zaman ara versem de 23 yıldır sıkı bir yarış takipçisiyim. Hayatta en büyük keyifimdir at yarışları ve tabiiki Beşiktaşk:) Umarım size ilham olurum ve hep birlikte kazanırız.
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

Şans yanında olsun… varlığını, uğurunu huzuruna arz etsin…

admin

Bol şanslar

yavuzhan41

Şansın bol olsun.

yavuzhan41

Tebrikler Johny

ETC

şans yanındaydı,tecrübesiyle birleştirdi ve kazananlardan oldu Johny dostumuz…
Tebrik ederim.
Bu bir sonraki tahminlerinin de teminatı olsun.. Devam ettiremen dileğiyle…

Bombaci

Tebrikler siftah oldu :)

Bombaci

Admin 😂😂😂😂

admin

Bombacı yarın gelmezse sıkıntı olacak artık, alıştık iyice :)

admin

Tebrikler, hayırlı olsun ilk altılı.

admin

Katlanarak çoğalsın :)

Cengo

Tebrikler dostum,daha büyükleri gelir inşallah.

Mehmet28

tebrikler

ETC

Açık konuşayım bu başarına gıpta ettim.. Ben de umarım yarınki BURSA sınavımda benzer şekilde okuyucularımıza yol gösterenlerden olurum.. Siz hep böylesiniz işte, o güzel, isabetli tahminlerinizle insanı şevklendirip duruyorsunuz :))))

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x