Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 12 KASIM 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
istanbul altili tahminleri

12 KASIM 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla, şansınız daim olsun…

1.KOŞU: 29 Ekim tarihli koşusunda İbrahim Halil KETME idaresinde son 100 metrede sprintleriyle liderliği yakalayan ve son ana kadar liderliği koruyan SIRA DAĞLAR ile o koşusunda ikinci olan ve bu defa eküri avantajı ile intikam alabilmek için sahaya çıkacak olan BEYREK’in bu koşuda birlikte tercihlenmesi taraftarıyım. Referans olarak 29 Ekim tarihli sınavı örnek gösterebilirim. 8 Kasım tarihli Son KUM sınavı ile ilgili olarak Uğur POLAT idaresinde TEZCANLI gibi kalite bir ata kıl payı ile geçilen ve yine Mustafa ÇİÇEK idaresinde izleyeceğimiz SEMADA YILDIZ da bu koşuda yıldızı parlayacak olma ihtimali bulunan isimlerdendir. ASLANPARÇASI da son uzun mesafe KUM koşusunda elde ettiği derece ile ona keza.

2.KOŞU: KOCAKAYA ile etkili yarışları bulunan ve artık tabelanın zirvesinde yer almak isteyen BENNATO, performasını biraz daha yükseltirse istediğini elde edebilir. Ayrıca Gökhan GÖKÇE idaresinde elde ettiği dereceleri unutulmaması gereken ve bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde izleyeceğimiz JOSHUA da BENNATO ile birlikte düşünülmelidir. 25 Ekim tarihli ilk koşusunda BAYŞUBAR’ın etkili sprintlerine güçbela dayanma başarısı gösteren fakat KARATAŞ idaresinde ikincilikle yetinen URLA FIRTINASI bu defa yine KARATAŞ idaresinde boş durmayacak, bu 2 safkanın hatasını kollayacaktır. Avantajı ise dış kulvardan start alıp son düzlükte boşluk bulacak olma olasılığıdır.

3.KOŞU: Son koşusunu ölçü almadığım, pist ayırt etmeksizin Volkan YÜCEL’e alışık stiliyle bilinen KALABALI ile İstanbuldaki son 2 uzun mesafe ÇİM sınavında önemli dereceleri bulunan ve ihmal edilmemesi gereken KUZEN koşuda tercihlenmesi gereken ikilidir. DALİCİM de son koşusunda gösterdiği performan nezdinde ihmal edilmemelidir.

4.KOŞU: 1 Kasım tarihli İSTANBUL 1400 KUM sınavında Mazlum Pir DEMİR idaresinde birinciliği kıl payı kaçıran ve ÇİM pistin gediklisi durumunda olan SANAY bu defa intikamını almak için yarışacaktır. Ayrıca Doğukan SAV ile başarılı işler çıkaran ve 4 Ekim tarihli koşuda 57kg sıkleti ile kalite rakipler önünde liderliğe ulaşan DURMUŞKARDEŞ bu defa 50 kg sıklette SANAY’ı zorlayacaktır.

5.KOŞU: Mesafe ve binici ayırt etmeksizin ÇİM pistte iyi işler çıkaran LADY GIRL (ki 27 Ekim tarihli KARATAŞ idaresindeki WINCHESTER’ı ezip geçtiği sınavı unutulmamalıdır.) aynı zamanda grubun en iyi bitiriş süresini elinde bulundurmaktadır.4 Ekim tarihli o koşuda deyim yerindeyse ezip geçmiştir. Bu koşu performansına referans gösterilebilirse ilk ve tek tercihimdir.

6.KOŞU: Bincisi KOCAKAYA’ya alışkın tarzıyla b ilinen ve mesafe ayırt etmeksizin güzel performansları bulunan BAYEZİD başta tercihlenmesi gereken isimdir. Ayrıca mekan ayırt etmeksizin ÇİM pistte elde ettiği derecelerle bilinen, son 1600 ÇİM sınavında uçan ALAÇATI AĞASI’na ve KARATAŞ idaresinde eli kulağında olan MONTANA’ya da bilhassa dikkat edilmelidir.

7.KOŞU: 27 Ekim tarihli koşusunda startta 2 boy kaybetmesine rağmen Özcan YILDIRIM idaresinde liderliklerine yenisini ekleyen ve grubunun en nitelikli atı konumunda olan CURTARALO tektir tek kalacaktır.

8.KOŞU: Son KUM pist sınavında KARATAŞ idaresinde deyim yerindeyse uçan ve bir başka koşusu olan 29 Eylül tarihli İSTANBUL 2000 KUM sınavında 2.03.76 ile grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden, bu defa KOCAKAYA idaresinde sprintleriyle izleyeceğimiz MY SWEET LADY başta olmak üzere, Ahmet ÇELİK idaresinde liderliklere alışık I SAW THE SUN bu koşuda tercihlenmesi gereken iki isimdir. Fakat ortalama mesafede sprintleriyle bilinen ve KUM piste alışkın olan HARD GOLD da bu koşuda tercihlenenler arasında olmalı ve ihmal edilmemelidir.

9.KOŞU: 13 ve 29 Ekim tarihli koşularında (ki yarış hayatının 2 koşusudur) mesafe ayırt etmeksizin ÇİM pistte farklı bitiriş süreleri elde eden ve 1200-1300 ÇİM mesafelerinde grubunun en iyi bitiriş sürelerine sahip RUN AND WIN bankomdur diyor koşuyu kapatıyorum.

Şans sizinle olsun dostlarım.. Daima…

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 4 – 5 – 7
2.AYAK: 1 – 4 – 8
3.AYAK: 2 – 3 – 5
4.AYAK: 3 – 6
5.AYAK: 1
6.AYAK: 1 – 3 – 8

TUTAR: 12.96 TL

2.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 3 – 6
2.AYAK: 1
3.AYAK: 1 – 3 – 8
4.AYAK: 3
5.AYAK: 1 – 7 – 9
6.AYAK: 7

TUTAR: 5 MİSLİ (5.40 TL)

YAZAR: ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
ETC
Üye

teşekkür ederim Admin dostum..
Yeni bir beyaz sayfa, yeni umut, yeni heyecan…
Umalım ki bu sefer 12’den vurabileyim 🙂

ETC
Üye

Aynen öyle…
Bu arada benim okuyucu arkadaşlardan üyeliği bulunanlardan küçük bir ricam var.
Herkes, yarınki ve bundan sonraki tüm yarışlar için vakit ayırabildiği ölçüde yorum ve tahminleriyle paylaşımda bulunsun ortamımızda. Sitenin mevcudiyeti ve kalitesi zaten aşikar iken yorum ve tahminlerle, farklı stilde görüş ve düşüncelerle bu güzel ortamımıza yedi renk değil yetmişyedi renk bile olabiliriz.

Bu bir çağrıdır, tüm yarışsever okuyucularımızı ve yazar dostlarımızı o güzel yorum ve görüşleriyle bu ortamda görebilmeyi çok istiyorum…

Haydi dostlarım… Hep birlikte..

Ankaraa
Ziyaretçi
Ankaraa

1
1
H
1/2/3/4/5/

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar

Adrian
Üye

Bol Şans ETC kardeşim

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Bombaci
Üye

ETC 💵 oldu 3.80 lira ⛽️ oldu 5 lira 70 kuruş sen Hale’n 5 liralık şablon yapıyorsun biraz yükselt piti 🙂

ETC
Üye

Bombacı dostum inan yükseltmemeye çalışıyorum, sebebi aslında hani küçük meblağlarda olsun insan işin eğlencesi ve heyecanını yaşasın diye.. Bugünkinde 12.96 TL’ye kadar çıktım. O BENNATO meselesi varya o koşuda BENNATO’yu tek düşünüyordum lakin yanına 2 at da yazma durumu hasıl oldu.. Yoksa ohooo 4.32 ye kadar düşer o kupon :)))

ETC
Üye

Yavuzhan, Adrian, Mehmet can dostlarım çok teşekkür ederim. Bugün sizlerin de tahmin ve yorumlarıyla zevk ve heyecanı iliklerimize kadar yaşatmanızı can-ı gönülden bekliyorum. Öyle de olacak hem de fazlasıyla…

Şansın KRALI sizinle, uğurunuz DAİM, yüreğiniz ve zihniniz IŞILTI dolu olsun

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar

ETC
Üye

Teşekkür ederim toprak_tan dost
İşin zevkini ve heyecanını dilediğinizce yaşamanız dileğiyle…

Johny Guitar
Üye

bol şanslar ETC üstad…

ETC
Üye

Teşekkür ederim Johny can…
Aynı şansı heyecanı ve zevkiyle, son ana kadar fazlasıyla yaşaman ve yaşatman dileğiyle…

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Selamlar Bolşanslar dostum 😊

Bugünde senin sayfanda paylaşayım dedim kuponumu.

1.Altılı..

1.2.4.7
1 Teekkķ
2.3.4.5.12
1.5
1.9
3.6.8.11

19.20 tl.

ETC
Üye

baştan sona inceledim Cengo. isabetli tahminlerin var, esasında 1.altılının 4. ayağını garantilemişsin ama ben nedense risk aldım bu ayakta, ama riske rağmen SANAY’dan vazgeçemedim. Uğur POLAT olsaydı şayet derdim ki bu ayağı SANAY kapatır ama Mazlum Pir DEMİR de atla ikinci koşusunda ihmal edilmeyecek durumda

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Milletin 10 at yazdığı yere 2 at yazdım kafa burun kaybettik ikiside potada 🙁

ETC
Üye

canın sağolsun Cengo.. tahmin ve yorumlarını eksik etme sitemizden… farklı görüşler okuyucuyu düze çıkarır daima

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.