Ana Sayfa / Tahminler / 12 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

12 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Ankara programında birbirinden zevkli ve çekişmeli sekiz koşuya sahne olacağız. Az atlı programda çok güzel bir ikramiyenin çıkacağını tahmin ediyorum. Bütün yarışseverlerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Altılı ganyanın açılış ayağında Maiden mücadele ile start alıyor. Maiden mücadele de Altılı çatımı oluşturduğum ilk tek terciğimle giriş yapmak istiyorum. İlk yarışından Kum piste dördüncülükle ayrılırken çok fazla zorlanmayan ismin Kum piste yapmış olduğu 1000 metrelik derecesi diğer rakiplerinin önünde olup bugün çıkacağı Çim pistte Kaneko yavrusunun çok fazla etkilenmeden uyum sağlayacağı ve ilk startında Özcan Yıldırımla start alıp muhtemelen yarış sonrası tayından memnun kalıp bugün tekrar üzerinde olacağı Ankara idman pistinde ki işlerinde etkili olan 6 BEST OF HAZAL'la altılı ganyana BANKO olarak başlıyorum.

2.AYAK : Kestiremediğim zorlu yarışlardan birisi kupon bedeli açısından çok yükseğe çıkmamak adına elediğim isimler doğrultusunda yazacağım atları yarın muhtemelen agf tablosuna göre ilave yapabilirim. Koşuda başta tuttuğum isim ara verilip bugün çıkacağı Ankara pistinde tam mesafesinde koşacak olan ve Müthiş Ölçerin muhtemelen satıldıktan sonra çok pişman olacağı 1 EREN EFENDİ dinçlik yarışı yapıp koşuyu bir solukta bitirebilir benden söylemesi. Açıkçası bu kadar kısa sürede neden tekrar böyle bir koşuda yer alıyor çok anlam veremedim kısa bir süre önce satılan ve istikrar abidesi olarak gördüğüm Ankara pistinde ki mükemmel idman görüntüsüyle muhtemelen yarın koşunun favori konumunda çıkmasını beklediğim 7 SHUTKA,  Çim yarışlarından sonra son Kum pistteki mücadelesinde Müslüm Çelik idaresinde çok etkili bir ikincilik yapan bugün devam eden ve artan formuyla 8 MISTER TICKER, Grubun yaşlı tilkisi olarak nitelendirdiğim ve satış koşularında her zaman çok ön planda olup koşuda ismini duyuran ara sonrası koşacak olmasına rağmen hazırlık aşaması ve uygun kilosuyla 10 DİSTANT RISING, Çok farklı bir at olduğunu düşündüğüm ne zaman nasıl koşacağı ve inatçılığı çok muhteşem olan ismin bugünde kuponlarda yazılmadan geçilmeyecek 5 ERTUĞRUL zorlu mücadelede şans verdiğim isimler olup. Yeri olanlar koşuyu riske atmayıp kapatabilir.

3.AYAK : Arap atlarının uzun mesafeli şartlı mücadelesinde koşuyu kazanmaya bir adım yakın gördüğüm isim olsa da bu koşuyu riske atmadan kapatmayı tercih ediyorum. Rakiplerinden ayrılan isimleri görüp az atlı olması nedeniyle at eksiltilerek geçilecek bu ayakta çok ters bir ismin gelme ihtimalini yüksek görüyorum. Koşuda bu tip mesafelerde çok etkili koşan 5 AKARNEJAT koşuyu kazanmaya en yakın isim olduğunu düşünsemde koşuda HEPSİ diyerek kapatıyorum.

4.AYAK : Akarnejatın bir koşu öncesi durumunda bu koşuyu neden tek geçeceğim dediğimi duyar gibiyim. Ama risk ve cesaret olmadan bu oyunun olmadığını çok net bir şekilde söyleyebilirim. Kurguların bu oyunda en önemli hususlardan birisi olduğunu bu tip kalabalık geçilecek koşularda tuttuğumuz bir ismin gelmesi durumunda kupon şansını oldukça yükseltiğini unutmamalıyız. Koşuya dönecek olursak son startını kazanırken çok net bir birincilik yapan rakiplerinin önünde Ahmet Çelik'in her teşvikine net cevap veren kazanırken bir sonraki koşusuna yeşil ışık yaktığını düşündüğüm ve sahiplerinin de bir o kadar inanıp Kupalı bu koşuya deklare ettiklerini düşündüğüm Ankara pistinde ki idman görüntüsüyle kazandığı koşu sonrası formunu koruyan bu tip mesafelerde ve son yarışlarında adeta istikrar abidesi olan çıtayı bu yarışıyla birlikte yükselteceğini düşündüğüm 5 YOLDAŞHAN'ı günün bir diğer BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

5.AYAK : Çoğu yarış severin zorluk yaşamasını beklediğim ve kuponları zora sokacak bir ismin gelmesini beklediğim bir koşu. Yüksek ihtimal ilk startlarını kazanan isimler yapmış oldukları dereceleride göz önüne alındığında yakın dereceli iki ismin çok önde olduğunu düşünmemek elde değil. Fakat tecrübelerime ve hissiyatıma güvenerek oldukça sürpriz ismin çıkmasını beklediğim bu koşuda özellikle ilk startında beşincilikle ayrılan ÇAPKIN EMİR ve Ankara pistinde ki hazırlıklarında mükemmel işler sergileyen 5 TOYDEMİRCAN olmak üzere riske atmayacağım bu koşuyu HEPSİ diyerek kapatmayı tercih ediyorum.

6.AYAK : Kapanış ayağında 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesiyle yapıyoruz. Ara sonrası koştuğu koşularla formunu ilerleten bu rakiplerinin çok üzerinde olduğunu söylemeye gerek duymadığım 1 PEARL GEM koşuyu kazanmaya çok yakın. İkramiye boyutunu biraz daha yükseltmenin çok da mantıklı ve müsait olduğunu düşündüğüm Handikap mücadelede , Gezmediği pist kalmayıp çok sık bir yarış takviminde koşturulmasına rağmen bugün çıkacağı Ankara pistinde etkili hazırlıklarıyla ters bir yarış yapmasını beklediğim 2 ZAFER MEYDANI,  son kazandığı yarış sonrası koruduğu formuyla bugünde kazanabilecek idman görüntüsüyle 3 NESTOR,  sevdiği orta mesafeyi bulan ve etkili olduğu Çim pistte uygun sıkletiyle es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm 7 ZONARO, Adana pistinde sonunda özlediği birinciliğe kavuşup Maidene veda eden ve ayağının tozuyla Ankara pistine tekrar geri dönen 8 BURULHAN, Kazandığı yarış sonrası son yarışında tabela dışında kalmış olsa da bugün uygun sıklet avantajıyla devreye girebilecek 9 QUASAR ve son olarak son yarışında kuponumda banko tercihlerim arasında yer alan bugünde kendisine orta mesafede şans vermeyi tercih ettiğim 10 ATLAS BEYİ ile kapanışı yapıyorum.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6 BEST OF HAZAL

2.AYAK : 1,7,8,10,5

3.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7

4.AYAK : 5 YOLDAŞHAN

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7

6.AYAK : 1,2,3,7,8,9,10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Ankara
1,koşu 3,2
2,koşu 3,2,6,1
Altilim
1,ayak 1 tek
2,ayak
5,7,4,6,10
Siralamam fakat hep
soylemišimdir Satiš koşusunu gordum mu HEPSI demišimdir
3,ayak 6,,,,4,2,7
4,ayak 3,2
Yada HEPSI
5,ayak 4,2
6,ayak 4,3,,,,,,,6,5,10
HEPINIZE BOL ŞANSLAR ARKADAŞLAR

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Arkadaşlar Ankara Tahminime Son Ayak ta 1 numarayi da Ekliyorum

Rıdvan
Ziyaretçi
Rıdvan

Deniz 2.6limi? Verdiğin

racaali
Ziyaretçi
racaali

1.ayak 6,4/1 2.ayak 5,1,9,10,7,6 3.ayak 7,2,6/4,5 4.ayak 5,1 5.ayak 4 tek 6.ayak 2,3,8,5,1,4,7,9,6,10

binbastar
Üye

kimi tek atsan yarıştan çıkıyor:))

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...