12 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk yarışında tecrübe kazanan bu yarışa KG takısı ile katılacak olan 6-BEST OF HAZAL ve gördüğü iki yarış sonrası arttırdığı kondisyon ile 4-YELLOW FIN arasında geçmesini beklediğim bir mücadele.

2.AYAK: Bugün MAKTAYMAN ve EREN EFENDİ’nin süratlendirmesini beklediğim koşuda binicisi eğer kronikleşen kapanma sorununu bu yarışta yaşamaz ise sonlarda çok güçlü gelmesini beklediğim 7-SHUTKA’nın koşuyu kazanmasını bekliyorum BANKOM.

3.AYAK: Sonlarda rakiplerinden ayrılmalarını beklediğim 5-AKARNEJAT ve 6-AKHUN arasındaki mücadele birinciyi belirler.

4.AYAK: Tam bir karakolluk koşu aslında takip atım 6-MONTEGO var ama grup bir hayli sert onun için tercihim ÖZYEL hariç HEPSİ.

5.AYAK: Başta şans verdiğim isim son yarışını kazanırken ben kendimi buldum diyen 5-TOYDEMİRCAN. Daha sonra ilk yarışı göze hoş gelen 4-SÜPERSTAR, yine ilk yarışını kazanan 2-BÜYÜKADAM, Akın ile 3-PARAMPARÇA ve son olarak 1-CİBEKOĞLU.

6.AYAK: 3-NESTOR için grup bir hayli uygun. Takibimdeki isim 7-ZONARO, etkili bir yarış beklediğim 4-COOL PRINCE, 1-PEARL GEM, 9-QUASAR ve 10-ATLAS BEYİ sırasıyla şans verdiğim isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-4
2.AYAK: 7
3.AYAK: 5-6
4.AYAK: 6-5-3-1-4-2
5.AYAK: 5-4-2-3-1
6.AYAK: 3-7-4-1-9-10

KUPON TUTARI: 50,40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x