12 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

Az atlı başkent programına bir miktar yüklenilirse altılıyı bulmak oldukça kolaylaşabilir. Bu tarz programlar zaman zaman misli sonuçlara da sahne olabiliyor.Her iki olası senaryo için tahminlerimi sunuyorum.

1.ayak: Yarış karakterleri henüz tam olarak oturmamış olsa da tabela dibinde bitirdiği son koşusunda koşuya az da olsa gecikmeli başlayan ve düzlük üzerinde yine az da olsa bir ölçüde trafik problemi yaşamasına karşın etkili koşarak çimde iş yapabileceğini gösteren YELLOW FIN-4- ve kum pistteki tatminkar koşularının yanısıra, çimde daha etkili olabileceğini düşündüğüm  ve bu kez kapalı gözlük denenecek olan BEST OF HAZAL-6- rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm safkanlar.Misli kuponlar için YELLOW FIN direkt olarak da denenebilir.

2.ayak: Riske girmeyi gereksiz  bulduğum, performans olarak birbirlerine çok yakın isimler.HEPSİ.MAKTAYMAN-5-,ERTUĞRUL-3-,MISTER TICKER-8- , SHUTKA-7-ve JUNIOR PIANIST-9- misli ve ekonomik kuponlar için daha önde değerlendirdiğim safkanlar.

3.ayak: AKHUN-6- ve HERGELE-2- çim pist performanslarını beğendiğim isimler, ikisi birden kötü koşarsa her an çıkışa geçebilecek izlenimi veren OĞLUM EGE-7- devreye girer.

4.ayak: RODOSTO-2- yarış karakteri çok yüksek bir isim.Hemen hemen her koşusunda kazanamas bile ismini kazanırda duyurmayı başarabilen oldukça yetenekli bir safkan.Stiline uygun pilotu Uğur Polat ile süratli gidecek koşuda sonlarda oksijen duvarına çarpacak olan rakiplerini etkili sprinti ile mağlup etmeye çalışacak olup başta değerlendirdiğim isimdir.ERKMEN-1- ayağına çabuk bir isim ve Sado başkanın çok sevdiği tarzda önde yavaş tempo giderse sonlarda kesmez.YOLDAŞHAN-5-’ın her koşusu birbirinden güzel, yazmamak olmaz.

5.ayak: BÜYÜKADAM-2-’ın kazandığı yarış hayatının ilk koşusunda safkanı oldukça beğendim.Düzenli işlerle formunu koruyan safkan bir kez daha beyaz bayrak ayna yaparak kazanmaya yakındır.BANKOM

6.ayak: Riske girmeyi gereksiz bulduğum bir diğer mücadele.HEPSİ.Son koşusunu oldukça beğendiğim LITTLE KING-5- favorim.BURULHAN-8- formunu buldu seriye bağlayabilir.NESTOR-3-’un son koşusu oldukça etkiliydi, COOL PRINCE-4- bu grupta her zaman iş yapar.ZAFER MEYDANI-2- idmanlarında etkili gözüküyor, her an bir çıkış yakalayabilir.

1.ayak: 4//6

2.ayak: 5-3-8-7-9//HEPSİ

3.ayak: 6-2//7

4.ayak: 2-1-6

5.ayak: 2 BÜYÜKADAM

6.ayak: 5-8-3-4-2//HEPSİ

Misli oyun: 4//5-3-8-7-9//6-2//2-1-6//2//5-8-3-4-2    tutar: 10,5 TL

Ekonomik oyun: 4-6//5-3-8-7-9//6-2-7//2-1-6//2//5-8-3-4-2    tutar: 31,5 TL

Geniş oyun: 4-6//HEPSİ//6-2-7//2-1-6//2//HEPSİ    tutar: 126 TL

Not: Koşudan çıkartılan YOLDAŞHAN yerine MONTEGO-6-eklenecektir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şans binba Ankara yarın çok iyi ikramiye verir. Program kolay gibi gözüken oldukça sürprize müsait sonuçlar saklı gibi :)

admin

Bol şanslar

Ahmet

Ankara altılısı süprizlere gebe gibi duruyor. Özellikle kum yarışlarına ve yarış şartlarına dikkat edelim. İkramiye toplamı bazı atları üst gruba taşıyacak. Bu yüzden at sahibi atını üst grupta hemen koşturmak ister mi bilinmez. Bol şanslar herkese.

BEYAZBAYRAKAYNA

BASKENT ANKARA

1 AYAK 3.1.4.6.5.7
2 AYAK 5.6.9.10.1.2.4.3.7.8
3 AYAK 6 AKHUN
4 AYAK 3.1.6.5.7.4.2
5 AYAK 4 SUPERSTAR
6 AYAK 1 PEARL GEM// 4 3.5.6

AKHUN ARAP ATI OLMADIGI ICIN ORJINI YASAKLANAN THUNDER TIKI AMA NE GARIPKI THUNDER TIKI NIN YAVRUSU BELKIS ARAP ATIYMIS GIBI YAVRULARI KOSUYOR BUDA AYRI MUAMMA BIZIM TJK NE YAPTIGI HIC BELLI DEGIL ZATEN BELKISTEN OLMA AKAGAC VE FALEZLE ANNE KARDESI AKHUN OLESINE KEK BIR GRUBA DEKLERE OLMUSKI UYGUN KILOSU VE ARADAN SONRA GORDUGU 3 YARIS VE SON YARISINDA FORMDA ATMACABEYI ILE BASABAS MUCADELESIYLE FORMA GIRDIGINI GORDUK TAM SEVDIGI UZUN MESAFEYE CIKACAK YARIN BU RAKIPLERE SANS TANIYACAGINI ZANNETMIYORUM KAZAMA SANSI BANA GORE YUZDE 99.9 BANKO

SUPERSTAR START ALDIGI ILK YARISINDA GUZEL BIR DERECE ILE KAZANAN TAY YARIN 1300 METREDE IZLEYECEGIZ BIR KAIZBERT YAVRUSU YARIS HAYATINA IYI BASLADI YARINDA ONDE TEMPOYA GIRMESINI BEKLEDIGIM NET 3 TAY VAR LEHINE TEMPODA YARISACAK ONDEKI ISIMLERI COK KACIRMADAN YARISI IZLEYECEKTIR VIRAJ SONRASI ARTTIRDIGI ATAKLARLA POTAYI ONDE GECMESINI BEKLIYORUM

PEARL GEM INSPECTOR UN BELKIDE EN ETKILI OLAN YAVRUSU SUAN PEARL GEM GECEN SENE FLAS YARISLAR YAPTI BU SENE ARADAN SONRA IKI YARIS GORDU SON UZUN MESAFELI YARISTA BIRAZ KIPIRDADIGINI DUSUNUYORUM GRUBUN TEK DISI SAFKANI KUMAS OLARAKDA BU SAFKANLARDAN HEPSINDEN DAHA FARKLI BIR KUMASA SAHIP YARIN BENCE ETKILI OLACAGI MESAFEYE CIKIYOR KAZANMA SANSINI YUKSEK GORUYORUM UFAK OYUNLARA TEK ONERIMDIR EGERKI BEKLENEN YARISI YAPAMAZ ISE RAKIPLERI DEVREYE GIRER ONLARDA SABLONUMDA

BOL SNSLAR

BAYUZMAN

herkezebol şanslar geri kalan 00.01 olan orana b en razıyım 99.9 akhun yerine 00.01 hergeleye razıyım……ben hiçte öyle kek bir gurup oldugunu sanmıyorum tamda istedigi gibi uzun mesaFede DEMEKKİ UZUNU SEVEN BİR TEK AKHUN DEGİLhergele akhunu geçmiş akhun 4. olmuştu super starın orda BÜYÜK ADAM….SIZ OLMAZ..PEARL GRL BİR DİŞİ GERİSİ ERKEK …. MESELA NESTORRRRRRRRRRRRRRRR….
BEN BUGÜN
3 AYAGI İKİŞER İSİMLE GEÇİP BİR KURGU KURDUM
SON AYAK 3…1
5.AYAK…2..4
3.AYAK..2..6
GERİSİNİ DÖRDER AT YAZIP PARA VERMESİNİ BEKLEYECEGİM BARİZ BİR BANKONUN OLMADIGI HER AYAKTA MUTLAKA FAVORİLERİN RAKİPLERİ OLDUGU BOL PLASELİ BİR GÜN OLABİLİR GİBİ…
1.AYAK 4.6 YAZILIP 4 AYAK 2İSİMLE GEÇİLEBİLİR…GERİSİNİN KAPATSAK NE TUTTACAKKİ

osman uyar

Bayuzman,bol keseden atmayalım,dediğin altılının kaç liratutacağınıhesapladın mı da ‘gerisini kapatsak ne tutar ki’ diyorsun?Ya paran çok ya sayı saymayı bilmiyorsun…Lütfen oynanabilecek kurguları yazalım.

admin

Osman bey, bol keseden atmak, sayı saymayı bilmiyorsun bunlar güzel söylemler değil. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde gönderiniz lütfen.

admin

Görüşlere saygılıyız tabi de boş eleştiri olunca polemik çıkartıyor sadece. Tahmini tahminle eleştirebilmek lazım. O zaman site amacına ulaşıyor.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x