13 HAZİRAN 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Safkanın 57.5 kg ile 4.3 ölçüm değerinde ki pistte koyduğu tempo hiçte fena değildi. Her ne kadar mesafe uzasa da boş kilosu ile bu yarışa kendilerine oldukça güvenli çıkacaklarını düşünüyorum. Açıkçası son düzlükte arka grup bu safkanı boş bırakırsa yakalayamaz. Ben (7) numaralı SIGNORA’ya ilk sırada yer vereceğim. Son 200 den sonra ataklarını sıklaştıracapını düşündüğüm (10) numaralı ŞEHLEVENT ilk rakip düşündüğüm isim olup gücü nispetinde yarışlar koşan (6) numaralı ÖZDAMAR şanssızlığına son verebilir. Kalitesi ile (1) SABRİNİN ATI son tercihimdir. Eğer bir at daha işaretlersem burası benim için HEPSİ ye gider. Diyeceğim odur ki eğer oluşturduğunuz şablon müsahit ise burayı kalabalık tutun ve bu programa göre de bunu yapmanın en kolay yolu programı son ayaktan incelemeye başlamaktır :)

2.ayak: Henüz büyük konuşmak için erken gibi olsa da ben safkanın son birinciliğini üst sınıf olarak görüyorum. Bu yarışta gözlerim üzerinde olacak olan (6) numaralı ÇEKİRGE ilk safkanım olup (1) BERENGÜL ve (3) MİRA MİRA ilk rakip gördüğüm isimlerdir. (7) numaralı KARASULTAN ve (9) BALLIKIZ dan yarışın süprizini bekliyorum.

3.ayak: Bu güne kadar koşmuş olduğu 17 yarışın 16 sın da Mehmet Kaya’nın bizzat kendisinin bindiği safkan verdiği dört aylık aradan sonra yine Mehmet Kaya ile piste çıkıyor. Gerek son yarışlarında ki başarısız performansı gerekse vermiş olduğu ara büyük bir soru işareti olsa da Mehmet Kaya’nın ısrarla bu safkanın üzerine titremesi bile bence uygun gruplarda şans vermek için yeterli bir sebep. Bu yarışta bu defa da Kapalı gözlük çıkartılıp koşturulacak olan safkan, her ne kadar deneme tahtasına dönmüş bir görüntü verse de ilgilileri ısrarla safkanın ne istediğini bulmaya çalışıyor. Bu kapalı gözlük hamlesi Yani gerek takılması gerekse çıkartılması safkanlarda 10 kaplan gücüne karşılık gelen etki yapabilme ihtimali doğurduğu gibi starttan bile çıkartmaya bilir. Ne demek istediğimi siz anlayın. Ben ilerisi içinde dikkatle izlenmesi gerektiğini düşündüğüm (2) numaralı BUSE KIZI için hiç 1-2 yarış daha beklemeden bu yarışta günün riskini alacağım. Çok risklide olsa BANKOMDUR. Benim size önerdiğim bu tek yarın (3) numaralı AFTER FOR EVER adlı safkanın 5 te 1 i oranında agf olacaktır. Dolayısı ile rakip gördüğüm isim budur. Başka da safkan tutmuyorum.

4.ayak: Son yarışını 10 Mart’ta kazanan safkan daha uygun gruplarda kendisinden beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremiyor. Ancak ben safkanın hazır olduğuna eminim. Eğer bu yarışta beklenen patlamayı bir yaparsa vay Türkiye’nin haline. Bu safkana çok ciddi ve kalite rakibi önünde dikkat çekmek adına da ilk sırada yer vermek istiyorum. (5) numaralı GÖLALAN ve (7) numaralı MİSAE arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

5.ayak: Son yarışlarında istediği kadar başarısız sonuçlar almış olsa da burada ki rakipleri (1) numaralı KAZDAĞI’nın bir bacağı etmez. Risk seven oyuncular için bir başka alternatif BANKOMDUR. Düşündüğüm rakipleri şablonumdadır.

6.ayak: 4 yaş Arapların şartlı-2 mücadelesi ilk bakışta günün süprizde en açık mücadelesi gibi görünüyor. Ancak bu (2) numaralı ARISAN eksik koşarsa olur. Eğer beklediğim performansı koyarsa kendisine rakip görmüyorum. Ancak bu at yarışı ve at atı geçer hesabından yürürsek altı ayağın hepsinde de alternatif BANKOMDUR demek istemiyorum. Bu da alternatif BANKOMDUR demenin bir başka yolu gibi durdu ama ne yapayım öyle :) rakipleri şablonumdadır herkese Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-10-6-1

2.ayak: 6-1-3-7-9

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 5-7

5.ayak: 1-6-2-4

6.ayak: 2-11-10-4-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

Bol şans Bombacı

admin

Bol şanslar Bombacı

yavuzhan41

Bol şanslar.

Barlas

Zaten buse kızı bugün kazanırsa çok para verir….amaaâ

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x