Ana Sayfa / Tahminler / 12 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

12 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında yüzde yüz kazanacağı yarışı aprantisinin idare edememesinden ötürü kaybeden 8-BAHAR SULTAN, üç buçuk aylık bir aranın ardından yarış gören 3-CİHANDAR ŞAH, son tabelasında form tuttuğunu gösteren 11-SULH, koştuğu iki yarışında da kendisine tabelada yer bulabilen 6-UÇANATEŞ ve ilk yarışı olmasına rağmen BERKOŞ yavrusu 4-DANİŞMENT sırasıyla şans verdiğim isimler.

2.AYAK: Ara sonrası sıkıştırılmadan bir yarış gören 8-PROPERTIES, son kum yarışını önemsemediğim 6-SOLID BROTHERS, güzel formuyla 3-ANADOLU BEYİ, Adonise yavrusu 5-STAR OF STEEL ve ilk kez çime çıkacak olan 2-ÖZDEMİR BEY sırasıyla şans verdiğim isimler.

3.AYAK: Uzun mesafeli çim koşularında daha iyi koştuğunu düşündüğüm 6-HİRA ve son koşusundaki tabelasını çok beğendiğim 2-BESSEY arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

4.AYAK: Bu koşuda üç isimi birbirinden ayıramadım bunlar 1-ÖZYEL, 2-BERKUK ve 3-OZANŞAH.

5.AYAK: Son yarışını Adana'da kolay kazanan 10-GÖZYAŞI TAŞI ile Ankara'da kolay kazanan 7-BURCUTAY resmi geçit bile yapabilir, eküriler bankom.

6.AYAK: İlk yarışında Adana çiminde kendi halinde bir altıncılık yapan o gün için fazla sıkıştırılmayan ilk startında kendisine binen Hışman'la birlikte Ankara'ya gelen 4-KRAL ARSLAN'dan bugün çok iyi bir yarış koşmasını bekliyorum bu kadar cazip pozisyonda yakalamışken kazanmasını bekliyorum rakip olarak ise son üçüncülüğü başarılı 8-GÜL FIRTINASI, ilk yarışı olmasına rağmen BERKOŞ yavrusu 1-BİYOTİK ve yarışın agfsi olacağını düşündüğüm 3-ERBOĞA sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8-3-10-6-4

2.AYAK: 8-6-3-5-2

3.AYAK: 6-2

4.AYAK: 1-2-3

5.AYAK: 10(7)

6.AYAK: 4-8-1-3

Kupon Tutarı: 36 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Barışçı
Üye

Bol şans kardeşim

kemal
Ziyaretçi
kemal

Bence 2. Ayağı 1 little king kazanacak siz dört atta vermemişsiniz ama kısmet bakalım

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.