12 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında yüzde yüz kazanacağı yarışı aprantisinin idare edememesinden ötürü kaybeden 8-BAHAR SULTAN, üç buçuk aylık bir aranın ardından yarış gören 3-CİHANDAR ŞAH, son tabelasında form tuttuğunu gösteren 11-SULH, koştuğu iki yarışında da kendisine tabelada yer bulabilen 6-UÇANATEŞ ve ilk yarışı olmasına rağmen BERKOŞ yavrusu 4-DANİŞMENT sırasıyla şans verdiğim isimler.

2.AYAK: Ara sonrası sıkıştırılmadan bir yarış gören 8-PROPERTIES, son kum yarışını önemsemediğim 6-SOLID BROTHERS, güzel formuyla 3-ANADOLU BEYİ, Adonise yavrusu 5-STAR OF STEEL ve ilk kez çime çıkacak olan 2-ÖZDEMİR BEY sırasıyla şans verdiğim isimler.

3.AYAK: Uzun mesafeli çim koşularında daha iyi koştuğunu düşündüğüm 6-HİRA ve son koşusundaki tabelasını çok beğendiğim 2-BESSEY arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

4.AYAK: Bu koşuda üç isimi birbirinden ayıramadım bunlar 1-ÖZYEL, 2-BERKUK ve 3-OZANŞAH.

5.AYAK: Son yarışını Adana’da kolay kazanan 10-GÖZYAŞI TAŞI ile Ankara’da kolay kazanan 7-BURCUTAY resmi geçit bile yapabilir, eküriler bankom.

6.AYAK: İlk yarışında Adana çiminde kendi halinde bir altıncılık yapan o gün için fazla sıkıştırılmayan ilk startında kendisine binen Hışman’la birlikte Ankara’ya gelen 4-KRAL ARSLAN‘dan bugün çok iyi bir yarış koşmasını bekliyorum bu kadar cazip pozisyonda yakalamışken kazanmasını bekliyorum rakip olarak ise son üçüncülüğü başarılı 8-GÜL FIRTINASI, ilk yarışı olmasına rağmen BERKOŞ yavrusu 1-BİYOTİK ve yarışın agfsi olacağını düşündüğüm 3-ERBOĞA sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8-3-10-6-4

2.AYAK: 8-6-3-5-2

3.AYAK: 6-2

4.AYAK: 1-2-3

5.AYAK: 10(7)

6.AYAK: 4-8-1-3

Kupon Tutarı: 36 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Barışçı
Üye
Barışçı

Bol şans kardeşim

kemal
Ziyaretçi
kemal

Bence 2. Ayağı 1 little king kazanacak siz dört atta vermemişsiniz ama kısmet bakalım

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar