Ana Sayfa / Tahminler / 12 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERi (BiNBA STAR)
ankara altili tahminleri

12 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERi (BiNBA STAR)

1.ayak:Son kazandığı koşusu ile yükseliş trendine geçen ÇAĞLARKAN -2- favorim. Küçük kupon yapan ve/veya ilk ayağa tek ile giriş yapanlara alternatif banko olarak öneririm.Kumda belirli bir standartta koşabilen KARAKANTOS -4- öncelikli rakibidir.Son koşularını kazanan eküriler GÖZYAŞITAŞI-10- ve BURCUTAY ihmal edilmemeli.Bomboş kilosu ile AGAH-9-,sonlarda Ayhan ile Kurşun gibi gelecek olan SINGAPORE PRENSİ-5-,son koşularında geliyorum sinyalleri veren ROJHATKIZI-1-,gününde olduğunda çok etkili koşablen AŞK VE GÜL-8-, son üçüncülüğünü beğendiğim PEXUSS-6- zorlu koşuda daha sonra şans verdiğim diğer isimler.

2.ayak: Yarış hayatına büyük umutlarla başlayan meşhur ONURKAAN temsilcisi ERBOĞA’-3-nın kısrak babası ise meşhur HALİD,bu safkanın çimde yanına PEGASUS gelse vermesi lazım orijin itibari ile, son işinde oldukça formda gözüken safkan profesyonel Gülerce ahır ekibinde el bebek gül bebek bakılıyor, tüm şartlar lehine olan safkana eee kazan artık bi zahmet diyorum.BANKOM!

3.ayak: Oldukça zor bir koşu, kum pistin baboşları toplanmış, duyan gelmiş. Sado önde boş kalırsa asla affetmez cezayı keser,GLOIN-1- başta dursun. MORE THAN A GAME-6- çok kaliteli bir isim ve oldukça etkili yarışlar koşuyor, safkanın tek dezavantajı torkunu geç bulması, ara hızlanmaları biraz ağır kalabiliyor zaman, zaten bu safkan sprint atmaya zamanında ve doğru viteste başlarsa sıkıntı yok,Selim de ustalığı ile bunu sağlayacak kapasitede bir jokey elbette, öncelikli rakip konumunda.Koşunun tek üçlüsü olmasına rağmen kumaşı tartışmasız GRAY EMPIRE-9- yaş dezavantajını Halis’in sihir gösterisi ile gidermeye çalışacak.Dünya kupası Avrupa elemeleri grup aşamasında  futbolun doğru bir sistem ile, aşırı yetenek gerektirmeden de , her oyun içinde olması gereken futbolun fundemental standartlarını, gerekli ve yeterli kıstasları sahaya yansıtarak oynanabileceğini ve bunu sağlayabilmek için her kriterden bağımsız olmak üzere öncelikle ruh ve futbol oynama iştahı gerektiğini göstererek  taraflı tarafsız herkesin saygısını ve sempatisini  kazanan ,300000 nüfuslu  şirin ülke İZLANDA’nın yanardağı, kum pistte etkili  koşan BADARBUNGA-3- bugün ortalığı lava bulayabilir.Gününde olduğunda çok etkili koşabilen MAGRIP-5- Kocakaya ile daha sonra şans verdiğim isim olup,Ankara kumunu seven koşunun klas dişisi AMIGRA-8-’ya da şans verilerek rahat bir yarış izlenebilir.

4.ayak: Oldukça enteresan bir taktik savaşına sahne olabilecek bir koşu, tamamı geriden gelmeyi seven isimlerden oluşan grupta startla birlikte büyük ihtimalle herkes birbirine liderliği ikram edecektir ve bana göre BAYBAŞKAN-1- ve IMPULSIVE-2- ikilisi  kendilerini ellerinde olmadan önde bulacaklar. Temponun oldukça yavaş gitmesini beklediğim koşuda bu durum safkanlara avantaj sağlayabilir, kendilerinden alışık olmadığımız tarzda bir beyaz bayrak ayna yarışı izleyebiliriz gibime geliyor, benim favorim bu ikili olacak.Sonlarda etkili gelmesini beklediğim OĞLUM BERAT-3- ve tam mesafesi olmasa da koşuyu kısaltabilirse YILDIRIMBEY-6- yetiştirmeye çalışacak isimler.

5.ayak: İlk koşusunu ölçü almadığım PRENS SÖNMEZ-5- favorim. Derece itibari ile KIZIM ÖZÇELİK -8-öncelikli rakibi konumunda.Yine ilk kum koşusu ölçü olmayan ve bu kez çok koşmasını beklediğim TEZAYAK-6- daha sonra şans verdiğim isim olup,tabela diplerinde bitirdiği koşularından sonra bir kez daha Deniz Yıldız ile KARABERK-3- ve bu kez daha etkili koşabilecek UÇANARDA-7- bu ayağın sigortaları olur görüşündeyim.

6.ayak: Son koşusunu kazanırken beğendiğim ROCK OF SEA-5- favorim . Pist mesafe uyumunu yeterli bulduğum Yuri  Galtsev’in unutulmaz şarkısı  (uh tı, mı vıshli iz buhtı)yı aklıma getiren UHTI PUHTI-4- ciddi  rakibi  olacaktır.Süratli gitmesi muhtemel koşuda sonlarda  kanatlanacak olan EL HAMSE-1- ve bu koşu dahil artık sürekli kollanması gereken MALERBA-3- son ayağın diğer şanslıları olarak gözüme çarpmakta.

Kupon

2//4-10-5-1//8-6

3

1-6-9-3//5-8

1-2-3//6

5-8-6//3-7

5-4-1//3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bombaci
Üye

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: binbastar

Avatar