ankara altili tahminleri barisci

12 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Koşu: Son koşusunda binicisini çok uğraştırmasına rağmen fotoda yarışı kaybeden BAHAR SULTAN (8) pedigrisinin hakkını verip kazanacaktır.

2.Koşu: Süpriz beklediğim koşuda tercihim hepsi olacak.

3.Koşu: Dişilere ait uzun mesafeli koşuda favorim BESSEY(2). Önde rahatsız edilmezse çok şanslı olur. Uygun grupta kazandığı koşu sonrası formunda kıpırdama görülen TUMBULZELE(7) ile son koşusuna anlam veremediğim HİRA (6) rakip olurlar. İki aylık arasına rağmen uygun grupta BERRAGÜL (1) de ilave edilebilir.

4.Koşu: Özcan Yıldırım cezalı olduğu için Karataş bu fırsatı kaçırmak istememiş, OZANŞAH (3) bankom.

5.Koşu: İçinden çıkamadığım bir koşu, kim gelse benim için süpriz olmaz.

6.Koşu: Son koşusu hayal kırıklığı olan ERBOĞA (3) küçük kuponlar için tek olabilir. İlk defa koşmasına rağmen orjini dikkat çekici BİYOTİK (1) sert rakip olabilir. Grubun tecrübeli isimleri YELDEĞMEZ (5) ve GÜL FIRTINASI (8) geniş kuponlara eklenebilir.

7.Koşu: Çok daha sert gruplarda mücadele eden GLOIN(1) çıktığı gibi kazanacaktır.

8.Koşu: Burada formda isimler olsa da koşunun gidişatıyla ilgili soru işaretleri var. Önde kaçmayı seven safkanın olmaması çok düşük bir temponun bizi beklediğini gösteriyor. Öndeki gitmeyi tercih edecek isim çok şanslı olur bence. Karataş bir süpriz yapıp önde gitmeyi tercih edebilir, eğer böyle olursa kazanabilir. Benimkisi sadece bir tahmin tabi o yüzden bu koşunun kapatılıp rahat bir yarış izlenmesi taraftarıyım.

9.Koşu: Günün son maiden koşusunda TURBONUNKIZI (10), UÇAN ARDA (7) ve KIZIM ÖZÇELİK (8) ayırımsız yazılmalı kuponlara.

10.Koşu: Uzun aradan sonra yarış gören iki safkan MALERBA (3) ve ELIPS (2) arasındaki mücadele birinciyi belirler.

1.Altılı Tahminim

1.ayak:8 tek

2.ayak:hepsi

3.ayak:2,7,6,1

4.ayak:3 tek

5.ayak:hepsi

6.ayak:3,1,5,8

2.Altılı Tahminim

1.ayak:hepsi

2.ayak:3,1,5,8

3.ayak:1 tek

4.ayak:hepsi

5.ayak:10,7,8

6.ayak:3,2

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar