Ana Sayfa / Tahminler / 12 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

12 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese. Zorlu her sonuca açık çok atlı bir programla karşı karşıyayız. Bir tekli şablon yapıp geriye kalan ayakları indirmek böyle bir günde yapılması gereken en akıllıca şey olsa da ben buna pek uymayacağım. Çünkü  maddi anlamda kantarın Topuz'u kaçıyor. Mümkün olduğu kadar elemeye çalışacağım. Şimdiden herkese bol şanslar.

1.koşu: Safkanların hemen hemen tamamı uzuna yatkın orijinleri ile dikkat çekiyor. Bu yaşta ve tecrübede ki safkanlar içinde 1400 metre pek kısa olmasa gerek. Dolayısı ile kalabalık geçecek gibi duruyorum. Bu safkanlar içinde başarısız bir Toto'ya sahip olsa da seri bir orjin itibari ile dikkatimi çeken ilk safkan (8) KUSHIMOTO oldu. Bu tarz yarışlarda bu tip safkanların önde boş kalması durumunda arka grubu uyutarak sonuca gitmesi muhtamel ve ilk safkanım olup devamı şablonumda olacaktır.

2.koşu: Sonlarda etkili gelecek olan (3) GEZEGEN bu defa şeytanın bacağını kırabilir. Açıkçası bu safkan benim çok sevdiğim ancak bir türlü bekleneni vermeyen bir safkan. Zaten ha şimdi de şimdi bekleneni verecek derken 6 yaşına geldi:) yine ilk iki rakibi (1) İDEALİST ve (2) DEMİRCENK olup. Bu safkanlara direnmesi muhtemel (6) TAKILBERİ, (7) KARA KANTOS ve bir zamanlar üzerine titrediğim (4) ÖZYEL süpriz tercihlerimdir.

3.koşu: Yarışın başlarından itibaren önde liderliği alma mücadelesi başlayacak ve inatlaşma olacak mı çok merak ediyorum. Çünkü koşan 6 safkanın 3 ü kafacı. Böyle bir durumda işin mantıklı kısmı arkadan sıyrılabilecek olan safkana ilk şansı vermek olsa gerek. (1) LOKOMTİF, (2) SEMİHKAN ve (5) ATİKTAY ın startla birlikte öne düşeceği yarışta ben geriden gelecek olan (3) SEZAR ın gruba hakim olmasını bekliyorum. Tahmini zor olan bir yarışta öndekiler arasında ne olur derseniz herhalde en dirençli safkan (5) ATİKTAY bunlara diş geçirebilir derim ancak ben tercihimi (3) SEZAR dan yana kullanıyorum risklide olsa BANKOM dur.

4.koşu: Üst üste üç tane ikincilik alan (6) COM LİDER in bu defa daha da üzerine koyarak koşmasını bekliyorum. Hem son koşusuna göre siklet avantajı, hem pilot farkı hemde avantajlı kulvarı ile bu defa şeytanın bacağını kırması muhtemel safkan risklide olsa BANKOM dur.

5.koşu: 3 yaşlı dişi Araplar arasında bence  (4) KARACAGÜZELİ çok farklı. ilk ciddi sınavına çıkacak olan kızımızdan etkili bir yarış bekliyorum. İlk rakibi bence son üç yarışının ikisini KV6 koşan birini de G3 koşan (1) GEÇGELANNA olup yine burada ki safkanlar arasında acemi bir görüntüsü olsa da son yarışı hiçte öyle değildi. Beş boy startta kalıp neredeyse 5 boy farka yapıp gelen (8) PIRIL HANIM o yarıştaki pırıl pırıl görüntüsü ile son tercihimdir.

6.koşu: Son yarışında sıfır çekmiş görünse de İstanbul'da ki G1 yarış oldukça sertti. Karataş ile mücadele de yer alan safkanı sihirbaz çok yıpratmadı bu mücadeleyi daha önlerde kabul edeceğini düşündüğüm (4) KIZILKALE, artık hepimizin bildiği MAVİ DALGA nın anne-baba bir kardeşi (6) ULU KIZ ve form durumu itibari ile (2) İNANLIM benim bu yarışta şans vereceğim isimlerdir.

7.koşu: Safkanın oldukça zorlu olduğunu ancak bir o kadar da kalite olduğunu düşünüyorum. 2 yaşında olan safkan bu işi gerçekten seviyor ve çok zeki. Şimdi ben bir safkanı tuttuğum zaman böyle ara arar abartırım ama ciddi olarak tarif etmekte zorlanıyorum. Safkana yeterki pilotu ne istediğini söylesin kazanamayacağı yarış olmadığını düşünüyorum. Son düzlüğe 3-4 te döneceğini tahmin ettiğim safkanın 200 direği geçilir iken önde ki rakiplerini birer birer avlayıp gruba hakim olmasını bekliyorum. (4) numaralı GÖĞÜS GEREN BANKOM dur.

8.koşu: (3) KARA SABRİ gelebilmek için daha uygun grup bulabilir mi bilmiyorum. Ama daha iyi bir pilot bulabileceği kesin gibi çünkü Burhan'ın son yarışları hiç hoşuma girmiyor. Safkanın rakipleri şablonumda olacaktır.

9.koşu: Safkanın 29 Temmuz'da ki yani son yarışını seyreder iseniz çok açık söyleyeyim yanına at yazmazsınız. Şimdi herkes seyredecek :))) ama yazacak mı merak ediyorum. Ben seyrettim ve yazdım çünkü tercihimi ilk ayaktan kullandım. Bu yazıyı bu kadar uzun tutmamın sebebi bu yarışta kötü koşsa da (4) ALBANY yi unutmamanız içindir. Rakipleri şablonumdadır.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 8-4-1-2-3-7

2.ayak: 3-1-2-6-7-4

3.ayak: 3 tek

4.ayak: 6 tek

5.ayak: 4-1-8

6.ayak: 4-6-2

tutar: 19.44,- TL

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6 tek

2.ayak: 4-1-8

3.ayak: 4-6-2

4.ayak: 4 tek

5.ayak: 3-7-6-2-10-4

6.ayak: 4 /// 1-2-3-11-6-8-7

tutar: 25.92,- TL

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 tek

2.ayak: 6 tek

3.ayak: 4-1-8

4.ayak: 4-6-2

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 3-7-6-2-10-4

7.ayak: 4 tek

tutar: 13.50,- TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

bol şanslar bombacı

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

son ayak 1 numara geçilmezzzzzzzzzz çıkar bitirriirr

ali
Ziyaretçi
ali

bol sans bombacı bır tane 5 li yapar mısın

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.