Ana Sayfa / Tahminler / 11 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MİRAMİS)
istanbul altili tahminleri

11 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MİRAMİS)

1.AYAK: Altılı ganyanın ilk ayağında hem Toruc Macto yavrusu olması hem de taylarda şüphesiz son 1.5 yıla damga vuran eküriye ait olması nedeniyle 8 FUNNY FAMILIAR ile risk alarak başlıyorum...Bankomdur..

2.AYAK: 4 SULTANHAN, 2 BESSEY  ve 9 GÖRÜNTÜ'nün çatımı oluşturdukları koşuda ilave olarak şans verdiğim isimler sırasıyla; 3 YÜREĞİM, 1 AZAT KUŞU, 11 ELMASIN KIZI, 10 ÖZLENEN GÜL, 5 BEYAZ KULE ve 7 HALENAY'dır.

3.AYAK: 1 ABBAS YOLCU ile 4 OĞLUM BERAT isimli safkanları ayırmaya hiç çalışmadım. Bana göre yarışı ikisinden biri kazanmalı ancak bu seviyedeki atlarda bile zaman zaman form sıçramaları görülebildiğinden tekrar izlemek adına 3 HOSLİ'yi ve son koşusunu ölçü almamak gerektiğine inandığım, bu tip yarışları iyi koşan jokeyiyle 6 VICTORY IS OURS'u da ekleyerek rahat bir yarış izlemeyi tercih ettim.

4.AYAK: Son koşusu çok iyi olan ve rakiplerine göre kilo avantajı bulunan 8 TROMOS ilk şans verdiğim isimdir. Gelişim içindeki safkanların bir araya geldiği bu koşuda da sürpriz beklemeye/ risk almaktan kaçınmaya karar verdim. Şans verdiğim isimler sırasıyla; 5 BRAVE FEET, 1 AL JAWHARA, 2 KRIS ANGEL, 4 NAÇAL, 6 EXOTIC PRINCESS  ve 3 NAMTAR'dır.

5.AYAK: 1 yıl aradan sonra gördüğü yarışta bile iş yaparım ben daha dediğini hissettiğim 3 TAMGA'nın kazanmasını beklediğim yarışta olur da sahipleri bu yarışta da sıkıştırmayalım derlerse diye yanına tek rakip gördüğüm 4 SADO BY SADO'yu yazarak iki atla geçiyorum.

6.AYAK: 6 DALİCİM ve 5 ALİNAZİK'i başlıca şanslı atlar olarak gördüğüm yarışta kurguma sırasıyla; Bursa'daki son yarışını çok beğendiğim 9 KAFKASOĞLU ile üstündekilerin  yarışı çalabileceklerine inandığım 7 HABERATLI ve 2 EMMİ'yi de ekliyorum.

 

ALTILI KURGUM (150 TL):

1.AYAK: 8 (BANKO)

2.AYAK: 4-2-9-3-1-11-10-5-7

3.AYAK: 1-4-3-6

4.AYAK: 8-5-1-2-4-6-3

5.AYAK: 3-4

6.AYAK: 6-5-9-7-2

Hakkında Miramiss104

1989 doğumluyum...KOCAELİ'de yaşıyorum...Yaklaşık 12 senedir at yarışını takip ediyorum...Tamamen ortak tahmin havuzuna ben de kendi tecrübelerimle katkıda bulunabilmek amacıyla buradayım...Genelde ters kurgu üzerine yoğunlaşarak kendi tekim üzerine cazip altılı ganyan kuponu yapmayı hedeflemekteyim...Yaptığım kuponlarla program seçerek, 100-150 lira civarı kupon yapan takipçilerle yüksek ikramiyeleri hedefleyeceğimizi düşünüyorum....Herkese bol şanslar...

22 yorum

 1. Victory is ours tek olur mu? Asıl o ayakta tek verisiniz diye umuyordum. Şu altılı 4 tüttürsün razıyım. Bol şans… daha profesyonel altılılar bekliyoruz sizden.

  • Gercekten cümleleri birlestirince kastınızı anlayamadım…Daha profesyonel altılı kurgunuzu paylasir misiniz lutfen yarislar baslamadan faydalanmak isterim…

 2. İlk ayak koşacak BIG BET’i isim olarak önermiştim. İsim babası sayılırım :)

 3. Bu Aracı atını sokarmı fotoya Ahmet Çelik ne dersin galolarfa da uçmuşt

 4. 8 //
  1-4 //
  4 //
  1-2-3-5-8 //
  1-2-4-7 //
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 //

 5. Bukez de Aracı diyelim ozaman
  8//
  H//
  1.3.5//
  1.4//
  H/
  9

  • Favoriye gittik %3 agf geldi.

  • ilkkez bukadar tereddütlü tek attım ama ya ikinci ayak yada ilk ayak birini tercih etmem gerekiyordu yada dördüncü ayak 4ü kısmet yapacak bisey yok

  • 2. ayak her koşul 1-4 tü benim. Karataş’lı Sultanhan son yarışından sonra çok güven verdi. Devam edenlere bol şanslar.

  • Oluru varmış Ramazan. Hepsi yapmak riske sokuyor kuponu.

  • şuan şoktayım admin kupon tutmasın diye elimden geleni yaptım tromos 3 atta vardı 4ü tek atmayınca 1.4.8 yazdım sonra 8i eledim ilk ayak hepsiydi mecbur tek yazdım ikinci ayak 3.4.10.12 sonra kapadım gözüm kapalı alıyorum şu ikramiyeye bakya valla elimin tersiyle ittim bugün

  • ikinci ayağı az atla geçipte abbasa biraz güvensem olacaktı neyse kısmet artık önümüzdeki koşulara bakicaz

  • Uzun süre olsa da takip atını bırakmam bundan sonra. Bu kaçıncı oldu. Drejan 16 lira ile geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir