Ana Sayfa / Tahminler / 11 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MİRAMİS)
istanbul altili tahminleri

11 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MİRAMİS)

1.AYAK: Altılı ganyanın ilk ayağında hem Toruc Macto yavrusu olması hem de taylarda şüphesiz son 1.5 yıla damga vuran eküriye ait olması nedeniyle 8 FUNNY FAMILIAR ile risk alarak başlıyorum...Bankomdur..

2.AYAK: 4 SULTANHAN, 2 BESSEY  ve 9 GÖRÜNTÜ'nün çatımı oluşturdukları koşuda ilave olarak şans verdiğim isimler sırasıyla; 3 YÜREĞİM, 1 AZAT KUŞU, 11 ELMASIN KIZI, 10 ÖZLENEN GÜL, 5 BEYAZ KULE ve 7 HALENAY'dır.

3.AYAK: 1 ABBAS YOLCU ile 4 OĞLUM BERAT isimli safkanları ayırmaya hiç çalışmadım. Bana göre yarışı ikisinden biri kazanmalı ancak bu seviyedeki atlarda bile zaman zaman form sıçramaları görülebildiğinden tekrar izlemek adına 3 HOSLİ'yi ve son koşusunu ölçü almamak gerektiğine inandığım, bu tip yarışları iyi koşan jokeyiyle 6 VICTORY IS OURS'u da ekleyerek rahat bir yarış izlemeyi tercih ettim.

4.AYAK: Son koşusu çok iyi olan ve rakiplerine göre kilo avantajı bulunan 8 TROMOS ilk şans verdiğim isimdir. Gelişim içindeki safkanların bir araya geldiği bu koşuda da sürpriz beklemeye/ risk almaktan kaçınmaya karar verdim. Şans verdiğim isimler sırasıyla; 5 BRAVE FEET, 1 AL JAWHARA, 2 KRIS ANGEL, 4 NAÇAL, 6 EXOTIC PRINCESS  ve 3 NAMTAR'dır.

5.AYAK: 1 yıl aradan sonra gördüğü yarışta bile iş yaparım ben daha dediğini hissettiğim 3 TAMGA'nın kazanmasını beklediğim yarışta olur da sahipleri bu yarışta da sıkıştırmayalım derlerse diye yanına tek rakip gördüğüm 4 SADO BY SADO'yu yazarak iki atla geçiyorum.

6.AYAK: 6 DALİCİM ve 5 ALİNAZİK'i başlıca şanslı atlar olarak gördüğüm yarışta kurguma sırasıyla; Bursa'daki son yarışını çok beğendiğim 9 KAFKASOĞLU ile üstündekilerin  yarışı çalabileceklerine inandığım 7 HABERATLI ve 2 EMMİ'yi de ekliyorum.

 

ALTILI KURGUM (150 TL):

1.AYAK: 8 (BANKO)

2.AYAK: 4-2-9-3-1-11-10-5-7

3.AYAK: 1-4-3-6

4.AYAK: 8-5-1-2-4-6-3

5.AYAK: 3-4

6.AYAK: 6-5-9-7-2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

HAsan
Ziyaretçi
HAsan

Victory is ours tek olur mu? Asıl o ayakta tek verisiniz diye umuyordum. Şu altılı 4 tüttürsün razıyım. Bol şans… daha profesyonel altılılar bekliyoruz sizden.

admin
Yönetici
admin

İlk ayak koşacak BIG BET’i isim olarak önermiştim. İsim babası sayılırım :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Tanıdık mı Cemiloglu? :)

admin
Yönetici
admin

Yok ben kimseyi tanımam :)

admin
Yönetici
admin

Engin Bekiroğulları’na vermiştim isimleri Twitter dan.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

güzel isim bahtida güzel olur umarım :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bu Aracı atını sokarmı fotoya Ahmet Çelik ne dersin galolarfa da uçmuşt

admin
Yönetici
admin

İlk ayaktan kupon gitmesin diye tek atmadım. Farklı galopları var.

admin
Yönetici
admin

Çıkamadım işin içinden. Kafa 8 girdim :)

admin
Yönetici
admin

8 //
1-4 //
4 //
1-2-3-5-8 //
1-2-4-7 //
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 //

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bukez de Aracı diyelim ozaman
8//
H//
1.3.5//
1.4//
H/
9

admin
Yönetici
admin

Rastgelsin.

admin
Yönetici
admin

Favoriye gittik %3 agf geldi.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

ilkkez bukadar tereddütlü tek attım ama ya ikinci ayak yada ilk ayak birini tercih etmem gerekiyordu yada dördüncü ayak 4ü kısmet yapacak bisey yok

admin
Yönetici
admin

2. ayak her koşul 1-4 tü benim. Karataş’lı Sultanhan son yarışından sonra çok güven verdi. Devam edenlere bol şanslar.

admin
Yönetici
admin

Oluru varmış Ramazan. Hepsi yapmak riske sokuyor kuponu.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

şuan şoktayım admin kupon tutmasın diye elimden geleni yaptım tromos 3 atta vardı 4ü tek atmayınca 1.4.8 yazdım sonra 8i eledim ilk ayak hepsiydi mecbur tek yazdım ikinci ayak 3.4.10.12 sonra kapadım gözüm kapalı alıyorum şu ikramiyeye bakya valla elimin tersiyle ittim bugün

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

ikinci ayağı az atla geçipte abbasa biraz güvensem olacaktı neyse kısmet artık önümüzdeki koşulara bakicaz

admin
Yönetici
admin

Uzun süre olsa da takip atını bırakmam bundan sonra. Bu kaçıncı oldu. Drejan 16 lira ile geldi.

Yazar: Miramiss104

Avatar
1989 doğumluyum...KOCAELİ'de yaşıyorum...Yaklaşık 12 senedir at yarışını takip ediyorum...Tamamen ortak tahmin havuzuna ben de kendi tecrübelerimle katkıda bulunabilmek amacıyla buradayım...Genelde ters kurgu üzerine yoğunlaşarak kendi tekim üzerine cazip altılı ganyan kuponu yapmayı hedeflemekteyim...Yaptığım kuponlarla program seçerek, 100-150 lira civarı kupon yapan takipçilerle yüksek ikramiyeleri hedefleyeceğimizi düşünüyorum....Herkese bol şanslar...