12 AĞUSTOS 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Herkese merhabalar. Bir süredir iş yoğunluğu sebebiyle bir süredir yorum yazamadım. Elimden geldiğince yorumlarıma devam etmeye çalışacağım. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

WHIPLASH: Pedigri olarak potansiyeli oldukça yüksek olan safkan WILLAGE WING, YAĞIZINOĞLU ve STEEL CAT gibi çok nitelikli safkanlarla anneden kardeş olması grup içerisinde göze çarpıyor. İlk koşusunda beklenileni vermeyince bir süre geri alınıp güzel bir hazırlık dönemi geçirdi. Hazırlıklarında aşama kaydettiğini gösteren safkan bugün uygun rakiplerinin yanında fotoya uzanabilir. İlk altılıya tekle başlamak isteyenler bu ismi değerlendirebilirler.

LOKOMOTİF: Önceki koşularında nazaran bugün şartların aleyhine döndüğü grupta start olacak safkan bir aksilik olmadığı sürece son galibiyetini aldığı binicisiyle fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

OCEAN SERAPH: Özellikle son koşusunda çok düzgün aksiyonlarla gelip birincilik mücadelesine katılan safkan Çelik kardeşler tarafından kıskaca alınarak tabela dışında zorlandı. Yapılan faule rağmen tabelayı dördüncü sırada tamamlayan safkan o koşuna nazaran hafifleyen sikletiyle sprint mesafesini doğru ayarlarsa güzel bir sürprize imza atabilir. Grutaki en güçlü gördüğüm rakibi ise yavaş yavaş formunu yükseltip kazanacak forma ulaşan HARD STONE olur.

ULUKIZ-ALOYSHA: İki KAIZBERT kanı taşıyan arap görünümlü ingiliz safkanları. ULUKIZ, MAVİDALGA gibi safkanla anneden kardeşken diğerini ise baba TURBO anne ise KAIZBERT yavrusu. Yani kısacası kanları kaynayan iki safkan. Ben bu iki isimden birinin bu koşuyu kazanacağına inandığım için ikisinide kuponma ekleyip bu ayağı geçiyorum.

1.ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 12.1.4.2.3.6
2.AYAK : 6.9.2.1.3.8
3.AYAK : 1
4.AYAK : 10.3.4.8.7.9
5.AYAK : 3.4.1.7
6.AYAK : 6.12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
36 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

11 //
1-2-3-6 //
1-2-3-4-5 //
2-4-7-9-10 //
4 //
1-2-6-9-11 //

admin

Okudum yorumunu da yarısını izledim bir şey goremeyince yazmadım. Takilberi de borcunu ödemiş. Helal valla devamı gelsin.

Miramiss104

bol şanslar…DİLOVAN’da gözüne takılan ne oldu acaba çok tereddüt yaşıyorum ekleyip eklememekte kuponu büyütecek…İkna olmaya ihtiyacım var:)

Miramiss104

1.altılıyı bende böyle kurdum..bir tek 4.ayağında çeliştik:(…RASTGELSİN…
1,2,3,4,6,8,10,11,12
1,2,3,6,9,10
1,3,4,5
6 COM LIDER
1,3,4,6,7
2,4,6,12

Miramiss104

AMA SEN DE 6 AT DA COM LIDER OLMAYINCA ELİM GİTMİYOR YATIRMAYA:))

Ercann

Ramazan bey bol şanslar ilk ayaktan güzel tek tebrikler 12 numara .yanına sadece ahmet çeliği yazdım..

Miramiss104

WHIPLASH için tebrikler…

Kenan

İşahlah bugün sizi gününüz olur

admin

Takılberi de tek atsaydın keşke.

admin

İzmir’e bakabildin mi?

admin

Geldi gözünaydın :)

admin

Bi 25 daha geliyor sıkı dur :)

admin

Çok üzüldüm Ramazan. Adı geçmedi atın.

Naci

İnşallah kazanırsınız ramazan yılmaz sizi takip ediyorum ✌🏻

admin

Çivi çiviyi söker hesabı İzmir’e yapıştırdım. Kaç lira verdiğine de bakma :)

admin

Deli para verdi. Bu paranın vergisi bile zevkle ödenir di :)

admin

Adrian abi de 5 te kalmış. Onda da son ayak 2 tek.

Kerem kaymak

Banko

36
0
Tahmin paylaş.x
()
x