11 Temmuz İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.KOŞU : Pedigri olarak ülke standartlarının üzerinde bir potansiyele sahip 1-BERKARAR kazandığı ilk koşusu sonrasında favorim.Son koşusunu iyi bir dereceyle kazanan 4-TÜRÜTCAN favorinin hata yapması durumunda devreye girer.

2.KOŞU : Gruptan üstün gördüğüm 7-LEYDİKIZ maidene veda eden isim olur.

3.KOŞU : İngiliz safkanlarının Satış koşusunda ön plana çıkan isimler olsada olası sürptiz ihtimalini değerlendirmek açısından HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

4.KOŞU : Gruptaki en güçlü rakibi ekürisi olan 3-IPHIGENEIA kazanmasını beklediğim isimdir.

5.KOŞU : Siklet avantajıyla 8-KABAKÇI favorim.5-YESARİ, 7-DAMLATAŞ, 9-AKROBAT ve 3-KORKUT CEYLANI şans verdiğim diğer safkanlar.2-AHLATLI sonraki ihtimal.

6.KOŞU : Uzun süredir start almamış olsada galoplarında etkili görünen 8-SÜPERBABA bugün dinçlik koşusu yapabilir.6-BUZDENİZİ, 3-BATURŞAH, 5-BURAKEFE ve 7-ÇETİNASLAN şans verdiğim diğer safkanlar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.