11 Temmuz Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.KOŞU : KG aksesuarıyla farklı koşmasını beklediğim 6-PAŞA GÖNLÜM uygun sayılabilecek grupta bankom.

2.KOŞU : Sancılı görünen mücadelede 1-NARKOZ favorim.4-QUEEN OF KADİRLİ, 7-BOĞAZIN RÜZGARI, 8-FOR NATURE diğer sıralamam.

3.KOŞU : Dereceli işleriyle 4-BABBAR PATERA ilk isim.Pedigri olarak ön plana çıkan 7-LİDYA ilk startı olmasına rağmen gruba üstünlük sağlayabilir dikkat edilmeli.1-DESERT GOLD ve 2-INDOCTRO sonraki ihtimaller.

4.KOŞU : İkinci altılı ganyanın ilk ayağını oluştıran koşuda iyi form durumuyla 4-KILIÇ PRENSES yoluna devam eder.

5.KOŞU : Çıkardığı dereceli işleriyle 3-OLGUNABİ gruptan bir gömlek üstte görünüyor ancak M.GÜNDÜZELİ kendi ekürilerine mensup 2-GÜNDÜZÜNOĞLU isimli tayı tercih etmemesi koşu içerisinde bazı ince hesapların olabileceği düşüncesi bana diğer isimlerede şans verilmesi gerektiği hissi uyandırıyor.Zira 8-NİNOŞUN OĞLU isimli tayda ükirisinin desteğiyle birinci altılı ve ikinci altılı kupınlarını riske sokabilir.1-KUTUŞ BABA ve 13-SILASU bu ablukadan kendilerine pay çıkartabilirler dikkat edilmeli.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

yok böyle bir şans paladayı sabaha kadar koşusun tek yazarım gittim yanina at yazdım ilk ayağa yazsam altılı kaçmazdı

admin

Bende küsmüştüm paladayı ya, cevabını verdi: D

NICOMEDIA

insanda birazcık şans olması lazım bak bana şansın ş si bile yok altılı bulmak gerçekten zor iş
oyunu doğru kurmak çok önemli ilk başta. yarışlar bittikten sonra tekleri başka ayaklarda aramış olsamda son ayakta o kadar at yazıp 9 nolu amirayı yazmamakta bana mahsus bir iş :)

güzel ikramiye verdi İSTANBUL

admin

Geçmiş olsun, gerçekten güzel program güzel para.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x