11 TEMMUZ CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİM

1-AYAK:Tatminkar form durumuyla uygun grupta start alacak olan 3-IPHIGENEIA eküri koşma avantajı ile ilk BANKOM.

2-AYAK:İki yarıştır poto’da kaybeden 8-KABAKÇI bomboş kilo ile birinciliğin en güçlü adayıdır.çimde kazandığı son yarışından sonra bu koşuya dereceli işlerle hazırlanan
3-KORKUT CEYLANI en ciddi rakibidir. Son yarışlarında başarısız olsada kısa mesafede daha başarılı koşular çıkaran 7-DAMLATAŞ ihmale gelmez.Bu yarış için BURSA’dan gelen 2-AHLATLI ve ilk defa kum pistte start alacak olmasına rağmen 10-KORZAFER sürpriz beklediğim isimler.

3-AYAK: Uzun süredir koşmamasına rağmen kalitesiyle 7-ÇETİNASLAN Dinçlikle favorim.Eksik koşması durumunda son yarışında fazla sıkıştırılmayan 3-BATURŞAH etkili olacaktır iki yarış gören 5-BURAKEFE Sonlara doğru güçlü ataklarıyla 4-DİGOR , Önde boş bırakılırsa 1-DEVKAYA beyaz bayrak ayna yapabilir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar