Ana Sayfa / Tahminler / 11 Nisan Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

11 Nisan Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 3-FİLİNTAY favorim.Riske edebilsem tek yazardım.8-MAGMA, 9-YALINAY ve 1-GURBETKAYA şans verdiğim diğer safkanlar.

2.AYAK : Arap taylarının maiden mücadelesinde 1-ALYAMAN favorim.Bu safkanın dışında bir kaç isme daha şans veriyorum.Sıralamam şablonda.

3.AYAK : Günün beşinci koşusunda 6-ATİKKIZ, 7-İDİL SULTAN ve 5-NURGÜLÜM üçlüsünden en az hatayı yapan fotoyu önde geçer.1-GÜNEBAKIŞ sonraki ihtimal.

4.AYAK : Uygun grupta gördüğüm 1-OCEAN GOLD kazanmasını beklediğim safkan bankom.

5.AYAK : Pedigri olarak yüksek potansiyele sahip 5-ÖZBEKAY etkili binicisiyle maidene veda etmeye aday ilk isim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.Rakip arayanlara ise sıralamam şablonda.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 7-SEA SPARKLE favorim.12-EMRES STAR, 9-SILVER PLANE ve 4-EUDEMOS şans verdiğim diğer safkanlar.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3 - 8 - 9 - 1

2.AYAK : 1 - 6 - 5 - 9 - 7 - 10 - 11

3.AYAK : 6 - 7 - 5 - 1

4.AYAK : 1

5.AYAK : 5 // 10 - 1 - 4

6.AYAK : 7 - 12 - 9 - 4

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Haybiye çöpe attık su programı seni tek yazamadımya atikkız asrın hatasını yaptım

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.