Ana Sayfa / Tahminler / 11 Nisan Cuma İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

11 Nisan Cuma İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Programa göz gezdirirken eğer bu ayağı tekle geçebilirsem altılı bulma oranımız oldukça yükselir düşüncesiyle bir hayli yoğunlaştığım bu koşuya.Her nekadar zor koşu olarak görünse de eleyerek iki isim arasında kaldım.Bunlar 2-DAMLATAŞ ve 4-AKROBAT  bu ikili arasında bir tercih yapmam gerekiyorsa şayet tercihim 2-DAMLATAŞ olacaktır.Hem daha üst grupta gördüğü koşudaki performansı hemde mesafenin uzaması bu safkanı ön plana çıkartıyor.1-ÇİSİL hernekadar son koşusunu uzak farklı kazanmış olsada bugün o koşu gibi önde boş kalacağını düşünmüyorum.Biraz da riske edip 2-DAMLATAŞ tek yazıyorum ancak güvenmeyip alternatif teki olanlar diğer isimlere şans verebilir.

2.AYAK : Günün dördüncü koşusunda 8-BIOTIC benim gözümde ön plana çıksada bu ayakta ters bir atın gelmesi ki hepsi adından söz ettirebilecek isimler altılının gidiş hattını değiştirebilir.Bu sebeple kuponumda HEPSİ yapıp çayımı yudumlayarak rahat bir koşu izleyeceğim.

3.AYAK : Günün ilk maieden mücadelesinde 5-MELROSA favorim.İyi işler çıkarmasına rağmen henüz kazanamayan safkan gruptan bir adım önde.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.9-RALEYKA, 7-MYSTICAL LADY, 10-RASALGETHI şans verdiğim diğer safkanlar.

4.AYAK : Gruptan üstün duruşuyla 2-DEMİR REİS koşunun favorisi olarak gözüküyor ancak özellikle 3-BEŞİRYILDIZ son koşularında bakarsak oldukça formda olduğu aşikar.Zira bu pistte birçok kaliteli ismi geride bırakmış bir safkan ve aprantisine rağmen bugünde değerlendirmekte fayda var diye düşünüyorum.Öte yandan 1-ÇELİKPENÇE ise bu tip mesafelerde etkili olabilen safkan.5-ERSANAĞA henüz bu pistte yarış görmedi ancak hazırlıklarında oldukça iyi görünüyor.Yazıp yazmamakta tereddütteyim ama gelirsede ikramiyeye güzel bir katkısı olur.Yeri olanlar ve tek geçmeyenler değerlendirsin derim.

5.AYAK : Ağır sikletine rağmen 2-RESSAM grupta ilk etapta gözüme çarpan isim.Malum kalitesinden ödün vermeyen safkan iyi form durumuyla bugünde kazanabilir.Bu ayağı tek geçmek isteyenlere önerebilirim.3-SIRKAYA ve 5-BAŞOĞUL sonraki ihtimaller.Ekürilerin siklet avantajı bulunsa da bu grupla başa çıkabileceklerini düşünmüyorum yazanlara engel olmam ama bana göre zor bir ihtimal.Olursada 1-CAMUZAĞA olur.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda 7-LOLION favorim.Eğer ilk ayağı tek geçmesemdim LOLION tek yazardım.Ancak kulvarından ötürü tereddütte kaldığım için birkaç isme şans veriyorum.Bunlardan ilki uzun süredir koşu görmemiş olsada potansiyeli yüksek olan 8-NOUAKCHOTT favorinin en yakın takipçisi olur.2-DALIA ve kulvar avantajı bulunan 5-JOYFULL diğer şans verdiğim isimler.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 5 // 9 - 7 - 10

4.AYAK : 2 - 3 - 1 - 5

5.AYAK : 2 // 3 - 5 - 1

6.AYAK : 7 // 8 - 2 - 5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.