izmir altili tahminleri

11 MAYIS PERŞEMBE 2017 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Oldukça uygun bir grup bulan ve binici avantajı da olan (3) LİDERBATUR’un son virajdan sonra gruba hakim olup kazanmasını bekliyorum.

2. AYAK: Yatkın olduğu piste çıkan (2) ADIVAR günün favorilerinden çıkacaktır diye düşünüyorum ancak bana  güven vermiyor. İstanbulda çok geride takip ettiği aynı mesafedeki yarışını beğendiğim (11) SENDE GEL,
çim performansları fena olmayan Dökerşah ve Şahnur’un tam kardeşi (12) THE REVENANT, (7) GRIFFON, (5) CAPSICUM ve (14) WARM BLOODED şans verdiğim diğer isimler.

3. AYAK: Startta fazla oyalanmazsa uygun kilosu ile (8) SMOOTH CANDY şansını artırır. İyi form yakalayan (3) QUICK RATE, (12) URLA ZAMANI, (7) BLUE ISLAND, (6) PRINCESS ADA şans verdiğim diğer isimler.
Sürprize koştukça gelişim gösteren (14) GALLOPING LORD’u yazıyorum.

4. AYAK: İzmir’de bir yarış gören (3) BEKİRİM, yatkın olduğu piste alternatif tekim. (5) AMANVERMEZ, (4) EL FUEGO ve (7) MARLON KEMAL rakip gördüğüm isimler.

5. AYAK: Aradan sonra koştuğu yarışından üçüncülükle ayrılan kalitesi gurubun üzerinde olan (9) KIŞLALI’ya ilk şansı veriyorum. En ciddi rakibinin Mehmet Kaya avantajıyla (5) ULAKÇI olacağını düşünüyorum.
Sürprize de (4) TORNACI yazdım

6. AYAK: Programa ilk baktığımda tek düşünmüştüm ama güvenemedim. Yine de (8) KIŞGÜLÜ ilk atım. Yanına (10) ZEMZEMKIZI, (6) İÇİL ve (4) GÖNÜL AVCISI ekledim.

ŞABLONUM
1.AYAK: 3
2.AYAK: 11,12,2,7,5,14
3.AYAK: 8,3,12,7,6,14
4.AYAK: 3/5,4,7
5.AYAK: 9,5,4
6.AYAK: 8,10,6,4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

11 Mayıs 2017 İZMİR yorum ve tahminlerimle ve selamlarımla…

1.AYAK:
17 Nisan tarihli koşuda, koşunun favorisi olarak gösterilen eküriler GÖNÜL AVCISI-FANİZAN ikilisinin gerisinde 3.lük elde eden LİDERBATUR koşuda öncelikli olarak düşünülmesi gereken safkan olup, daha erkenden koşunun ilk bankosu konumundadır.

2.AYAK:
3 Mayıs tarihli koşusunda PETIT KURT-TORUN RÜZGAR- GRAND EFE üçlüsünün gerisinde tabelada kendisine yer bulan SENDE GEL, bu koşuda da GÖKHAN GÖKÇE ile düştüğü uygun grupta kendine şans yaratacak ve liderliği zorlayacaktır. İlk 2 startında ortalama mesafede tabelada yer bulan, özellikle 23 Nisan tarihli koşusunu ölçü aldığım NESSU MOSA da ilk uzun mesafe sınavında dikatleri çekecek bir performans sergileyecektir.

3.AYAK:
Özellikle 1400 KUM daki bitiriş sürelerini gözlemlediğimde ortaya çıkan netice bilhassa QUICK RATE’in bu mesafede grubun diğer atlarına oranla nerdeyse 3-4 saniyeye varan erken bitiriş sürelerine sahip olmasıyla çok belirgin bir avantajı elinde bulundurması gözden kaçmıyor. 1 tanesi 1.lik olmak üzere son 3 koşusunu tabelada tamamlayan bu atın önemine özellikle dikkat çekmek istiyor, uzun mesafede hafif sıklette epey başarılı yarışlar çıkaran BLUE ISLAND’ın da aynı başarıyı ortalama mesafede rahatlıkla göstereceğinden şüphe duymayarak, QUICK RATE ile birlikte öneriyorum.

4.AYAK:
Son startında liderlikle ayrılan ve genelde kısa mesafe atı yakıştırması yaptığım AMANVERMEZ, özellikle 30 Nisan tarihli 1200 KUM startlarında KAVACIK BEYİ gibi kalite bir atı epeyce zorlayan fakat az farkla gerisinde 2.liği ve 3.lüğü paylaşan MARLON KEMAL ve ROYAL CAPUCINO arasında geçeceğini düşündüğüm bir liderlik mücadelesi olup, tecrübesini konuşturacak olan atın kazanmasını diliyorum.

5.AYAK:
Uygun gruba düştüğünü gözlemlediğim TORNACI, geçmiş yarışlarında elde ettiği derecelere (üstelik epey zorlu rakiplerin önünde/gerisinde) özellikle dikkat çekmek istiyorum. Geçmiş koşularına nazaran ortalama sıkletleriyle koşuya katılacak olan ÇALIK ve DİNÇBEY de koşuda ihmal edilmemesi gereken isimlerdendir. KIŞLALI da 23 Nisan tarihli koşusu incelendiğinde elde ettiği 3.lüğü baz alınmalı, bu koşuda bu at da önemsenmelidir. ZAFERİMOL da ona keza…

6.AYAK:
4 Mayıs tarihli uzun mesafe ÇİM sınavında OĞLUM EMİR’in gerisinde elde ettiği 2.liği şanssızlığına bağladığım, ayrıca uzun zaman sonra ilk çim sınavı olması nezdinde başarılı bir sonuç elde etmiş saydığım HİRA, yine Mehmet KAYA ile bu defa daha tecrübeli olarak koşuda alenen söz sahibi olduğunu hissettirecektir. GÖNÜL AVCISI ve İÇİL de bu mücadelede söz sahibi olabilecek diğer isimlerdendir.

1.AYAK: 3
2.AYAK: 9 – 11
3.AYAK: 3 – 7
4.AYAK: 5 – 7 – 8
5.AYAK: 2 – 3 – 4 – 9 – 10
6.AYAK: 2 – 4 – 6

TUTAR: 10.80 TL

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla diyor, bol şans diliyorum..

USTATCI

İzmir 1. Ayak 7 bankom 5. Ayak 5 bankom

USTATCI

İzmir kuponum