izmir altili tahminleri

11 MAYIS 2017 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Zor bir IZMIR programıyla karşı karşıyayız. İkramiyenin yüksek meblağlara ulasacağını düşündüğüm programda, yazdıklarımızın ganyan olması dileği ile diyerek; 1.Ayak: İstikrarsız ve yarışlarında pek bir varlık gösterememiş isimlerin Şartlı2 mücadelesi sürprize açık. Bütçesi uygun olanlar fazla ata şans tanımalıdır. Ben 4 atla geçmeye çalışacağim. Bunlardan birincisi 6-KOVBOY.. Ara sonrası yarış gören safkan uzun galoplar yaparak hazırlanıyor.  Gayet istekli, iyi dereceler çıkarıp yarışa katılacak isim benim ilk atım.. Son yarışında dillenen ama beklenti dışı kalan 5-KATİPHAN, artık kazanması an meselesi olduğuna inandığım 3-LİDERBATUR, son yarışını sürpriz bir şekilde kazanan 7-KRALIN ADAMI yazarak risklide olsa ilk ayağı geçmeye çalışacağım.

2.Ayak: Çim pistte beklentilerin yüksek olduğunu bildiğim, ama bunu bir türlü sahaya yansitamamış ve maiden koşmakta olan 2-ADIVAR B.Kurdu tercihiyle kuponlarin alternatif teki olabilir. 9-NESSU MOSA ve 7-GRIFFON hata halinde devreye girebilecek isimlerdir.

3.Ayak: Günün yine en zor yarışlarından biri. Bircok kesimin gelmesi için gün saydığını bildiğim 11-HANSHİ, kalitesi bu gruba yetmesi gereken arasına raģmen 1-OLİVE KİNG, formda isim 3-QUICK RATE, yine 6-PRINCESS ADA ilk planda ıskalanmadan yazılması gereken isimler.. Ekonomik kuponlar için bu 4 isim yeterli olabilir. Sonrasında numaralandirma olarak sırasıyla; 2-8-5-13 yazılarak, olası bir sürprizi bekleyebiliriz.

4.Ayak: Fazla söze gerek duymadan, son uzun mesafeli koşularını ölçü almadığım, ağir kilosuna rağmen 1-GARAVAS ön planda olsada; 7-MARLON KEMAL, 4-EL FUEGO ve 9-ENOPİ’yi yazarak bu ayağı garanti altina almaya çalışacağım.

5.Ayak: Gruptan üstün güç ve kuvvetinin olduğuna inandığım (112 handikap puanıda bunu destekliyor), mesafenin iyi derecesine sahip, ara sonrası yaris gören, görmüş olduğu yarışıylada toparlanmiş gözüken idmanlarındada göz okşayan 9-KIŞLALI bugun benim BANKOMDUR..

6.Ayak: Yine zor bir H15 dişilere ait koşuyla programı kapatıyoruz. AGF’de geri planda olmasını beklediğim, 14-YEDİİKLİM benim ilk atım. Çim pisti seven 10-ZEMZEM KIZI, uyumlu binicisi ile 8-KIŞ GÜLÜ, ağır kilosu ve mesafe dezavantajına rağmen grup uygunluğu ile 2-HİRA yazıp yeterli olmasını bekleyecegim..

 

6-5-3-7

2 // 9-7

11-1-3-6 // 2-8-5-13

1-7-4-9

9 KIŞLALI

14-10-8-2

Geniş Sablon : 92.60

Küçük Şablon : 15.35

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Özgün tebrik ederim. Kovboy 14 lira ganyan yazmış.

Victor

On numarasın adamım

Raci

Ozgun1 tesekkurler

Raci

Uye oldum ama kabul etmedi

admin

Üye gözüküyorsunuz

can911

Tebrik ederim Özgün, harikulade bir tahminlerdi. Galiptir bu yolda mağlup edasıyla, darısı daha büyük altılılara inşallah

Titi

Emeğine sağlık bazen insan kaybederken kazanır

Cem

Cok basarili bir kupon tebrikler

hüseyin dizdar

talihim yok Inan senin tahminlerden yararladım 6 tek 7 tek girdim yatışa malesef besinci ayakta bir beş dokuz yazdım kacan balik buyuk oldu yazik oldu cok yazik
bes yildir ara vermistim gene kafa yedim

15
0
Tahmin paylaş.x
()
x