bursa altili tahminleri can911

12 MAYIS 2017 CUMA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafta sonu öncesi önereceğim bir iki tatlı sürprizle birlikte günümüze heyecan katabilecek bir Bursa programı. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: 2 Yaşlı İngiliz taylarının boy göstermeye başladığı bir maiden koşu. İlk koşusunu 2.likle tamamlayan 6 (GÜLMELEK) favori çıkacağı gün gibi ortada, eh ben de ilk sırada önereyim. Fakat çalışmalarında çok daha değerli dereceler çıkartmış isimler var ki onları önericem size. Bunlardan ilki babadan Trojen Horse, Fancychancy gibi kardeşlere sahip 2 (ART SHE), anneden Andarkan’ın kardeşi Mendip temsilcisi 7 (MERKÜR) ki yavruları pistlere iyi giriş yaptı sayılır, çalışmalarını da İzmir’de gerçekleştirmiş. İlk yarışını tecrübe niyetine koştuğunu değerlendirdiğim 1 (ANFİELD) da koşu derecesine nazaran çok daha iyi dereceler gerçekleştirmiş. Anneden Big Show,babadan Es Es Runner ve Bawikal gibi kardeşlerini sayabileceğimiz 9 (SİLVER COİN) bu koşudaki son önerim.

2.Ayak: Uzun mesafeli Handikap mücadelede önerilerim biraz fazla olacak. Misli oyun şablonumda tek gireceğim formu yükselişteki isim 9 (DİYARBEYİ) ilk önerim. Sürpriz katsayısını bir hayli yükseltecek iki isim arkasına takayım. Mesafe tecrübeleri bir hayli fazla (BAYKETENCİ) ve 8 (BORAHANBEY). Binicisiyle tanıştıktan sonra daha iyi dereceler çıkartmaya başayan 3 (ATOM ADAM)‘ı mesafe dezavantajı nedeniyle biraz arkaya attım. Son olarak da yine binici uyumunu bir hayli iyi gördüğüm 11 (HONG KONG) buraya yeterlidir.

3.Ayak: Koşudaki son koşusunu kazanan tek isim benzer mesafe ve binicisiyle sonuca ulaştı. 2 (FIRATIN ÖFKESİ) küçük oynamak isteyenlere alternatif tek önerim. Bursa’daki iki koşusundan da 2.likle ayrılarak bu pistte daha başarılı olan 1 (BÜTÜNHABER) ismi bu ayağı sağlamaştırır.

4.Ayak: Son olarak Bursa’da kazanan ardından İzmir ve İstanbul’da boy gösteren 1 (BATMANASLANI) koşudaki rakiplerine kıyasla ağır kiloyla çok daha iyi derecelerle gerçekleştirdiği çalışmalarıyla bugüne iyi hazırlandığını gösterdi. BANKOM

5.Ayak: Dişilere özgü yapılacak KV koşuda İzmir’den formda gelen 3 (PRİNCESS Dİ) yine kazanmaya yakın. İdman performansı iyi görünen 4 (ATMACA KIZ) devreye girebilir. Kendisine uygun mesafeye çıkacak olan 1 (BADEGÜL) de etkili olacaktır.

6.Ayak: Kapanış ayağında tercihlerim biraz kalabalık. Form ve çalışmalarını da göz önünde bulundurarak sıralamam 4 (ARCHMAN), 2 (KOBATHAN), 3 (ALTINBEŞİK), 5 (MARMARAY), 10 (ONUREFE), 1 (SCHOOL DANCER), 7 (PERFECTUS) ve 13 (MASAİ MARA) şeklinde.

Altılı Ganyan Şablonum: 

1.Ayak: 6-2-7-1-9

2.Ayak: 9-4-8-3-11

3.Ayak: 2 /// 1

4.Ayak: 1

5.Ayak: 3-4-1

6.Ayak: 4-2-3-5-10-1-7-13

Kupon Tutarı: 72 TL (3.Ayağın tek seçimiyle küçük şablon 36,00 TL’dir)

Misli Altılı Ganyan Kuponum:

1.Ayak: 6-2

2.Ayak: 9

3.Ayak: 2

4.Ayak: 1

5.Ayak: 3

6.Ayak: 4-2-3-5-10

Kupon Tutarı: 0,60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla