ankara altili tahminleri

11 MAYIS PERŞEMBE 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: (3) WHITE CREST çok iyi bir çıkış yakaladı, son yarışı kadar koşarsa geçilmesi çok zor. (7) GALLOP TO WEST, (2) SHERMAN OAKS ve (1) WIN EVERY DAY diğer şans tanıdığım isimler.

2. AYAK: İlk kez koşacak olan, çalışmalarını da beğendiğim ve iyi bir kan hattına sahip (9) WHIPLASH favorim ve alternatif tekim. Kötü koşması halinde fazla atın şanslı olacağını düşünüyorum. Bunlar (5) MONSERRAT, (3) LADY HAWANA, (7) PERFECT HEART, (4) LUSH LIFE, (1) BIG QUEEN ve (2) GİZEM LION.

3. AYAK: Her sonuca gebe olan yarışta ilk şansı Urfa’dan gelen çim pist performansı iyi olan ve çok uygun kilo ile koşacak (9) DÜŞEŞ’e veriyorum. Ara sonrası 2 yarış gören (4) KEREMBORA, (1) VİCDANSIZ, (3) PEKSOYUNOĞLU, (6) IRKIM, (8) YILDIZGÜZELİ, (5) NATUHAY ve (7) OLGUNBABA’yı da yazarak bu ayağı kalabalık tutuyorum.

4. AYAK: (6) YILDIZHAN STAR’ın maşallahı var çok istikrarlı koşuyor. Eski günlerinden uzak olsa da kalitesi ile (3) HOT CHOCOLATE ve bir başka kalite (4) MORE THAN A GAME rakip. Bomba arayanlara sprintini tutturursa (1) BLACKS WINNER öneririm.

5. AYAK: Seyir zevki yüksek bir yarış olacak. Ankara kumunda ilk kez koşacak olsalar da çok iyi form durumları ile
(5) OĞLUM BURAK ve (2) YEŞİLMASKE ikilisinin yanında bir önceki yarışta kayba koştuğunu düşündüğüm, son yarışında ağır kiloyla iyi koşan (4) LORD ile bu ayağı geçiyorum.

6. AYAK: Çok iyi performanslar sergilemesine rağmen son iki yarışında bir türlü kazanmayı başaramadı.
Gücünü çok harcamadan giderse bu kez birincilikle tanışacağını düşünoyorum. (8) KUTLUKIZ bugünkü tekim.

ŞABLONUM
1.AYAK: 3,7,2,1
2.AYAK: 9/5,3,4,7,1,2
3.AYAK: 9,4,1,3,6,8,5,7
4.AYAK: 6,3,4
5.AYAK: 5,2,4
6.AYAK: 8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.