Ana Sayfa / Tahminler / 11 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
ankara altili tahminleri

11 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Güzel ve şansli olacağini düşündüğüm ANKARA programında, yazdığınızın ganyan olması dileği ile; 1.Ayak: Müthiş formda olan son yarışını el oynatmadan kazanıp buraya gelen 3-WHITE CREST ilk ayaktan tekle başlamak isteyenlere, biraz risklide olsa BANKO olarak önerimdir.

2.Ayak: Zorlu bir maiden koşu olacak. Cok ata yer verilmesi taraftarıyım. A.Celik idaresinde yarış hayatına başlayan 7-PERFECT HEART başta olmak üzere numara sırasıyla; 2-1-10-6-9-8 yazarak burayı geçmeye çalışacağım..

3.Ayak: Son yarışını kazanmiş olan ve bu mesafeleri seven 1-VİCDANSIZ başta olsun. Ara sonrası iki yarış görüp açıklarını kapatan 6-IRKIM ve 4-KEREMBORA favorimin en sıkı rakibi olmaya çalışacaklardır.

4.Ayak: Gruptan üstün güc ve kalitesi bulunan, bunu koşmuş olduğu yarışlarla gösteren, arası olmasina rağmen uzun galoplar yaparak hazırlanan ve hedeflenen koşuda, kum pistin iyi safkanı 3-HOT CHOCOLATE benim 2.BANKOMDUR..

5.Ayak: Formda isimlerin bir araya geldiği mücadelede, hangisini dışarda bıraksam o gelecekmiş gibi geliyor. Sıralama yapmadan hepsi diyerek bu ayağı rahat izlemek istiyorum. Tabi buraya gelebilirsek :)

6.Ayak: Takibimdeki, son yarışında yapmış olduğu derece ile adım adım 1.liğe yaklaştığını gösteren 8-KUTLU KIZ ilk atım ve kazanan olmasını beklemekle birlikte; 4-FERONIA, 7-GO WIND, 6-GARNET, ara vermesine rağmen 10-RAZVAN ve ilk yarışında belli bir kısım tarafından beklentilerin çok olduğu söylenen, fakat beklenmedik derecede kötü koşan, belki diyerek 12-WARIOR ANGEL bomba olarak kuponumda tutuyorum..

3 WHITE CREST

7-2-1-10-6-9-8

1-6-4

3 HOT CHOCOLATE

HEPSİ

8-4-7-6-10-12

Kupon Bedeli: 52.90 TL

Herkese BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..