Ana Sayfa / Tahminler / 11 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
ankara altili tahminleri

11 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Güzel ve şansli olacağini düşündüğüm ANKARA programında, yazdığınızın ganyan olması dileği ile; 1.Ayak: Müthiş formda olan son yarışını el oynatmadan kazanıp buraya gelen 3-WHITE CREST ilk ayaktan tekle başlamak isteyenlere, biraz risklide olsa BANKO olarak önerimdir.

2.Ayak: Zorlu bir maiden koşu olacak. Cok ata yer verilmesi taraftarıyım. A.Celik idaresinde yarış hayatına başlayan 7-PERFECT HEART başta olmak üzere numara sırasıyla; 2-1-10-6-9-8 yazarak burayı geçmeye çalışacağım..

3.Ayak: Son yarışını kazanmiş olan ve bu mesafeleri seven 1-VİCDANSIZ başta olsun. Ara sonrası iki yarış görüp açıklarını kapatan 6-IRKIM ve 4-KEREMBORA favorimin en sıkı rakibi olmaya çalışacaklardır.

4.Ayak: Gruptan üstün güc ve kalitesi bulunan, bunu koşmuş olduğu yarışlarla gösteren, arası olmasina rağmen uzun galoplar yaparak hazırlanan ve hedeflenen koşuda, kum pistin iyi safkanı 3-HOT CHOCOLATE benim 2.BANKOMDUR..

5.Ayak: Formda isimlerin bir araya geldiği mücadelede, hangisini dışarda bıraksam o gelecekmiş gibi geliyor. Sıralama yapmadan hepsi diyerek bu ayağı rahat izlemek istiyorum. Tabi buraya gelebilirsek :)

6.Ayak: Takibimdeki, son yarışında yapmış olduğu derece ile adım adım 1.liğe yaklaştığını gösteren 8-KUTLU KIZ ilk atım ve kazanan olmasını beklemekle birlikte; 4-FERONIA, 7-GO WIND, 6-GARNET, ara vermesine rağmen 10-RAZVAN ve ilk yarışında belli bir kısım tarafından beklentilerin çok olduğu söylenen, fakat beklenmedik derecede kötü koşan, belki diyerek 12-WARIOR ANGEL bomba olarak kuponumda tutuyorum..

3 WHITE CREST

7-2-1-10-6-9-8

1-6-4

3 HOT CHOCOLATE

HEPSİ

8-4-7-6-10-12

Kupon Bedeli: 52.90 TL

Herkese BOL ŞANSLAR..

Hakkında ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..

Yorum Gönderin

  1. 2.Ayakta çok dillenen ve benimde gözümden kaçmış olan 5-MONSERRAT kuponuma ilave edilmiştir.. 13:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir