Ana Sayfa / Tahminler / 11 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)
ankara altili tahminleri

11 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: Son yarışlarında başarılı olmuş bir çok safkanın start alacağı bu koşuda risk alıyorum ve (3) WHITE CREST i banko yazarak , oyunun riskini bu ayağa yüklemeyi seçiyorum.  Rakip falan da önermiyorum çünkü bu ayağa at yazarak kurgu oluşturamadım. Son yarışında da ışık saçan bir zafer elde eden bu safkana güveniyorum. Umarım Mücahit bizi üzecek bir hata yazpmaz atın üstünde.

2.Ayak: İlk koşusu olmasına düzenli ve dereceli galopları , orijini itibarı ile ayağına çabuk olma ihtimali olan (7) PERFECT HEART favorimdir. İlk rakibi çimin kalite safkanı Merveilleux ile anne kardeşi olan (5) MONSERRAT olur. Daha sonra yazılması gereken taylar ise (2) GİZEM LION , (8) ROSA ROSA , (1) BIG QUEEN , (6) MY BIRD , (9) WHIPLASH  ve son olarakta (4) LUSH LİFE.

3.Ayak: Son yarışını kazanmış olan (1) VİCDANSIZ dan yine iyi bir yarış bekliyorum, o yarışının tesadüf olmadığını kanıtlayacak durumda olduğunu düşünüyorum. Ankara çiminde daha önce güzel yarışları olan (5) NATUHAY , (6) IRKIM , (8) YILDIZGÜZELİ ve Urfa'dan gelmesine rağmen çimi de yapacağına inandığım (9) DÜŞEŞ rakipleridir.

4.Ayak: Kalite kumcuların buluştuğu bu KV 9 koşuda (4) MORE THAN A GAME başta olmak üzere (3) HOT CHOCOLATE ve tırnağının ucunda olan (6) YILDIZHAN STAR yazıp geçelim diyorum. Diğer atlarında geliri yok denilemez ama bu ayağın kontenjanı 3 at .

5.Ayak: Henüz KV galibiyeti olmasa da form durumu üst düzey olan (5) OĞLUM BURAK favorim olup ,  en ciddi rakibi son Ankara yarışında tekrar kazanmayı hatırlayan ve aynı jokeyi ile start alacak olan (3) KOZAN DAĞI 'dır. Bu ayakta bomba beklediğim isim ise (7) DOMANİÇ ; Adana'da kazandığı 1500 kum KV 9 yarışı da 10.95 ganyanla kazanmıştı bu safkan, yine yapabilir.

6.Ayak: Son yarışlarında sert kaçıp başarılı olmayı deneyen ama bir türlü sonunu getiremeyen (8) KUTLUKIZ bu kez daha idareli gitmesi halinde çok iddialı olacaktır. Bence numarayı başkalarına bırakıp arkalarına yatsa daha başarılı olur. Son tabelaya yakın bitirdiği yarışı gayet iyi olan (6) GARNET , 1300 ün daha uygun mesafe olduğunu düşündüğüm (9) PURE LOVE, bu yarışa farklı hazırlanan (10) RAZVAN , son yarışında kazanan atla taraklama giren (4) FERONIA ve (7) GO WIID kuponlarda olursa rahat yarış izleriz.

Altılı Şablonu:

1)  3

2)  7,5//2,8,1,6,9,4

3)  1//5,6,8,9

4)  3,4,6

5)  5,3//7

6)  8,6,9,10,4,7

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
ETC
Üye

11 Mayıs 2017 ANKARA yorum ve tahminlerimle ve selamlarımla… 1.AYAK: Uzun mesafede sıklet ayırt etmeksizin B.KILINÇ ve MÜSLÜM ÇELİK ile katıldığı son 5 yarışında tabeladan ayrılmayan SHERMAN OAKS bu mesafede önemsenmesi gereken atların başında geliyor. WHITE CREST de aynı şekilde son 4 uzun mesafe startını dikkate aldığımızda performansı ve elde ettiği derecelerle SHERMAN OAKS’tan aşağı kalır yanı olmadığını bilmenizi isterim. Boşluk bulması durumunda GALLOP TO WEST’in de bu 2 atın kalitesine denk bir yarış sergileyeceği gözden kaçmamalıdır. 2.AYAK: 25 Nisan tarihli ilk startında, son zamanların en güzel bitirişleriyle dikkatleri üzerine çeken GÜLGÜMÜŞKAN, AMANOS, ALBANY üçlüsünün gerisinde tabelada yer bulan WHITE… Read more »

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

ilk ayak 8 ikinci ayak 5siz oynama hele ikinci ayak 5in yarışını izlemediysen bir izle derim etkilemek için söylemiyorum zaten tutar 5.76

Yazar: gianluca

44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.