11 MAYIS ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

WHITE CREST; Katıldığı son dört koşuda muazzam performanslar sergileyen safkan bugün koşunun temposu lehine olduğu için öncelikli şans verilmesi gereken isimdir.

MONSERRAT; Pedigri olarak beğendiğim bir safkan. Son koşusunda aralara sıkışıp yol bulamadığı içinde etkisiz kalmıştı. Şayet koşu içerisinde bu sorunları yaşamayıp istediği yolu bulabilseydi sonuç çok farklı olabilirdi. Bugün benzer bir sorun yaşamaz ise fotoyu önde geçebilir. Gruptaki en güçlü rakibi ise yine orjin olarak çok beğendiğim isimlerden olan BIG QUEEN olur.

YILDIGÜZELİ; Verdiği aranin ardından katıldığı ikinci koşusunda güzel bir birincilik elde eden safkan eğerki önde boş kalırsa sikletininde avantajıyla çıktığı gibi bitirebilir.

TURAP; Üst üste beş koşuda geçilmeyen safkan son koşusunda stilini bozacak isimlerin olmasından ötürü tabela dışında kalmıştı. Bugünse kendi temposunu ayarlayabileceği grupta start alacak. Bu sebeple çıktığı gibi bitirebilir. Yarış hayatının en parlak döneminde olan safkanın bugün son koşusu sebebiyle sürpriz konumda bulunmasını değerlendirmek için birazda risk alarak banko öneriyorum.

KUTLUKIZ; Orjin olarak piste çok yatkın olan safkan son iki koşusundaki performansından anlaşılacağı üzere formunu gün geçtikçe yükseltiyor. Bugün hem yükselen formuyla hemde içvkulvar avantajıyla koşunun en şanslı ismi. Eğerki TURAP tercihim olmasaydı banko önereceğim isim KUTLUKIZ olacaktı. TURAP’ı riske edemeyenler bu isimden yana tercihlerini kullanabilirler.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 3.7.5
2.AYAK : 5.1.9.7.10
3.AYAK : 8//6.7
4.AYAK : 5
5.AYAK : 5.6.2.3.4.1.7
6.AYAK : 8.6.10.4.12.9.7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kurthan

1. Koşu : white crest (3) win ever day (1) galip to west (7) sherman oaks (2) ve konunun süprizi ise 4 nolu mobango dan gelir

2. Kosu: monserrat (5) bankom

3. Koşu : yıldız güzeli (8) vicdanız (1) irkim (6) kerembora (4) olgunbaba (7) peksoyunoglu (3)ve süpriz de Başhekim (10)

4.kosu: hot chocolate (3) more than a game (4) turap (
5) ve son yarısında kiniva ve Mister strong a kafa tutan Fratelli (2)

5.kosu : son yarisinda Kum pistin krallarindan tarkan i
geçen Yesilmaske (2) bankom

6. Kosu: kutlukiz (8) ve feronia (4) yeterli gibi duruyor herkese bol sanslar

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x