Ana Sayfa / Tahminler / 11 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİM (TİMOTHY)
ankara altili tahminleri

11 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİM (TİMOTHY)

Herkese selamlar; 1.Ayak: Form durumları itibarıyla sırasıyla (3) WHITE CREST, (7) GALLOP TO WEST ve (2) SHERMAN OAKS şanslı. Ancak üst üste iyi galoplar sergileyen (4) MOBANGO yarışın bombasını patlatabilir.

2.Ayak: Şimdiye kadar koşan atlar içinde (5) MONSERRAT, (1) BİG QUEEN, (10) WHİTE ANCESTOR ve (2) GİZEM LİON dışında ışıklı bir yarış sergileyen tay göremedim. Bu yüzden Çelik kardeşlerin 0 km. taylarına da şans verilmesi kanısındayım. (7) PERFECT HEART ve (9) WHIPLASH yarışın süprizleri.

3.Ayak: Kumda bile kazanacak kadar formda çimci safkan (8) YILDIZGÜZELİ ve (6) IRKIM mücadelesi yarışın galibini belirler. Süprizde (1) VİCDANSIZ ve (4) KEREMBORA yazılabilir.

4.Ayak: Verdiği ara sonrası pilotuna kavuşan (3) HOT CHOCOLATE ile çok formda olan (6) YILDIZHAN STAR bu ayak için yeterli.

5.Ayak: Sınıf olarak bu atlardan farklı olan (6) ALTUNSARAY favorim. Ara sonrası koşması kafa karıştırıyor. Yoksa tek olarak bile denenebilir. Ancak (3) KOZAN DAĞI ve seri birincilikleri ile (2) YEŞİLMASKE de yazılmalı.

6.Ayak: Hala maiden olmasına şaşırdığım, 3 ay ara sonrası çıktığı yarışta yakın ara 5. olan, bu pist ve mesafede Kv.6 koşmuşluğu bulunan ve uyum sağladığı pilotuna kavuşan (6) GARNET bugün maidenden çıkar. BANKOM.

1-Ayak; 3-7-2-4

2-Ayak; 5-1-10-2-7-9

3-Ayak; 8-6-1-4

4-Ayak; 3-6

5-Ayak; 6-3-2 // 5-4

6-Ayak; 6 GARNET BANKOM

Şablon: 34,56 TL.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Aytunç
Ziyaretçi
Aytunç

Izmir yorumlarin varmi sensiz oyun olmuyor senin tek rakibi golgesi dedigin atlar gelir

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Sağol Aytunç. İzmir için çalışmadım. Bilmediğim programa bir şeyler yazmak doğru gelmiyor. yarın için İstanbul’a çalışıyorum 😊. Akşama sıcak sıcak hazır olur… Bol Şanslar dostum.

Aytunç
Ziyaretçi
Aytunç

Tesekurler bol sanslar dugunu yaptin hayirli olsun mutlu mesut olurlar insallha

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.