izmir altili tahminleri

11 MAYIS 2017 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: Son yarışlarında yavaş yavaş kazanmaya yaklaştığını ispatlayan (3) LİDERBATUR net favorimdir. Bu tür arap yarışlarında hiçbir zaman tek ata güvenemediğimden burayı şu atlarla doldurmayı seçtim; bu mesafe ve pistte iyi dereceye sahip (2) LADY HATUN, son yarışını kazanan iyi ahırı olan (1) POYRAZEFE , satış koşusunu kazanırken göz dolduran (7) KRALINADAMI , son çalışmasını beğendiğim (4) FIRATAĞA , bir türlü istenen yarışları yapamasa da patlama beklediğim (5) KATİPHAN ve bomba olarak (6) KOVBOY ile ara vermesine rağmen handikap puanı grubun en yükseği olan (8) MERTHAN.

2.Ayak: Babası zaten Luxor , anne hattından da iyi çim koşan kardeşleri (Bambino, Kareem) olan (9) NESSU MOSA favorimdir. Bu yarışında dilbağı denenecek olan Pressing yavrusu (4) BOLD FALCON , usta pilotuyla yarışın favorisi olmasını beklediğim (2) ADIVAR , başarılı aprantisi ile (7) GRIFFON, (11) SENDE GEL ve bomba da (14) WARM BLOODED kuponlara yazılması gereken diğer taylardır.

3.Ayak: Bu zorlu handikap 15 yarışta üç ata eşit şans veriyorum. Çıkış içindeki aprantisinin sprintini iyi ayarlaması halinde iddialı olabilecek (3) QUICK RATE , artık kazanma zamanı geldiğini düşündüğüm (6) PRINCESS ADA , ve son kum koşusunu kazanıp çimde başarısız bir yarış yapan (2) HAKUNA MATATA.

4.Ayak: 3 yaşlıların bu handikap 16 yarışında maiden dan yeni çıkmış çimi de soru işareti bir tay olan (5) AMANVERMEZ net favorimdir. Bana göre tek rakibi kilosuna rağmen, üst grup atı olan (1) GARAVAS olur. Mehmet Kaya’nın ne yapacağını merak ediyorum. Sıkleti umursamadan tayına güvenerek numarayı alıp arkayı dağıtmayı mı seçecek yoksa kilonun altında ezilip sonunu getirememekten korkup önüne at alıp kontrollü mü gidecek?? Garavas ile ilgili küçük bir not ,bu tay şimdiye kadar 3 yarış kazandı üçünde de numarayı kendi götürdü ,yani yarışı forse etmeyi başkalarına bıraktığı hiç bir yarışı kazanma başarısı gösteremedi.

5.Ayak: (5) ULAKÇI ‘ nın sert gruptaki son altıncılığını çok ciddiye almıyorum ,favorimdir. İki rakibi var bana göre ; öncelikle Kocaeli’ nde ki son yarışını çok beğendiğim ,dördüncü olmasına rağmen kazanan at kadar başarılı koştuğunu gözlemlediğim (klasik Kocaeli, sprinter ata düzlük yetmedi:) ) (1) AYNATINAZ ve çimde daha başarılı görünsede İzmir kumunu yapabilen (9) KIŞLALI .

6.Ayak: Son ayakta iki at yazıp şablonu tamamlayacağız. Bunlar ara verdikten sonra iki yarış gören ve son yarışında tabelaya yakın bitiren çimci safkan (1) FETHİYE ve son yarışında ilk kez yarış içerisinde çok fazla kapris yapmayan (2) HİRA .

Altılı Şablonu:

1) 3//2,1,7,4,5//6,8

2) 9,4,2,7,11//14

3) 3,6,2

4) 5,1

5) 5,1,9

6) 1,2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x