istanbul altili tahminleri

10 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Selamlar herkese; Öncelikle Mehmet kardeşimi tebrik ederek başlamak istiyorum. Dünkü 6lısı süperdi. Şansın daim olsun dostum. Yarın için de hepimize bol şanslar.

1.ayak: Bence ilk ayak 6lının kaderini belirleyebilir. Çok zor olan ilk ayak resmen son yarış mağdurlarının bir araya toplandığı bir yer olmuş. Deposıtory’nin kazandığı 30/04/2017 tarihli 1900 çim yarışını (4) BİRBEY HAN 4., (6) WİN STAR WİN 6. ve (1) SUMMER PICTURES ise 7. bitirdi. Yarışta öyle aman aman farklarla bitmedi, hepsi kafa burun boyun oldular. Benzer mağduriyet Churchill Fire’ın kazandığı aynı günlü yarışta yaşandı. O yarışta da yakın ara (7) BATURALPBEY 3., (8) MY NUMBER ise 5. oldu. Yani bir önceki koşusunda harmanda olan 5 at var. Adana’dan çok formda gelen (2) MORTODELA yazmadan olmaz. Son yarışını kazanıp ilk kez çime çıkacak (3) TOVİN kapalı kutu. (5) BLUE KİNG in yarış galobu (400 ü 22,70 r.) süper olmuş. Eee yazmadığımız (9) TEMEL REİS ve (10) SAFİR KIZ’ı da yazalım, tam olsun bari. Yarış karışık. Bende Hepsi. Sonraki ayaklarda telafi edeceğim. Söz :)

2.ayak: Yarın büyük ihtimalle (10) ŞEHLEVENT ve (1) ALİNAZİK yıkılmaz kale gibi olacaklardır. İki at da diğerlerinden çok ayrı gibi duruyor. Ancak bu atların hepsi ilk kez bu pist ve mesafeye çıkacak. Burası karışabilir. Ben şansımı (8) ÖNDEREFE, (12) UMURŞAH ve (11) UĞURLUDOĞAN da yazarak deneyeceğim.

3.ayak: Yarın Saim Önhon koşusunda süper bir yarış bizi bekliyor. Mohaç koşusunun rövanşında (6) SAADIN GÜCÜ mü, yoksa (1) ALPTUĞHAN mı kazanır? Bekleyip göreceğiz. Son bir not; ola ki, yağış sebebiyle yarışlar kuma alınırsa, (4) KADHAN bunlara bir iyilik yapabilir. Yoksa iki at yeterli.

4. ayak: Yine bir rövanş yarışı. (2) LUCKY IRISH ve (1) NAVAHO arasında kim kimi atlatırsa ganyan olur.

5.ayak: Yarın AGF.si ne olur bilmiyorum. Ancak bir hayli zamandan beri takibimde olan, bu pist ve mesafede şubat ayındaki koşusunu kazandığında tüm hipodroma buz kestiren, son yarış galobunu yarışa katılacağı aprantisi Sefer Demir idaresinde 800’ünü 47,00 R. yaparken, çok formda olduğunu belli eden (6) COSMIC CLOUD bende banko.

6.ayak: Son ayakta (2) BURCUSULTAN ve (6) BERİL SU en şanslı safkanlar. (7) BUHARALI ve formda (11) ASİ KIRTAY diğer şanslı atlar. Yeri olan arkadaşların tuttukları diğer safkanları yazmalarını öneriyorum. Yarış karışabilir.

TAHMİNLERİM:
1.ayak: 4-6-1-7-8-2-3-5-9-10
2.ayak: 10-1-8-12-11
3.ayak: 6-1
4.ayak: 2-1
5.ayak: 6 COSMIC CLOUD BANKOM.
6.ayak: 2-6-7-11 // 1-8-4-3 // H.——— Şablon 48,00 TL. –
Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Timothy

Sağol admin. Sana da bol Şanslar

ETC

Şansın bol olsun Timothy dostum..
Artık bir atılım da senden bekliyoruz..

ETC

Evveliyatta Mehmet28 dostumu, tercihlediği atların uğuruyla gösterdiği şahane performansı neticesinde tebrik etmek istiyor, darısının da başımıza olmasını temenni ediyorum.

10 Mayıs 2017 İSTANBUL yorum ve tahminlerimle ve selamlarımla…

1.AYAK:
30 Nisan tarihli startında, ağır sıkletine rağmen DEPOSITORY, ÇIĞ ve MAGIC BULLET’in az farkla gerisinde tabelada yer bulan BİRBEY HAN bu defa daha hafif sıklette etkili jokeyiyle tabelanın üst sıralarında kendine yer bulmaya çalışacaktır. 25 Mart ve 6 Nisan tarihlerinde 2000 Kum pistte oldukça kalite rakiplere karşı 1.lik ve 4.lüğü bulunan, bu defa grubunun en hafif sıkletinde koşuda yer alacak olan TEMEL REİS ve uzun mesafede alışık tarzlarıyla bilinen ve geçmiş yarışlarının neredeyse tamamında tabela üst sıralarında derece alan MORTODELA ve TOVİN, BİRBEY HAN’ın en belirgin rakipleri konumundadır. 30 Nisan tarihli son 1400 çim startında kalite atlar CHURCILL FIRE ve ASLAN KOÇUM’un gerisinde elde ettiği 3.lükle dikkatleri üzerine çeken BATURALPBEY ayrıca ihmal edilmemesi gereken atlar listesindedir.

2.AYAK:
Grubunun en ağır sıkletlerinden birinde 28 Nisan tarihli startında, TEZCANLI gibi son zamanlarda rakiplerini dize getirmesiyle bilinen kalite bir atın burun farkla gerisinde 2.lik elde eden ve bu koşuda gerisindeki ata 5 boy fark yapan ŞEHLEVENT yine Akın SÖZEN ile koşuya ağırlığını koyacaktır. 3 Mayıs tarihli 1900 Çim startında epey kalabalık bir grupta kalite atların önünde 2.liği elde etmesine rağmen tartışmasız RACİ gibi kalite bir ata yarım boy farkla boyun eğmek zorunda kalan ALİNAZİK, yine D.AYDOĞAN ile hafif sıklette ben de varım diyecektir.

3.AYAK:
14 Nisan tarihli koşusunda starttan 4 boy geç çıkmasına rağmen kısa mesafede Mehmet KAYA ile epey etkili performansıyla tabelada yer bulan ÜNALAMCA, son koşusundaki performansıyla elde ettiği 3.lüğü de dikkate alacak olursak, bu defa daha da etkili performansıyla koşuda söz sahibi olacak isimlerin başındadır. Yine aynı şekilde, aynı koşuda KOCAKAYA idaresinde ÜNALAMCA’nın önünde 3.lük elde eden ve etkili yarışlarıyla tanıdığımız SAADIN GÜCÜ’nün de ihmal edilmemesi gerekir. ALPTUĞHAN, GÜRSU ve ALTINCIHİS’e bu koşuda şans vermememin sebebi 14 Nisan tarihli koşularında elde ettikleri ve pek de tatmin edici bulmadığım derecelerine binaen performanslarıdır. MADRABAZ da çim piste pek de alışık bir görünüm sergilemediği için epeyce güçlü rakipler arasında es geçmek durumundayım.

4.AYAK:
21 Nisan tarihli 2000 Kum startlarında grubun diğer atları bir tarafa, birbirleriyle çekişen LUCKY IRISH ve NAVAHO arasında geçeceğini düşündüğüm liderlik mücadelesinde iyi olan kazansın diyor, bu 2 ata da bu koşuda eşit şans veriyorum.

5.AYAK:
1400 Kum pistte son 2 startında (bilhassa sonuncusunda) son düzlükteki etkili sprintleri ile harikalar yaratan ve her geçen gün daha da etkili performansıyla, bu koşuda da liderliğine liderlik katacağına kesin gözüyle baktığım ULUDAZ’ı banko olarak öneriyorum.

6.AYAK:
Bu koşunun, Son 2 kısa mesafe startında (4 Nisan – 5 Mayıs) grubunun en hafif sıkletinde 1.lik ve 2.liği bulunan ASİ KIRTAY ve inceden inceden geliyorum sinyalleri veren BERİLSU arasında geçeceğini düşünüyorum.

1.AYAK: 2 – 3 – 4 – 7 – 9
2.AYAK: 1 – 10
3.AYAK: 6 – 7
4.AYAK: 1 – 2
5.AYAK: 4
6.AYAK: 6 – 11

TUTAR: 4.80 TL

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla diyor, bol şans diliyorum.
Sıra bizde, umarım bu defa olur…

Timothy

ETC dostum, umarım şans bizim de yüzümüze güler. 😊 😊

ETC

Gülecek dostum…
Bu iş nasip işi olsa da, çoğunlukla da tahmin ve yorumlarımızla hata tespitlerimizle heyecana heyecan katacağız inancındayım

ETC

SON DAKİKA – DÜZELTME:
1.Ayağa 8 Numaralı MY NUMBER da eklenmiştir. 3 numaralı TOVİN tercih listesinden çıkarılmıştır.
Ayrıca 3.Ayağa KADHAN ve Son ayağa NASİBİN de eklenmiştir.

1.AYAK:
30 Nisan tarihli startında, ağır sıkletine rağmen DEPOSITORY, ÇIĞ ve MAGIC BULLET’in az farkla gerisinde tabelada yer bulan BİRBEY HAN bu defa daha hafif sıklette etkili jokeyiyle tabelanın üst sıralarında kendine yer bulmaya çalışacaktır. 25 Mart ve 6 Nisan tarihlerinde 2000 Kum pistte oldukça kalite rakiplere karşı 1.lik ve 4.lüğü bulunan, bu defa grubunun en hafif sıkletinde koşuda yer alacak olan TEMEL REİS ve uzun mesafede alışık tarzlarıyla bilinen ve geçmiş yarışlarının neredeyse tamamında tabela üst sıralarında derece alan MORTODELA ve BİRBEY HAN’ın en belirgin rakipleri konumundadır. 30 Nisan tarihli son 1400 çim startında kalite atlar CHURCILL FIRE ve ASLAN KOÇUM’un gerisinde elde ettiği 3.lükle dikkatleri üzerine çeken BATURALPBEY ayrıca ihmal edilmemesi gereken atlar listesindedir. Aynı koşuda BATURALPBEY’in az farkla gerisinde kalan fakat buna rağmen çime alışık stiliyle bilinen MY NUMBER da koşuya ağırlığını koyacak safkanlardandır.

2.AYAK:
Grubunun en ağır sıkletlerinden birinde 28 Nisan tarihli startında, TEZCANLI gibi son zamanlarda rakiplerini dize getirmesiyle bilinen kalite bir atın burun farkla gerisinde 2.lik elde eden ve bu koşuda gerisindeki ata 5 boy fark yapan ŞEHLEVENT yine Akın SÖZEN ile koşuya ağırlığını koyacaktır. 3 Mayıs tarihli 1900 Çim startında epey kalabalık bir grupta kalite atların önünde 2.liği elde etmesine rağmen tartışmasız RACİ gibi kalite bir ata yarım boy farkla boyun eğmek zorunda kalan ALİNAZİK, yine D.AYDOĞAN ile hafif sıklette ben de varım diyecektir.

3.AYAK:
14 Nisan tarihli koşusunda starttan 4 boy geç çıkmasına rağmen kısa mesafede Mehmet KAYA ile epey etkili performansıyla tabelada yer bulan ÜNALAMCA, son koşusundaki performansıyla elde ettiği 3.lüğü de dikkate alacak olursak, bu defa daha da etkili performansıyla koşuda söz sahibi olacak isimlerin başındadır. Yine aynı şekilde, aynı koşuda KOCAKAYA idaresinde ÜNALAMCA’nın önünde 3.lük elde eden ve etkili yarışlarıyla tanıdığımız SAADIN GÜCÜ’nün de ihmal edilmemesi gerekir. KADHAN’ın da mesafe ayırt etmeksizin sergilediği etkili performansını ona keza..
ALPTUĞHAN, GÜRSU ve ALTINCIHİS’e bu koşuda şans vermememin sebebi 14 Nisan tarihli koşularında elde ettikleri ve pek de tatmin edici bulmadığım derecelerine binaen performanslarıdır. MADRABAZ da çim piste pek de alışık bir görünüm sergilemediği için epeyce güçlü rakipler arasında es geçmek durumundayım.

4.AYAK:
21 Nisan tarihli 2000 Kum startlarında grubun diğer atları bir tarafa, birbirleriyle çekişen LUCKY IRISH ve NAVAHO arasında geçeceğini düşündüğüm liderlik mücadelesinde iyi olan kazansın diyor, bu 2 ata da bu koşuda eşit şans veriyorum.

5.AYAK:
1400 Kum pistte son 2 startında (bilhassa sonuncusunda) son düzlükteki etkili sprintleri ile harikalar yaratan ve her geçen gün daha da etkili performansıyla, bu koşuda da liderliğine liderlik katacağına kesin gözüyle baktığım ULUDAZ’ı banko olarak öneriyorum.

6.AYAK:
Bu koşunun, Son 2 kısa mesafe startında (4 Nisan – 5 Mayıs) grubunun en hafif sıkletinde 1.lik ve 2.liği bulunan ASİ KIRTAY ve inceden inceden geliyorum sinyalleri veren BERİLSU arasında geçeceğini düşünüyorum. Uygun grupta ideal sıkletiyle NASİBİN’in de bu 2 atı boşluk bulması durumunda epeyce zorlayacağını da…

1.AYAK: 2 – 4 – 7 – 8 – 9
2.AYAK: 1 – 10
3.AYAK: 4 – 6 – 7
4.AYAK: 1 – 2
5.AYAK: 4
6.AYAK: 6 – 8 – 11

TUTAR: 10.80 TL

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla diyor, bol şans diliyorum.
Sıra bizde, umarım bu defa olur…

ETC

SON DAKİKA – DÜZELTME:
ADMİN dostumdan bu anlamda özür diliyorum.
Gündemi epeyce meşgul ettiğim için..

1.AYAK:
30 Nisan tarihli startında, ağır sıkletine rağmen DEPOSITORY, ÇIĞ ve MAGIC BULLET’in az farkla gerisinde tabelada yer bulan BİRBEY HAN bu defa daha hafif sıklette etkili jokeyiyle tabelanın üst sıralarında kendine yer bulmaya çalışacaktır. 25 Mart ve 6 Nisan tarihlerinde 2000 Kum pistte oldukça kalite rakiplere karşı 1.lik ve 4.lüğü bulunan, bu defa grubunun en hafif sıkletinde koşuda yer alacak olan TEMEL REİS ve uzun mesafede alışık tarzlarıyla bilinen ve geçmiş yarışlarının neredeyse tamamında tabela üst sıralarında derece alan MORTODELA ve BİRBEY HAN’ın en belirgin rakipleri konumundadır. TOVİN de aynı şekilde son koşularında elde ettiği derecelere bakılırsa söz sahibi konumunda safkanlardan biridir. 30 Nisan tarihli son 1400 çim startında kalite atlar CHURCILL FIRE ve ASLAN KOÇUM’un gerisinde elde ettiği 3.lükle dikkatleri üzerine çeken BATURALPBEY ayrıca ihmal edilmemesi gereken atlar listesindedir. Aynı koşuda BATURALPBEY’in az farkla gerisinde kalan fakat buna rağmen çime alışık stiliyle bilinen MY NUMBER da koşuya ağırlığını koyacak safkanlardandır.

2.AYAK:
Grubunun en ağır sıkletlerinden birinde 28 Nisan tarihli startında, TEZCANLI gibi son zamanlarda rakiplerini dize getirmesiyle bilinen kalite bir atın burun farkla gerisinde 2.lik elde eden ve bu koşuda gerisindeki ata 5 boy fark yapan ŞEHLEVENT yine Akın SÖZEN ile koşuya ağırlığını koyacaktır. 3 Mayıs tarihli 1900 Çim startında epey kalabalık bir grupta kalite atların önünde 2.liği elde etmesine rağmen tartışmasız RACİ gibi kalite bir ata yarım boy farkla boyun eğmek zorunda kalan ALİNAZİK, yine D.AYDOĞAN ile hafif sıklette ben de varım diyecektir.

3.AYAK:
14 Nisan tarihli koşusunda starttan 4 boy geç çıkmasına rağmen kısa mesafede Mehmet KAYA ile epey etkili performansıyla tabelada yer bulan ÜNALAMCA, son koşusundaki performansıyla elde ettiği 3.lüğü de dikkate alacak olursak, bu defa daha da etkili performansıyla koşuda söz sahibi olacak isimlerin başındadır. Yine aynı şekilde, aynı koşuda KOCAKAYA idaresinde ÜNALAMCA’nın önünde 3.lük elde eden ve etkili yarışlarıyla tanıdığımız SAADIN GÜCÜ’nün de ihmal edilmemesi gerekir. KADHAN’ın da mesafe ayırt etmeksizin sergilediği etkili performansını ona keza..
ALPTUĞHAN, GÜRSU ve ALTINCIHİS’e bu koşuda şans vermememin sebebi 14 Nisan tarihli koşularında elde ettikleri ve pek de tatmin edici bulmadığım derecelerine binaen performanslarıdır. MADRABAZ da çim piste pek de alışık bir görünüm sergilemediği için epeyce güçlü rakipler arasında es geçmek durumundayım.

4.AYAK:
21 Nisan tarihli 2000 Kum startlarında grubun diğer atları bir tarafa, birbirleriyle çekişen LUCKY IRISH ve NAVAHO arasında geçeceğini düşündüğüm liderlik mücadelesinde iyi olan kazansın diyor, bu 2 ata da bu koşuda eşit şans veriyorum.

5.AYAK:
1400 Kum pistte son 2 startında (bilhassa sonuncusunda) son düzlükteki etkili sprintleri ile harikalar yaratan ve her geçen gün daha da etkili performansıyla, bu koşuda da liderliğine liderlik katacağına kesin gözüyle baktığım ULUDAZ’ı banko olarak öneriyorum.

6.AYAK:
Bu koşunun, Son 2 kısa mesafe startında (4 Nisan – 5 Mayıs) grubunun en hafif sıkletinde 1.lik ve 2.liği bulunan ASİ KIRTAY ve inceden inceden geliyorum sinyalleri veren BERİLSU arasında geçeceğini düşünüyorum.

1.AYAK: 2 – 3 – 4 – 7 – 8 – 9
2.AYAK: 1 – 10
3.AYAK: 4 – 6 – 7
4.AYAK: 1 – 2
5.AYAK: 4
6.AYAK: 6 – 11

TUTAR: 8.64 TL

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla diyor, bol şans diliyorum.
Sıra bizde, umarım bu defa olur…

admin

Gündemi meşgul etmek değil bu ele geçirmek. Yorumlar sayfasını cepten girenler okuyamıyor. Daha kısa tutman dileği ile, bol şanslar.

ETC

Haklısın dostum her konuda..
Sen en son güncellemem hariç diğer yorumlarımı siteden kaldır bence.
Hem yer kaplaması ve mobil kullanıcılar için gündemi takip etme konusunda dezavantaj doğurur.
Hem de bu anlamda ben çok fazla göze batmamış olurum.
Sürekli sil/yaz sil/yaz yorumcunun bile hoşlandığı türden birşey değil, okuyucu haklı olarak tepki gösterse de anlarım

can911

Bol şanslar Timothy, Banko’yu getirirsen bugün bayrak sende görünüyor

Timothy

Can bey, sana da bol Şanslar. Bizim bankonun AGF.si %4 çıkmış 😊. Sanırım bizim sitedeki bir kaç kişi dışında atı Türkiye’de kimse tutmuyor. “Risk budur” deyip boş kağıt veren öğrenci gibi hissediyorum.

ozgun1

Bol şanslar Timothy

ETC

Bol şans…
Bol sprintli, bol ganyanlı yarışlar

İsimsiz

Son ayak 1 numara tek

15
0
Tahmin paylaş.x
()
x