11 MAYIS 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Koşu Süratli gitmesini beklediğim koşuda liderliği bilindik stiliyle KOYUNCU alacaktır. Bu safkanın süratli tempoda kaçmasını BAŞTACIM ve YÜCEEFE’NİN bu safkanı önde boş bırakmamasını ve bu baskılara tempoya yükselterek cevap vermesini beklediğim KOYUNCU‘nun son 200 veya 100‘lere kadar birinci gitmesini sonlarda ise grubun en etkili sprinter safkanı olan (7) ÇARÇIRA‘nın son metrelerde KOYUNCU‘ya hakim olmasını bekliyorum favorimdir. Senaryom tutmazsa (2) KOYUNCU‘dan beyaz bayrak ayna gelebilir. Son ihtimalim ise ÇARÇIRA‘dan beklediğim senaryoyu (4) SERKAN BEY’den görebiliriz.

2. Koşu Rölanti tempoda gitmesini beklediğim koşuda tam olarak hangi safkanın liderliğini alacağını çok fazla kestiremedim. (10) ALBURAK KIZI ve (1) BURUKKIZI arasında gördüğüm yarışta sürprizde uzayan mesafede daha iyi koşmalarını beklediğim (6) SÜHAN ve (2) EFSANEVİ‘yi önereceğim.

3. Koşu Son yarışını çim pistte gerçekleştiren o yarışında çim pistte eksik olduğunu gözlemlediğim buna rağmen çok etkili yarış çıkartan kum pistte çok daha iyi koşmasını beklediğim (7) YOL ARKADAŞI maidendan çıkmaya yakın gözüküyor BANKOMDUR.

4. Koşu CHARISMA ve SÜNNETÇİ BEYİ’nin önde ki liderlik uğraşında tempoyu en üst seviyelere çekmeleri olağan netice gibi duruyor. CHARISMA‘nın son düzlüğe kadar liderliği hiçbir safkana vermemesini düşünüyorum. Bu tip süratli koşularda çok etkili koşabilen (9) MORE THAN A GAME yarış hayatının ilk yarışından beri takibimde olan bir safkan. Gerek görüntüsü olsun gerek yarış içinde ki inatçılığı olsun bana oldukça güven veriyor. Sonlarda ki etkili sprintiyle grubu toplamasını bekliyorum. BANKOMDUR.

5. Koşu Sürpriz bir sonuç beklediğim maiden mücadelede sıralamam : (7) TEREYAĞLI, (8) GÖZYAŞI GECESİ, (3) KANDEMİR OĞLU, (6) TAŞERBEY, (5) MAJESTE, (1) BUSEFAL.

6. Koşu Karışık bulduğum koşuda ki sıralamam : (3) CASH OUT, (1) BLACK SUN, (4) OCIUS, (8) DOLCE VITA, (10) MADAM CORLEONE, (9) İKRAM KIZ, (7) TURAP.

7. Koşu Son yarışında önde çok boş kaldığı için yarışı kazanan (1) KIZIMASLI bu yarışta önde çok boş kalacağa benziyor ihtişamlı görüntüsüyle favorimdir. Bu safkana rakip olarak sprinter safkanlardan (2) LAVIN,(5) GASTEMENA ve (4) ÇAR BRUSK’u rakip olarak yazacağım.

8. Koşu Son yarışlarını gerçekten çok net bir şekilde kazanan MUHTARINOĞLU için bu yarış çok zor olacak. Normalde liderliği alamadığı zaman düzlüğe yaklaşılır yaklaşılmaz önde ki rakibinden sıyrılıp sonlarda rakiplerine direnen safkan bu sefer aynı rahatlığı bulamayacağını düşünüyorum. Son yarışında düzlüğü rahat dönmesine rağmen aprantisinin idare edememesinden kaybeden daha iyi bir aprantiyle start alacak olan (3) PAMUK ABLA favorim olacak. Bu safkanın öncelikli rakibinin ekurilerden çok beğendiğim bomboş kilosuyla (7) MASTARDAĞLI’nın olmasını bekliyorum. Daha üst gruplarda mücadele etmiş olan (2) ÖZGÜRÜNOĞLU, her ihtimale karşı (4) MUHTARINOĞLU, son olarak ise sürprizde dereceli işleriyle (11) HÜRBEYİM yazacağım.

9. Koşu Günün kalesi olacak olan (7) GÜNGÖR AĞA benimde BANKOM olacaktır. Gruba baktığımda çok formda ve ön plana çıkan safkan fazla yok. GÜNGÖR AĞA’nın son yarışını gerçekten çok beğendim ayağına seri bir isim startla birlikte liderliği alacak olan safkanın beyaz bayrak ayna yapmasını normal buluyorum.

 

1. ALTILI ŞABLONUM

1. Ayak : 7,2,4

2. Ayak : 10,1,6,2

3. Ayak : 7 TEK

4. Ayak : 9 TEK

5. Ayak : 7,8,3,6,4,1

6. Ayak : 3,1,4,8,10,9,7

ŞABLON TUTARI : 30,24 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

 

2. Altılı ŞABLONUM :

 

1. Ayak : 9 TEK 

2. Ayak : 7,8,3,6,5,1

3. Ayak : 3,1,4,8,10,9,7

4. Ayak : 1,2,5,4

5. Ayak :  3,7,2,4,11

6. Ayak : 7 TEK

ŞABLON TUTARI : 50.4 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

BURSA AGF TABLOSU 13:55

bursa-agf-tablosu-13-55

BURSA AGF TABLOSU 11:20

brusa-agf-tablosu-11-20

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
okan

Sayin creed son ayak gunun kalesi fakat at en disaridan baslayacak ve viraja yakin nbir yerden en disaridan baslayip one gelmek icin cok efor sarfedecek bu da bi ince sanki cok kupon yirtiracak

Zübeyr

Reis bol şanslar..

Zübeyr

Bursa 1.altılım birinci ayak 4 tek ikinci ayak 1,4,6,3,2,7 üçüncü ayak 7,1 Dördüncü ayak 6,7,10,9,3,11,13,12 beşinci ayak 6,3,2,8,5 altıncı ayak 8,4

teo

Yaktın beni BY CREED :))) ilk ayak serkanbey tek 1,2,6,10 7 tek hepsi hepsi ondan sonraları :)) sağlık olsun bugün şansımız yokmuş bende hiç bakmadım bültenlerin 3 atıymış pelikan

zubeyir

Urfa altilisini yayinlarmisiniz

Servet

2.ALTILI
1.AYAK: 6.9
2.AYAK: 2.3.4.5.6.8.11
3.AYAK :3.4.7.8.9
4.AYAK :2 TEK
5.AYAK : 4 TEK
6.AYAK : 3.4.7.8.10.11

anonim123

servet urfaya kupon yaptın mı ?

Erhan

Ikinci ayak gittik Bycreed sağlık olsun parada lazımdı:))

Özgür

Harikasın by creed yine bizim atlar bizi istemedi burdan yatım son ayak aynısı bi 5 eklemiştim Urfa’ya çok tuttuğun varsa söylersen sevinirim i günler☺️

Ahmet Ziya

Urfa tahmini yok mu arkadaşlar?

Zübeyr

Urfa 2. Ayak artukhan 3. Ayak kaanefe 5. Ayak kımız tek gerisini doldurun ))

servet

Yok anonim bakmadım .bursada hipodromda arkadaşlarım var oyunları onlardan alıyorum ben kendim çalışmıyor um ne yalan söyleyeyim. Oyun OLURSA arıyorlar beni bende fayda olsun diye paylaşıyorum

servet

Bu ayağa 2/5 ikili dediler anonim

servet

Şansa bak 2 arızalandi kosunun içinde

Özgür

Abi i geceler abi harikasın olmadı olsun bende bir numarasın iyki tanıdım seni yorumların harika favori yorumların bile tek Ata biliyorum bazen emeğine yüreğine sağlık. Yarın şablon olcakmı by creed ☺️☺️

Özgür

Sağol abi bekliyorum ig

Anonim

By cered iyi geceler abim

Anonim

By cered sen dahisin sabirsizlikla tahminlerini bekliyorum saygilarimla abi osman

Anonim

teşekürler sana beyefed

23
0
Tahmin paylaş.x
()
x