11 MAYIS 2015 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bursa’da çok zorlu bir yarış günü bizleri bekliyor.

1 – AYAK: Son koşusunu ölçü almadığım 13 – BEST EVER devam eden formuyla ve uygun kilosu ile favorim. Son işlerinde yarış kazanacak forma ulaştığını gösteren 2 – SÜNNETÇİ BEYİ ilk rakibidir. Mesafesinde koşacak olan 6 – CHARISMA, 7 ay aradan sonra güzel bir 2.lik alan 12 – TROJAN KING, yine mesafelerinde koşacak olan 11 – PAŞA GÖNLÜM ve uygun kilosu ile 10 – GALLOPING WISDAM, uzayan mesafeye rağmen 8 – EL MIRADOR, formunu sürekli yükselten 9 – MORE THAN A GAME ve son olarak yarışın favorilerinden 7 – FINAL TRY sırasıyla gelme ihtimali olan safkanlar.

2 – AYAK: Son galobu ile dikkat çeken 8 – GÖZYAŞI GECESİ‘ni zorlu programda günü kurtarmak için tek atmayı düşünüyorum. 2 – KALAYCIKAYA rakibidir. 6 – TAŞERBEY ve kumda farklı koşmasını beklediğim 10 – PADOKGÜLÜ ekürileri de favoriyi zorlayabilirler. 3 – KANDEMİR OĞLU ve 4 – KÜÇÜK YELHAN çok atta eklenebilir. İlk defa koşacak olmasına rağmen iyi işleri ve güzel orijini ile 5 – MAJESTE sürprizde.

3 – AYAK: Şimdiye kadar koştuğu yarışlarda tabeladan düşmeyen ve 6 yarış kazanan 8 – DOLCE VITA favorim. Biraz ara vermesine rağmen 7 – TURAP rakibidir. Son yarışında toparlandığını belli eden 5 – ORKİNOS ve sürpriz arayanlara 9 – İKRAM KIZ öneririm.

4 – AYAK: Favorilerden 1 – KIZIMASLI ve 2 – LAVIN’in tempo vereceği koşuda 4 – ÇAR BRUSK önlere erken düşmezse şansı çok yüksek. Diğer türlü tempocu safkanların kazanması normal sonuç olur. İstanbul’dan kazanarak gelecek olan 5 – GASTEMENA çok atta eklenebilir.

5 – AYAK: Kısa bir aradan sonra yarış gören ve son iç pist çalışmasını çok beğendiğim kilo avantajına sahip 7 – MASTARDAĞLI ve 5 – ASİLKAN ekürileri favorim. 4 – MUHTARINOĞLU, 1 – GÖRKEMBEY ve 3 – PAMUK ABLA ilk rakipleridir.

6 – AYAK: Son yarış derecesi gruba göre üstün gözüken 7 – GÜNGÖR AĞA son gün sprintinde de harika gözüküyor. 2. bankomdur. Çim derecelerini beğendiğim kuma yatkın rakipleri ise sırayla 10 – FEDAİKIZ, 8 -KARAMENDUH ve 11 – İBİŞKIZI.

ALTILI KUPONUM

13-2-6-12-11-10-8-9-7
8
8-7-5-9
4-1-2-5
5-4-1-3
7

34.56 TL

Bol şanslar

BURSA AGF TABLOSU 13:55

bursa-agf-tablosu-13-55

BURSA AGF TABLOSU 11:20

brusa-agf-tablosu-11-20

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x