10 MAYIS 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Sağlık sorunlarıyla boğuşmam ve oldukça yoğun bir tempo ile yeni işime başlangıç yapmam nedeniyle bir süre ara verdiğim yazılarıma ANNELER GÜNÜ münasebetiyle tekrar siz değerli takipçilerimizin yanındayım. Hafta sonlarında müsait oldukça tahminlerimi paylaşabilmek adına yine çaba göstereceğim. Öncelikle değerli annemin olmak üzere, tek evladımın annesi sevgili eşimin, Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Ata’ mızın saygıdeğer anneleri Zübeyde Hanım’ın ve eli öpülesi cefakar ve fedakar annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimle kutlarım… Yokluğumda tekrar başlayan çift altılı uygulaması nedeniyle KOŞU isimleriyle tahmin yazacağım. İstanbul altılı ganyan tahminlerime aşağıda yer veriyorum, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.KOŞU: Koşu tecrübesini son gerçekleştirdiği tatminkar idman performansıyla pekiştiren 12 (WİND OF KEPEZ) önceliğim. Son koşusunda ağır pist koşullarından etkilendiğini düşündüğüm 9 (RED HOOK), sentetikte daha iyi koşan 6 (TINAZKHAAN), uzun mesafeden etkilendiğini düşündüğüm 3 (MERTADAM), her yarışında kendini geliştiren 1 (DOKTOR VOLKAN) ve SAMBA ile babadan kardeş idman performansı yeterli 4 (SATİ)  bu koşu için yeterli olacaktır.

 

2.KOŞU:  Sevdiği binicisiyle start alacak olan 3 (ERBABAM) alternatif tek olarak kuponlarda yer alabilir. Son idman performansları ve ideal pist ve mesafelerinde start alacak olan 7 (DİNÇBEY) ve 5 (İZMİRGÜLÜ)’ de kuponumda yer alacaktır.

 

3.KOŞU: Verdiği uzun ara sonrası yine kalitesini konuşturan 3 (PANCAR) bu grubu da geçebilecek performansa sahiptir. Uyumlu pilotuyla kazanacaktır.

 

4.KOŞU: Son yarışında ağır pist koşullarından etkilenen sentetiğe daha uyumlu olduğunu gösteren 1 (ATEN GOLD) iyi görünümlü idman performansıyla bu koşuda banko adayım olacaktır.

 

5.KOŞU: Günün anlam ve önemini vurgulayan çekişmeli yarıştaki sıralamam 2 (CABİRE), 11 (KATRE), 6 (RAZYANA), 8 (VELİ CAN KIZI) ve 14 (RENGÜL) şeklinde olacaktır.

 

6.KOŞU: İstikrarlı sonuçlarıyla 3 (GET LUCKY), son idmanlarıyla 6 (İCON) ve binicisiyle çıkışa geçen takı ilavesiyle 8 (FORTE) bu koşuda tercih edeceğim isimler olacaktır.

 

7.KOŞU: Münir Köseoğlu koşusunda sevdiği mesafeye çıkacak olan 7 (EMİKA), binicisiyle daha etkili performans göstermeye başlayan 4 (PRİNCESS FİONA), idman performansıyla uzun mesafede daha başarılı olabileceğini düşündüğüm 3 (GET LUCKY)’ yi buraya işaretliyorum.

 

8.KOŞU: Efsanelerden YAVUZHAN adına düzenlenen koşuda devam ettirdiği formuyla 7 (TOROS ASLANI), mesafeye tecrübesiyle iddialı olacağını düşündüğüm 6 (SİBİRYALI) ve son yarışıyla aklımın bir köşesinde yer edinen 4 (LOKOMOTİF) kuponlarda yer almalı.

 

9.KOŞU: Günün son tahminlerine gelince 10 (MY SWEET LADY) ve 12 (SERÇE) ayrımsız yazılmalı. Kuponunda yeri olanlar idman performansına baktığımızda istikrarlı yarışlarıyla PRİZE FOR’ un öz kardeşi 1 (BİG BROWN) ve KAKAO’ nun anneden kardeşi 7 (TURKA)’ yı da ilave edebilir.

 

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 12-9-6-3-1-4
2.Ayak: 3 /// 7-5
3.Ayak: 3
4.Ayak: 1
5.Ayak: 2-11-6-8-14
6.Ayak: 3-6-8

Küçük kupon tutarı: 5,40 TL /// Geniş kupon tutarı: 16,20 TL

 

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1
2.Ayak: 2-11-6-8-14
3.Ayak: 3-6-8
4.Ayak: 7-4-3
5.Ayak: 7-6-4
6.Ayak: 10-12 /// 1-7

Küçük kupon tutarı: 16,20 TL /// Geniş kupon tutarı: 32,40 TL

İSTANBUL AGF TABLOSU 15:00

istanbul-agf-tablosu-15-00

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Çok geçmiş olsun.

Yüksel

Can bey merhaba nerelerdesiniz siz ALLAH aşkına gözümüz yollarda kaldı,kayboldunuz kaç gündür

Heçmiş olsun İNŞAALLAH
Atilla

Geçmiş olsun, sağlıklı günler dilerim, hemşerim.

Altılı ile ilgili düşüncelerinizi paylaştığımı belirterek, tahminimi aşağıda gönderiyorum.

1) 6-12
2) 3
3) 3-1
4) 1
5) H
6) 3-8-7-9-4
7) 7
8) 3-7/9
9) 5-7-3/H

Bugünün bomba atları 8. koşuda MERİH (9) ile son koşuda TURKA (7) olur.
TURKA idman pistinde KARABEKMEZ ile yan yana dikkat çeken çalışma yapmış, MERİH ise son yarışında dikkat çekti. Jokeyi Dışa savrulmasını önlerse kazanabilir.

admin

Hoş geldin abi, bol şanslar.

emin

can hoca hoşgeldin, özlemiştik seni :)

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x