Ana Sayfa / Tahminler / 11 KASIM 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

11 KASIM 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Kuponu küçültürüm diyordum ama ilk ayağa Alsancaklı"yı ekleyip büyüttüm.

3. KOŞU: Altılının zor bir koşuyla başladığını düşünüyorum, 6 atla geçmeye çalışacağım. Favorim ise totosuna bakınca 5. mi olacak diye merak ettiğim potansiyelinin karşılığını henüz veremeyen (3) CABBARREİS.

4. KOŞU: Çaldıran Koşusu'nda iyi performans gösteren (2) ARAGORN ve (11) YAMANLARBEYİ'nin yanına sürpriz olarak uzunda iyi koşacağını düşündüğüm (9) MY PRIDE ekliyorum.

5. KOŞU: Her yarış üzerine koyan (9) KARTAL KIZ, çok geride takip ettiği son yarışında sonlarda etkili gelmesine rağmen tabela dışında kalmıştı, ilk şansı veriyorum. Bu ayağı kalabalık tutmama rağmen muhtemelen favori-plase konumunda olacak Makrıköy ve Ova Kartalı'nı pek fazla tutmadığımdan risk alıp dışarıda bıraktım.

6. KOŞU: (1) KATMA DEĞER'in avantajına olacak bir tempo olasılığı yüksek ama burada sürpriz arayacağım. Önemli bir kilo avantajına sahip (9) LET ME PASS ile formda isimler (8) FARİLYALI ve (7) BEST SPOT yazacağım diğer atlar.

7. KOŞU:
Miss Helin yarış karakterini sevdiğim bir at ama son yarışlarında müthiş koşarak rahat galibiyetler alan (9) ŞEKER HANIM, çalışmalarında formunu koruduğunu gösteriyor. Bugün şansımı onunla deneyeceğim.

8. KOŞU: Ankara'dan formda gelen (4) AYBARS ile birlikte son yarışlarıyla kazanabilecek duruma geldiğini düşündüğüm (9) GRAND DUKE ve (6) NEDİMHAN'ı yazıyorum. Yeri olanlar Vesely ve Royal Girl'i değerlendirebilir. İkinci annesi, dişi Gazi şampiyonlarından Fair Tail olan Uçanok'u kullanmak için erken olduğunu düşünsem de parayı çuvalla götürmek için bomba arayanlar yazabilir.

ALTILIM
1.AYAK: 3,12,10,6,9,4,7
2.AYAK: 2,11,9
3.AYAK: 9,7,4,6,5,8
4.AYAK: 1,9,8,7
5.AYAK: 9
6.AYAK: 4,9,6

Kupon bedeli biraz fazla oldu. Paraya kıyamazsam yarın biraz kısabilirim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Ahmet Taşçı
Ziyaretçi
Ahmet Taşçı

Evet müthiş kapışma olucak mis helin ve şeker hanım bence bu ayağın kapalısı
Yani 5 ayağı çözeceğiz
İlk ayak acayip zor
Takıntılı olduğum gezegen bi gelse yakalarım
Ama gelmiyor ;)
Seviyorum seni ALLAH için Mehmet Başkan

ERDAL BALCI
Ziyaretçi
ERDAL BALCI

Bol şanslar Mehmet

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Mehmet28 oyun güzel olmuş bence ilk ayak o kadar atta pencere açık kalmış 8 mutlaka olsun yamak2 yarış ve bektaş formunu koruyor

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.