Ana Sayfa / Tahminler / 11 KASIM 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (AYBARS BANKO)

11 KASIM 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (AYBARS BANKO)

Pazar İstanbul at yarışlarında ilk ve üçüncü ayaklardan eleme yaparken zorlandığım bir altılı oldu. Herkese bol şanslar dilerim.

İstanbul at yarışı tahminleri

1.AYAK: 2 - GEZEGEN, son yarışları ile bu gruba ağır kg ile koşacak olmasına rağmen diş geçirebilir. 8 - ÇAKIRALİ biraz yumuşak pist istese de güzel formu ile şanslı. 9 - ASLANSÜTÜ ve 7 - ALSANCAKLI sonraki ihtimaller.

2.AYAK: 2 - ARAGORN ve 11 - YAMANLARBEYİ ikilisi yarın agf yi paylaşırlar. Uzayan mesafe sebebi, ikinci çim koşusunda bir ihtimal farklı koşabilecek 7 - LEAD SOLDIER ve favoriler kadar güçlü olduğunu düşündüğüm 4 - GHOST PASHA kuponumda yer vereceğim diğer isimler olacak.

3.AYAK: Uygun kg ile koşacak 4 - BAHATTİN favorim. 40 gün ara sonrasında istediği performansı alamayan 2 - MAKRIKÖY tam 1 ay sonra çok güzel çalışmalarla bu koşuya katılıyor, favoriye sert rakiptir. 6 - USTAOĞLU ve 3 - OVA KARTALI bu ikiliye ilk rakiplerdir. Bir önceki İstanbul koşusu ve mevcut kg su bu grup için yeterli olabilecek 5 - BORALTAN ve Ankara çim pistteki 2.liği ile 7 - ZEKİ DAYI sürpriz.

4.AYAK: 2 - CORCOVADO, Cumhurbaşkanlığı koşusunda yarışın tüm yükünü çekmesine rağmen tabela içinde kalmasını bildi, pist ayırmayan safkan favorimdir. Kum pistte ilk koşusunu rahat kazandıktan sonra yine kum pistte suya sabuna dokunmadan bir koşu koşan 6 - VANCOUVER, bütün yazı grup yarışlarda geçirdi ve kendine tabelada yer bulmayı başardı. Nispeten uygun grupta favoriye sert rakip olacaktır. Güzel formuna rağmen geçilecek bir rakibe sürekli denk gelen 1 - KATMA DEĞER mutlaka yazılır. Favorilerin eksik koşması durumunda 8 - FARİLYALI sürpriz.

5.AYAK: 4 - MISS HELİN bir adım önde gözükse de son kum koşusunu kazanırken çok iyi gözüken 9 - ŞEKER HANIM ve 7 - GRAYAMAZON üçlüsü ile bu ayağı geçiyorum.

6:AYAK: Ankara'da bu mesafelerde iyi yarışlar çıkartarak gelen 4 - AYBARS'ın bu grupta da kazanmasını bekliyorum.

Altılı Tahmin Kupon

2-8-9-7
2-11  // 7-4
4-2-6-3-5-7
2-6-1  // 8
4-9-7
4

11.11.2018 Pazar İstanbul Yaz yarış sezonunun son günü (MİTİNG). Altılıyı bulan olmazsa 5 bilenler arasında dağıtılacak.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

22
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Mehmet28
Üye

bol şans adminim

ERDAL BALCI
Ziyaretçi
ERDAL BALCI

Bol şanslar admin

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Günaydın
Hayırlı pazarlar şansınız bol kısmetiniz açık neşeniz daim olsun

Emre
Ziyaretçi
Emre

Herkese bol şanslar. Uzun zamandır siteyi takip ediyorum çok güzel bir ortamınız var. Umarım bugün kazanırız. Bende kendi kuponumu yazayım dedim.
İst.
2 4 8 3
2 11 8 3
6 4
1
4 9
1 4 6

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.