Ana Sayfa / Tahminler / 11 KASIM 2018 PAZAR iSTANBUL AT YARISI TAHMiNLERi (BiNBA STAR)

11 KASIM 2018 PAZAR iSTANBUL AT YARISI TAHMiNLERi (BiNBA STAR)

EL PATRON: Cim pistte sergilemiş olduğu performansi begendigim safkanin pedigri itibari ile mesafe tutmasini bekliyorum, idmanlarinda oldukça etkili gözüken safkan ilk kez sahne alacagi zorlu grupta etkili rakiplerin varligina rağmen alternatif bankomdur.

SEKER HANIM: Muthis bir form tutan klas kısrak bu kosu için yapmis olduğu son 22-46,6 rahat isinde finishi oyle bir görmüş ki Veliefendi semalari üzerinden goc etmekte olan göçmen kus surusu komplekse kapilip guzergahlarini degistirmisler, kus bilimci arkadaslarin yalancisiyim ona gore.Safkan her ne kadar piste ilk kez Ugur Polat ile cikiyor olsa da mevcut riski karsilayacagini düşünüyorum.

1.ayak: 3-4-6-7-2-1-9// 5-8-12-11-10

2.ayak: 3//4-2-11

3.ayak: 3-4-2-6-7//8-9

4.ayak: 1-2

5.ayak: 9 SEKER HANIM

6.ayak: 6-2-9

tutar: 141 TL // 58,8 TL // 14,7 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar Binba

Özcan Erdoğan
Ziyaretçi
Özcan Erdoğan

Bol şanslar olsun herkese,iyi pazarlar

admin
Yönetici

Teşekkürler Özcan bey, bol şanslar

Bayindirli
Ziyaretçi
Yusuf Sofuoğlu

Gayret ve kısmet arasında olan bu oyunda şansınız bol yorumlarınız isabetli olsun sevgili binbastar kardeşim.
ARAGORN:Son koşusuna kadar yarış camiasında GAZİ adayları arasında gösterilen ( hala öyle ) tay LONG RUNNERE geçilince yarışsever tarafından sanki biraz geri plana itilmiş gibi duruyor.Kısa mesafede seri safkan beyaz bayrak ayna, uzayan mesafelerde ise kaybettigimiz şampiyon safkan SABIRLI gibi bekleme yarışı yapacak potansıyele ve kaliteye sahiptir.özellikle uzunda çok daha başarılı olacağı konuşulanlar arasında.hepsinin ayakları düz bassın.
CORCOVADO: G. Kocakaya ile varlığını çok çiddi olarak hissetirecektir.koşuyu genellikle önlerde kabullenen safkan son viraja önde girerse yakalanması çok zor olacaktır.altarnatif tek olabilir.
ŞEKER HANIM: için söylenecek herşeyi söylemişsiniz,KATMADEGER inde aralarında bulunduğu erkek rakiplerini kumda ve uzunda geçebilen bir ŞEKER HANIM hemcinslerini zorlanmadan geçecektir.

ERDAL BALCI
Ziyaretçi
ERDAL BALCI

Yusuf Yunus Bey yorumlarınız için teşekkürler.:)))

Yazar: binbastar

Avatar