Ana Sayfa / Tahminler / 11 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)
ankara altili tahminleri

11 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle tüm yarış severlerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Cazip ve hoş bir programa sahne olan Ankara da birbirinden güzel ve zevkli yarışlara ev sahipliği yapıyor. Başlangıç ayağında birbirine yakın isimlerin starttıyla başlıyor . Öncelikli şansı son koşusunu kazanırken eski formuna ulaştığını gözler önüne seren ve bu tip mesafelerde söz sahibi isim 3 MERTADAM'a veriyorum. Kilosunu göze alarak eksik koşması halinde bu tip mesafeli yarışlarında güzel neticeler almış olan 7 ÖZREİS'in yanına bugün etkili bir yarış koşmasını beklediğim 9 ALİŞİRİN OĞLU ve son koşunu görmezden geldiğim 8 TEMİZKAAN, 6 KARAESER  sırasıyla bu koşuyu geçiyorum.

2.AYAK : Son yarışında önde liderlik mücadelesinde çekiştiği rakibinin bugünde rövanş mücadelesini almak istemek sebebiyle çetin bir mücadele içine girecek olan seri ayak isimlerin sonda geriden gelecek olan rakiplerine direnebileceğini düşünmüyorum. Özellikle yarış hayatına birincilikle başlayıp henüz grubun 3 yaşlı konumunda ki ve kumda çok farklı bir kumaş olan ismini ilerde sıkça duyacağımız 1 MALERBA son kazandığı yarışında ki kolay temposu ve görüntüsüyle bugün koşunun bana göre güçlü favorilerinde. Henüz bu ismin bu mesafede koşusu olmasa da sprinter yapısına bakıldığında etkili bir sonuca imza atması muhtemel olacaktır. Yanına sadece dinamo görevi görsün diye üzerinde ki tecrübeli jokeyiyle sonlarda etkili düzlük sprintini kullanabilecek 2 AMİGRA'nın yeterli olacağı düşüncesindeyim.

3.AYAK :Dişilere ait Kısa vadeli yarış da son çim yarışında istenilen performansı ve beklentilerin altında kalan 1 VİCTORY PROMISE bugün sevdiği piste yarışın mutlak favorisi konumunda bakıldığında tayın kum performansı da oldukça güzel bugünde birinciliklerine bir yenisini ekleyebilir düşüncesindeyim ve ilk safkanım. Yarış hayatına Ankara da başlayıp Kocaeli pistinde bir kaç koşu görüp bugün tekrar Ankara pistine dönen ve Kocaeli pistinde ki hazırlıkları oldukça dikkat çekici 5 GÖNÜL KIRMAZ'ın yanına son koşusunda beklentilerin üzerinde koşup güzel bir birincilik elde eden ve bugün üzerine hemen usta pilotla sahaya çıkacak olan 6 ANTONELLA sıralamasının koşu için yeterli olduğunu düşünüyorum.

4.AYAK : 2 yaşlı tayların kupalı koşusunda açıkçası seyir zevkinin yüksek ve merak ettiğim bir ismin bugün ki koşusu benim için ileri ki ve gazi adaylarımın arasına alabileceğim bir isim olacak. Yarış hayatına Ankara da başlamak üzere iki koşuya kayıt yaptırılıp yaşadığı sorunlardan dolayı yarışlarda koşamayan ve Adana da koşmuş olduğu ilk yarışında adeta kendisine aşık eden ve rekor bir derece çıkaran yapmış olduğu Ankara pistinde ki hazırlıklarıyla da kazandığı yarışın ardından muntazam formunu koruduğunu gözler önüne seren 5 UNCHAINED MELODY'nin bugün nasıl bir performans sergileyeceğini çok merak edip riskli de olsa  kuponumda BANKO olarak tek değerlendiriyorum.  ( risk almak istemeyenler CARBONARA ve CİVANIM değerlendirebilir)

5.AYAK : İstiktarlı gözüken iki ismin ön plana çıktığı bu koşuda ikramiye boyutu adına da biraz daha arayış içinde olup yanına programın da cazipliği nedeniyle at ilavesi yapmış olduğum bir koşu. Yapmış olduğu idman görüntüsü ve hazırlıklarıyla yarışın favorisi 2 MAHREM bugün çok ön planda çıkan bir isim olmayı hak ediyor start sorunu teşkil etse de bu tip mesafelerde iyi yarışlar sergileyen 4 BERKUK ile ikisi gruptan ayrılmış durumda. Ben yanlarına iki isim daha ilave edeceğim özellikle bugün etkili bir yarış koşmasını beklediğim ve bu mesafeleri seven 6 BURCUTAY ve 5 YILDIZGÜZELİ yarışın süprizi olarak kuponumda yer vereceğim.

6.AYAK : Ankara da kapanış ayağı günün süpriz çıkması beklenen belki de tek ayak konumunda bu koşuda imkanlarınız doğrultusunda at tercihinizi fazlalaştırabilirsiniz.  Benim sıralamam kısa bir aranın ardından bugün sahaya çıkacak olan ve yapmış olduğu hazırlıklarını çok beğendiğim mesafenin etkili isimlerinden 14 GARNET'e ilk şansı veriyorum. Mesafenin etkili isimlerinden ; 12 EL HAMSE , 11 ALBANY , 10 QUADİS , 4 DESTİNO'nun yanına son startında çok güçlü rakiplerinin önünde son 600 metreye kadar lider olarak giren seri bir ayağa sahip 8 MOONBOW , biraz daha uzayan mesafede daha etkili bir koşu çıkarabilecek 9 MİSTER RIGHT ve formda jokeyiyle her an etkili bir sonuç çıkarabilecek 2 LILYANTUS sıralamasına şans veriyorum.

 

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,7,9,8,6

2.AYAK : 1,2

3.AYAK : 1,5,6

4.AYAK : 5 ////  2,3

5.AYAK : 2,4,6,5

6.AYAK : 14,12,11,10,4,8,9,2

TUTAR : 57,60

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
ETC
Üye

şans seninle olsun Yavuzhan dostum. Başından sonuna dek okudum, isabetli tespitlerin var ve harika… Tercihlerinin uğuru daima seninle olsun…

binbastar
Üye

bol şanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...