Ana Sayfa / Tahminler / 11 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

11 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Tam hatırlamıyorum ama galiba ben son yarışında (4) THOR u tek atmıştım. Öndeki safkanla erken mücadeleye girince yarıştan da erken düşen safkan üçüncülükle ayrışmıştı. Bu defa aynı hatayı yapacağını düşünmüyorum. Onun haricinde bahsetmek istediğim safkan ise (9) ALİŞİRİN OĞLU. Bu safkan için burası olmayacak bir hamle gibi görünse de bu mücadelede rakiplerini uyutup bariyer dibinden avlayabilir bu safkanın bırakın yazmayı tek atma zamanı geldide geçiyor bile. Son yarışlarına bakarsam sık koşturulmuş görünse bile safkan tam yedi aylık aradan sonra sadece dört yarış koştu ben dinçlikle iyi koşmaya devam edeceğini düşünüyorum (3) MERT ADAM bu yarışta son riske edeceğim isimdir.

2.ayak: Daha öncede birçok defa takip ettim bu yarışta da aslında tek atarım ama güvenimi çok kırdı. Burada da ilk at olarak yazmazdım ama Akın’ın sevdiği bir tip yarış olacak. Zaten bu yarışta yeterse Akın’ın kondisyonu yeter. Çünkü 1000 direği geçildikten sonra çok çalışmak zorunda kalacak. (4) GÜRSOY ilk safkanım.

3.ayak: Her sonuca açık bir yarış gibi geldi bana. Son yarışında pistten etkilendiğini düşündüğüm (1) VICTORI PROMİSE ilk safkanım.

4.ayak: Her şekilde tam olarak gücünü bilmediğimiz (2) CARBONARO önünde  (3) CİVANIM ilk safkanım olacak. Zaten CARBANORA bu yarışta farkını ortaya koyarsa yeni bir şampiyon doğuyor diyebilirim.

5.ayak: (2) MAHREM - (5) BERKUK ve (7) SELUŞKA üçlüsünü pek bozabilecek bir safkan Yok gibi duruyor ama ben (1) KUĞU GÜZELİ’nden çok kıllanıyorum. Bu safkan bana kalırsa bu yarışta farklı koşacak şans vermek istiyorum.

6.koşu: Daha önce hiç olmadık yerlerde bahsettim. Agf ye de bakmadım ama çok geride olduğunu düşünüyorum hatta daha da ileriye gideyim ilk ondaysa iyidir :) bence (10) QUADIS kaçacak (5) GUILTY PLEASURE, (11) ALBANY ve (6) DEDE TAŞI vuracak. Bol şanslar

ALTILI ŞABLONUM

1.ayak: 4-9-3

2.ayak: 4-2-5

3.ayak: 1-3-6-5

4.ayak: 3-2

5.ayak: 2-5-7-1

6.ayak: 10-5-11-6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
ETC
Üye
ETC

Tercihlemeler yerinde ve oldukça isabetli, bol şanslar seninle olsun… Ben son ayakta LILYANTUS ve MISTER RIGHT’i öngördüm. Sen ne dersin, bu koşuda bu mahiyette bu ikili de düşünülebilir mi, yorumunu bekliyorum…

ETC
Üye
ETC

Ben de TJK sitesi üzerinden, MISTER RIGHT’a çok önemverdim, LILYANTUS’un geçmiş yarışlardaki performanslarına binaen bir de idarecisi Özcan YILDIRIM olunca odaklandım, vazgeçmek istemedim ama üstüne at eklemek istemiyorum. Dediğin gibi son ayağın keyfi az attadır :)

Sirkale
Üye
Sirkale

Bolsans bombaci ilk ayak OZREIS hakkinda ne dusunuyorsun tek kullandim…

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar bombacı. İlk ayakta son at için karar veremiyordum senin atı tercih edeyim :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

5,6,9dan biri olacaktı ama karar veremiyordum bir türlü :)

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

3-4-5-8 //
2-5 //
3 //
2-3-5 //
H //
4-6-9 //

Bol şanslar

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.