Ana Sayfa / Tahminler / 11 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

11 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Tam hatırlamıyorum ama galiba ben son yarışında (4) THOR u tek atmıştım. Öndeki safkanla erken mücadeleye girince yarıştan da erken düşen safkan üçüncülükle ayrışmıştı. Bu defa aynı hatayı yapacağını düşünmüyorum. Onun haricinde bahsetmek istediğim safkan ise (9) ALİŞİRİN OĞLU. Bu safkan için burası olmayacak bir hamle gibi görünse de bu mücadelede rakiplerini uyutup bariyer dibinden avlayabilir bu safkanın bırakın yazmayı tek atma zamanı geldide geçiyor bile. Son yarışlarına bakarsam sık koşturulmuş görünse bile safkan tam yedi aylık aradan sonra sadece dört yarış koştu ben dinçlikle iyi koşmaya devam edeceğini düşünüyorum (3) MERT ADAM bu yarışta son riske edeceğim isimdir.

2.ayak: Daha öncede birçok defa takip ettim bu yarışta da aslında tek atarım ama güvenimi çok kırdı. Burada da ilk at olarak yazmazdım ama Akın’ın sevdiği bir tip yarış olacak. Zaten bu yarışta yeterse Akın’ın kondisyonu yeter. Çünkü 1000 direği geçildikten sonra çok çalışmak zorunda kalacak. (4) GÜRSOY ilk safkanım.

3.ayak: Her sonuca açık bir yarış gibi geldi bana. Son yarışında pistten etkilendiğini düşündüğüm (1) VICTORI PROMİSE ilk safkanım.

4.ayak: Her şekilde tam olarak gücünü bilmediğimiz (2) CARBONARO önünde  (3) CİVANIM ilk safkanım olacak. Zaten CARBANORA bu yarışta farkını ortaya koyarsa yeni bir şampiyon doğuyor diyebilirim.

5.ayak: (2) MAHREM - (5) BERKUK ve (7) SELUŞKA üçlüsünü pek bozabilecek bir safkan Yok gibi duruyor ama ben (1) KUĞU GÜZELİ’nden çok kıllanıyorum. Bu safkan bana kalırsa bu yarışta farklı koşacak şans vermek istiyorum.

6.koşu: Daha önce hiç olmadık yerlerde bahsettim. Agf ye de bakmadım ama çok geride olduğunu düşünüyorum hatta daha da ileriye gideyim ilk ondaysa iyidir :) bence (10) QUADIS kaçacak (5) GUILTY PLEASURE, (11) ALBANY ve (6) DEDE TAŞI vuracak. Bol şanslar

ALTILI ŞABLONUM

1.ayak: 4-9-3

2.ayak: 4-2-5

3.ayak: 1-3-6-5

4.ayak: 3-2

5.ayak: 2-5-7-1

6.ayak: 10-5-11-6

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

24 yorum

 1. ETC

  Tercihlemeler yerinde ve oldukça isabetli, bol şanslar seninle olsun… Ben son ayakta LILYANTUS ve MISTER RIGHT’i öngördüm. Sen ne dersin, bu koşuda bu mahiyette bu ikili de düşünülebilir mi, yorumunu bekliyorum…

  • Bombaci

   Son ayağa dört safkan yaZdım dördü de çok iyi bildiğim atlar. Bahsettiğin safkanları çok iyi bilmiyorum. şablonda yerim olmasına rağmen yazmadım çünkü bu son ayağın keyfi az atla çıkar:) benimkisi biraz psikopatça tabi ki yeri olanlar son ayağı kalabalık geçmeli gıyabi bu dört atın dışına çıkmaz diyemem. Dediğim gibi eğer son ayağa gelirsem sadece bu dört atı beklemek benşm için büyük keyif olur.

  • ETC

   Ben de TJK sitesi üzerinden, MISTER RIGHT’a çok önemverdim, LILYANTUS’un geçmiş yarışlardaki performanslarına binaen bir de idarecisi Özcan YILDIRIM olunca odaklandım, vazgeçmek istemedim ama üstüne at eklemek istemiyorum. Dediğin gibi son ayağın keyfi az attadır :)

 2. Bolsans bombaci ilk ayak OZREIS hakkinda ne dusunuyorsun tek kullandim…

  • Bombaci

   İlk ayak karışık görünüyor tutmadığım bir isim kesinlikle değil o atın çok iyi farkındayım. takip ediyorsanız kesinlikle yazın. Son iki yarışına göre atta sorunlar olduğu belli birisinde startta kaldı diğerinde burada ki rakipleri yanında tabela yapamadı. Ben son iki yarışına istinaden şans vermedim karar sizin tabiki.

 3. Bol şanslar bombacı. İlk ayakta son at için karar veremiyordum senin atı tercih edeyim :)

 4. yavuzhan41

  Bol şanslar

 5. 3-4-5-8 //
  2-5 //
  3 //
  2-3-5 //
  H //
  4-6-9 //

  Bol şanslar

 6. Bombaci

  Böyle bir kaybediş mi var ya. Neyse devam eden arkadaşlara bol şanslar

  • ETC

   Akın SÖZEN, oynarım gelmez, oynamam gelir jokeylerinden… Ben de bundan muzdaripim

  • Bombaci

   Şimdi ilk ayak zaten karışık bir ayak. Kaşıntı bende :) yoksa yaz geç :) alişirinoğlu ile Show yapim dedim patladık :)

 7. Bombaci

  Adminim bol şanslar. Kuponu yatırdın mı? :)

 8. Bombaci

  Yemin ederim çok bahtsız at GÜRSOY un yine önü kapandı elini kolunu sallayarak gelecekti seyret bak Admin

  • Aynen o atın önde olması lazım. Yoksa işlemiyor. Boşta kalacağı bir yarışını bekliyorum.

  • ETC

   2-3 defa izledim tekrar tekrar… son düzlüğe çıkarken MADEMOISELLE’nin alenen GÜRSOY’u engellediği intibası edindim.. Gerçekten, dediğiniz gibi açık alan bulsa ya da biraz dıştan devam etse alırdı.

 9. Bombaci

  VAY ARKADAŞ :):) (5) GULTY PLEASURE (6) DEDE TAŞI ve (11) ALBANY vurdu ama QUADIS kaçamadı :)

  • 50 atlı programda çok güzel para verdi. Harun’a güvenemedim yoksa bulabilirmişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir