Ana Sayfa / Tahminler / 11 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

11 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Not: İlk ayağa (9) Alişirin Oğlu eklendi.

3. KOŞU: Altılı zor bir koşuyla başlıyor. Yüksek tempoda gitmesi muhtemel yarışta ilk şansı etkili sprinti ile (7) ÖZREİS'e vermekle beraber kalabalık tutuyorum.

4. KOŞU: Son yarışında geçildiği rakiplerine karşı uzayan mesafe avantajına olan (2) AMIGRA favorim ve alternatif tekim. (5) TATVAN KIZILCA stiline uygun jokeyi Özcan'la ciddi rakibi. İstikrarsız ve sık koşsa da (4) GÜRSOY ile ilk kez bu kadar uzuna çıkan ve yaşça büyük rakipleriyle mücadele edecek olan performansını merak ettiğim (1) MALERBA'yı yeri olanlar değerlendirebilir.

5. KOŞU: Kumdaki 3 yarışını da kazanan (3) VICTORY PROMISE bu kez zorlanacaktır diye düşünüyorum. Ara sonrası zorlanarak da olsa kazanan (6) ANTONELLA, gelişen nefesiyle daha etkili koşacaktır. Kumda da etkili olabilecek (3) İNAZUMA, grup sert olsa da (5) GÖNÜL KIRMAZ şans verdiğim diğer isimler.

6. KOŞU: İlk startında el oynatmadan uzak kazanan (2) CARBONARO, mücadele içinde olmayışının aldatıcı olma ihtimaline rağmen risk alarak tek kullanacağım tay.

7: KOŞU: Daha iyi bir apranti ile yarışa katılsa (4) BERKUK tek kullanılabilirdi. İyi durumdaki (2) MAHREM, sık koşsa da Çiçek'le (7) SELUŞKA, Adana'dan kazanarak gelen (3) GÜLRUH HATUN ve sürpriz olarak da son yarışında yüksek beklenti içinde olduğum (8) SUNATAY'ı yazıyorum.

8. KOŞU: Açılış gibi kapanış ayağının da zor olduğunu düşünüyorum. İdareli gelebilseydim HEPSİ diyebilirdim. 3 ay aradan sonra koşacak olan (13) KINGSTON BOLT'tan daha iyi performans göstermesini beklediğim mesafede sürpriz gelebilir. Yazacağım diğer atlar şablonda.

ALTILIM
1.AYAK: 7,8,3,4,9
2.AYAK: 2/5
3.AYAK: 1,6/3,5
4.AYAK: 2
5.AYAK: 4/2,7,3,8
6.AYAK: 13,9,11,5,6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
ETC
Üye

şansın bol olsun Mehmet dostum… İsabetlisinden tahminlerle, tercihlediğin atların ayaklarının uğuruyla…

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

son ayak 10.QUADIS Mehmet Keskin le sürpriz yapabilir mi (sadece his)

ETC
Üye

QUADIS’in 17 Ağustos tarihli ANKARA 1900 ÇİM koşusunu inceledim.
Videonun ilk 1600’ü QUADIS’in liderliği ile geçildi. Yarışı ise 3.bitirdi.
Ortalama mesafede gözardı edilmemesi gereken bir at, alıştığı idarecisi ile bir süprizi olabilir. Ama ben son koşularındaki performansını öngörerek bu atı tercihlemedim.
İstikrarlı performansı ile MISTER RIGHT ve eli kulağında olan, bu defa klas jokeyini bulan LILYANTUS’u tercihliyorum… Ben daha çok GUILTY PLEASURE’den şüpheleniyorum. ÇİM pist performansı oldukça tatminkar olan bu safkanın liderliğe erişebilmesi için uygun grubunu bulması elzem. Böyle birm grupta ancak süpriz mahiyetinde düşünülebilir ama belli olmaz, QUADIS neyse GUILTY PLEASURE de odur şu konumda.

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşanslar

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Angara 🙂

3.4.5.6.7.8.9
5 Tek
H
1.2.3
2 Tek
3.6.9.11
30.24

Bu program para verir .

ETC
Üye

Şansın bol olsun Cengo dostum… Güzel haberlerini bekliyorum..

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Son ayakta 11 Albany,e bağladım herseyi bakalım nolacak 🙂

ETC
Üye

tek mi düşünüyorsun onu.. çok riskli bir tercih olur

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.