istanbul altili tahminleri

11 HAZİRAN 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Zayıf gibi görünen ve zevkli geçmesi muhtemel İstanbul programında, yazdığımız gibi gelmesi dileği ile;

 

1.KOŞU: Kalitesini ispat etmiş, arka arkaya kazandığı koşulardan sonra idman pistindeki performansıyla formunu devam ettiren 1-ADINI SEN KOY sertleşen rakiplerine rağmen kazanmaya devam edebilir. Süratli geçmesi muhtemel koşuda sonlardaki ataklarıyla, daha önce Adını Sen Koy’u geçme başarı göstermiş 4-GÜRGÜR BABA ilk rakibidir. Ara sonrası koşusunu çıktığı gibi kazanan ve düzenli galoplarla formunu arttıran grubun kalite ismi 7-SAHİPBEY günün ilk koşusu için yeterli olur.

2.KOŞU: Kendisine oldukça uygun bir grup bulan, kendi temposunu koyacağı yarışta tek nefeste bitirebilecek potansiyeli burası için çok fazla olan 1-LUCY IRISH birinci altılının BANKOSUDUR. Ancak Altılıyı cazip hale getirmek isteyenler; rakip arayanlar, 76 günlük arasına rağmen burada uzun galoplarla hazırlanan 4-TARSANAS ve henüz elimizde kayda değer hicbir yarışı olmasa galoplarında çok farklı görünmeye başlayan 5-ANATOLIAN BULL’u bu yarışta bir varlık gösteremese takibe almakta fayda var diyorum..

3.KOŞU: Mesafedeki en iyi bitiriş derecesine sahip, güzel çalışmalarıyla, kazanmakta zorlansada 4-KATSUYA ön sıradan yazılmalıdır. Kısa ara sonrası sert grupta çim pistte yarış gören ve o yarışını ölçü almadığım sevdiği ve yabancı olmadığı pistte 2-PERHANE, formunda gelişmeler gözlenen sevdiği mesafede 5-KEPEZ STORM ve ters mesafede olduğunu düşünsemde bugün bu pistte ve mesafede birkez görüp sdaha sonra karar aşamasına varmak istediğim 6-POWER LOVE sırasıyla rakip gördüğüm isimlerdir.

4.KOŞU: Always President gibi kısa ve orta mesafeli yarışlarda başarılı olmuş bir atın anneden kardeşi olan galoplarında güzel dereceler sergileyen 8-YELE ilk sırada olsun. Seker Remziye gibi bir kısrağın tam kardeşi 1-AĞA OSMAN, galoplarında ilgi çekmeyi başaran yarış, galoplarını kum pistte yaptıkları için çime çıkınca ne yapacaklarını kestiremediğim, ancak yarış kum pist olsaydı tek dahi önerebileceğim isim olan 3-DARK HEART, yine aynı şekilde 4-MY FREEDOM ile risk alınabilir. Ancak zorlu yarışta sonrasında ise; kendi atlarına binme avantajıyla 6-LADY STONEHART ve 7-MY LOVE STORY ve bütçesi müsait olanların HEPSİ yaparak rahat bir yarış izlemesi gereken bir koşu..

5.KOŞU: Mesafedeki en iyi dereceye sahip son iki çim pist koşusundaki derecelerini ölçü almadığım 9-ULUER, çok formda günler geçiren eküri destekli 3-BUDAKHAN, galoplarında farklı dereceler çıkaran ve sevdiği pistte günün bombasını patlamasını beklediğim 8-TRAKYA ATEŞİ ve son olarak yine cok formda olan Ankaradan GRUP 1 koşulardan buraya gelen 6-KIRDENİZİN bu ayak için yeterli olacağını düşünüyorum.. İkinci altılı ganyanda ise mesafe bu sefer lehine görünen ve formda jokeyi idaresinde 2-BİLDENHAN’ı belki beyaz bayrak aynaya gidebilir düşüncesiyle kuponumda bulunduracağım..

6.KOŞU: Cok güzel derecelerle müthiş koşular kazanan, son startında box gerisinde sıkıntı yasayıp yarıştan çıkarılan 2-STORM SEA SWELL ücte üç yapmak icin sahada olacak. 1. Altılı Ganyandaki Alternatif Tek adayımdır. Rakip olarak İstanbuldaki ilk koşusunu kazanan çim pistin yetenekli ismi 3-KIRDERE ve nihayet kendisine uygun grup bulan ve galoplarında toparlandığını ve eski günlerine dönme sinyallerini veren 5-AK DIAMOND favorimin sallanması durumunda devreye girebilecek isimlerdir..

7.KOŞU: Derece, galop, kosmus olduğu yarışlar hepsi bir kenara.. Koşmuş olduğu ilk koşudan beri kuponumda tek olan ve bu şekilde geçilene kadar kuponumda tek olarak devam edecek olan ve ayrı bir sempati duyduğum 5-TALİPHAN benim 2.Altılı Ganyandaki ilk BANKOMDUR..

8.KOŞU: 2017 Gazi Koşusunun şuandaki bir numaralı favorisi Pershing’in anneden kardesi olan, düzenli ve güzel galoplarıyla 7-KEMANCI KIZ ve çalışmaları harika olan 4-LUALUA ön planda olsada birkez daha risk almadan HEPSİ diyerek kapatacağım bir tay yarışı olacaktır.

9.KOSU: Geldik son ayağa ve bankoya.. Son yarışında sprinte kalkacağı sırada 60 kilonun altında ezilen ve arttıramayan, bugün ise normale binen sikleti ve uygunlaşan rakiplerinin yanı sıra, koşunun süratlenmesini sağlayacak birçok ismin bulunması tamamen lehine olan 7-RACİ’nin grubu ayırarak kazanmasını bekliyorum. 2.Altılı Ganyandaki ikinci İstanbuldaki son BANKOMDUR.

1.ALTILI TAHMİNİM

1-4-7

1 LUCY IRISH

4-2-5-6

8-1-3-4 // 6-7-5-2

9-3-8-6

2 // 3-5

Kupon Bedeli: 69 TL

NOT:(çizgi öncesi değerlendirerek kupon bedeli 11.50 TL’ye düsmektedir..)

2.ALTILI TAHMİNİM

HEPSİ

9-3-8-6-2

2-3-5

5 TALİPHAN

7-4-6 // 3-8-2-5-1

7 RACİ

Kupon Bedeli: 57.60 TL

Herkese BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tufan

Özgün Merhaba,

Tahminlerini bir süredir takip ediyorum ve seni çokta başarılı buluyorum. Son ayakta AK DIAMOND u kimse söylemiyorken senin eklemen de açıkçası pek şaşırtmadı :)

Başarılar dilerim bu kupon muhtemelen gelecektir.

Tufan

Kuponunu oynadım sadece 5. Ayakta 7 numara merihi ekledim. Mesafe olarak uzunda daha iyi olsada begendigim atlardan birde pencere olsun istemedim açıkcası :)

Sana tekrar bol şans diliyorum. Umarım 1-2 suprizle kuponu getiririz.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x