adana altili tahminleri

10 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Atacankız’a hiç inanmıyorum, favorilerim ise orjin olarak beğendiğim (4) ISLIK ve (9) GÜLSERENİM. Arap tayları olması nedeniyle kalabalık tutacağım.

2. AYAK: Ara sonrası gördüğü iki yarışla kondisyonunu yükselten (4) FEYAZAN, sevidiği pist ve mesafede alternatif teklerimden.

3. AYAK: Keşke eküri koşmasaydı da daha cazip konumda olsaydı. Çıktığı gibi bitirebileceği bir grubu bulan (5) CENGO bir diğer alternatif tekim.

4. AYAK: (3) STAR SCREAM o kadar favori olmayı hak edecek bir performans sergilemedi bence. O nedenle riske girmiyorum bu ayakta.

5. AYAK: (3) QUEEN OF SILVER son yarışına yakın koşarsa yine rahat kazanacaktır.

6. AYAK: (3) DEMRE’nin düştüğü gruba bak. Yaşı ilerledi tamam ama yine de böyle bir grupta kazanamazsa emekliye ayırmak lazım. Yanına (4) DULOCAN’ı yazıyorum bomba arayanlara (6) JEKFER’i öneririm.

 

ALTILIM
1.AYAK: 4,9,3,8,1,7,2
2.AYAK: 4/1,3
3.AYAK: 5/6,7,8,3,2
4.AYAK: 3,4,5/1,2
5.AYAK: 3
6.AYAK: 3/4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Umut yörük

Abi ben seni arkadadarima da tavsiye ediyorum cok klas ve kaliteli oynuo diyorum gercekten de oylesin

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x