istanbul altili tahminleri

11.06.2017 PAZAR İSTANBUL 1. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Herkese bol şanslar. Bahtımız açık olsun.

1.AYAK: Karataş’ın tercihi ile (4) GÜRGÜR BABA favorim. (1) ADINI SEN KOY, ilk kez İstanbul’da koşacak (3) ŞAHİNGÖZ ve (7) SAHİPBEY rakipleridir.

2.AYAK: (1) LUCKY IRISH kazanamazsa, kazanacak atı bulmak çok zor. Bankomdur.

3.AYAK: (4) KATSUYA’nın mutlak favori olduğu uzun mesafeli, kısraklara açık koşuda süpriz olma ihtimali bir hayli yüksek. (2) PERHANE, (1) SAYDA, (6) POWER LOVE başta olmak üzere tüm kısrakların şansı var. Kısaca hepsi.

4.AYAK: Black Type yada buna benzer performans göstermiş kardeşleri olan iki tay, pedigri analizinde öne çıkıyor. Bunlar; Şeker Raziye ve Rıght or Wrong’un anneden kardeşi (1) AĞA OSMAN ve Always Presıdent’in anneden kardeşi (8) YELE. Ancak çalışmaları göz dolduran ve iyi jokeylerin tercihlerini alan (4) MY FREEDOM, (6) LADY STONEHEART ve (3) DARK HEART da dikkat çeken taylar.

5.AYAK: Yaklaşık 11 ay ara sonrasında yeniden ideal pilotu Selim Kaya’ya kavuşan ve son yarışları ile artık kazanması gereken (6) KIRDENİZ mutlak favoridir. Ancak yarış hayatı boyunca kazandığı 9 birinciliğinin 4’ünü İstanbul 1500 sentetikte kazanan (9) ULUER için “ideal pist ve mesafesinde” lafı biraz az kalır. Bu mesafeyi 1.38 içinde koşan ender atlardan biridir Uluer. TBMM koşusunda Kırdeniz’in yakın ara arkasında kalmıştı ama bu sefer şartlar Uluer lehine. Bence iki at yeterlidir.

6.AYAK: Birinci altılının son ayağında (2) STORM SEA SWELL çok ağır favori çıkıyor. Alternatif banko adayımdır. Ancak tek tercihini başka ayaklarda kullananlar için (3) KIRDERE, (4) KRIS ANGEL, Nadas koşusundaki iyi performansı sonrası hayalkırıklığı yaratan son koşusuna rağmen (9) SİERRA MAESTRA ve bugün iyi koşacağına inandığın (6) BLUE KİNG favorinin en ciddi rakipleridir.

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: 4-1-3-7
2.AYAK: 1
3.AYAK: 4-2-1-6 // 3-5
4.AYAK: 1-8-4-6-3
5.AYAK: 6-9
6.AYAK: 2-3-4-9-6

Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emre

ADINISENKOY HEP İSTANBULDA KOŞTU MİLLET YANILMASIN

Timothy

Şahingöz için demiştim onu…

Emre

ÖZÜR GARDAS BEN YANLIŞ OKUMUŞM

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x