bursa altili tahminleri bombaci

11 EYLÜL 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa için altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Oldukça süpriz bir tekle başlayacağım ve muhtemelen safkan AGF de ilk 5 te olmayacak gibi geliyor. Son koştuğu çim koşusuna aldırış etmediğim gibi ayrıca son yarışında yanlış koşturulduğunuda düşünüyorum. Bu safkan bu mesafede yarın ya gelecek yada bu kadar zorlu bir grupta kafa burun ikinci veya üçüncü gelecek. Dolu kantarma seven safkan son metrelere kadar mecburen beklemek zorunda eğer son yarışında ki gibi pilotu yangından mal kaçırırcasına önlerde yer tutayım diye safkana girişirse tabelaya girmesi bile mucize. Bir tahminciyi ya rezil ya da vezir edecek olan (7) SÜNGÜTAY çok risklide olsa BANKOM dur.

2.ayak: Zor bir yarış en azından bana öyle geldi. Önlerde yer tutacak safkanlar çok olduğu gibi geriden gelecek olanlarda oldukça mevcut ve grup resmen ikiye bölünmüş. En azından yüzde yüzde elli hakkım var bunu değerlendirmek istiyorum çünkü Bursa kumunda benim gördüğüm herzaman geriden gelen safkanların kaçan safkanlara oranla daha avantajlı olduğu yönünde. Ama bunu kum için söylüyorum çim zaten Allah’a emanet. Yarışın başından son metrelere kadar birbirini sürükleyecek olan (3) MY ROYAL SUN, (2) BAILAMOS ve (10) JUST WIN’in ben son metrelerde teslimatı yapacağını düşünüyorum. Çünkü her üç safkanda son derece hırslı ve yarış içinde ki geçişlerin sürekli artarak gideceğini düşünüyorum. Ancak ben hemen bu üç safkanın arkasında dördüncülüğe yaslanacak olan (4) ILDIR RÜZGARI ve gerilerden gelecek olan (1) ZU HAT, (5) CASANOVA ve startta çok oyalanmaz ise (9) TAMERLANO’nun sonuca gideceğini düşünüyorum.

3.ayak: Bu yarışı hergün üzerine koyarak yoluna devam eden ve daha iyi duruma gelen iki safkanla riske edeceğim. (1) KUĞU GÜZELİ ve (7) HİRA benim şans tanıyacağım isimlerdir.

4.ayak: Başarılı performanslarını son yarışında sert rakipleri yanında G-2 de tabela yaparak sonlandıran (6) WONDER ilk safkanım. Son yarışında bence dil bağı ile güzel performans sergilemesine rağmen ilgilileri tarafından bu yarışında tekrar bu takı çıkartılıyorsa bu yarışta ki performansını çok merak ediyorum  -ki bu hareket son derece bir iddialı bir hamle- (5) SÜPHAN ikinci şans verdiğim isimdir. Totosunda her ne kadar çim performansı eksik görünsede çim performansı çok iyi olan kardeşleri mevcut ve (2) EMPEROR SION üçüncü şans verdiğim isimdir.

5.ayak: Birçok sorunlu safkanın bir araya geldiği koşuda grubun yıldızı zaten belli. (1) WASAHOF kötü koşması durumunda ilk şansı (9) GÖLCÜKLÜ ye veriyorum. (5) HUBBLE ve (2) WIN FOR ME sonraki tercihlerim olup yarışın süprizini (11) MÜTEKAMİL den bekliyorum.

6.ayak: Safkanı iyi tanıyan pilotu ile birlikte (10) numaralı FIBONACCI ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar .

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7 tek

2.ayak: 4-1-5-9

3.ayak: 1-7

4.ayak: 6-5-2

5.ayak: 1-9-5-2-11-8

6.ayak: 10-3-2-1-9-11-7-13-12

not: son ayak (12) TOMİRİS kupona ilave olmuştur. Beşinci ayakta (8) BRAVE APTE kupona ilave olmuştur (13:43)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar

bende dördüncü at süngütay. ama ondan daha sürpriz olur büyük ihtimal, önde tuttuğum bir eşek var :)

Mehmet28

zağnos :)
bu arada tamerlano 9 numara 8 yazmışsın

Ekrem

Sonda 12 orijinin hatrına yazılır o kadar atta es gecme

admin

Bol şanslar Bombacı

ozgun1

Bol şanslar Bombacı

Mehmet28

Kanıma girme, indire indire gidersem tek kalıyor :)

Mehmet28

Maidenda para götüren atlara güvenemiyorum, gerilere yazdım zaten :)

Ramazan Yılmaz

Tabi buldunuz Aracı ekurisini :)) bol şanslar bombacı :)

bay uzman

vonder ve oltacı bankolarım
1.ayak 4 OLTACIİ
4.AYAK VONDER 6
6.AYAK FİNOBACI 10

cengo yokken nazar olmaz cengoya rastladım rastlayalı hep battım

06Cengo06

Sevgili bay uzman başta olmak üzere herkese Bolşans emeğine sağlık bombacı 😊
Bugün takip ettiğim tuttuğum atları teksiz oynayıp bir altılı yaptım küçük bir altılı heyecan olsun iddiam olmaz Ankara ve İstanbul harici bay uzmanım 😊

2.7
4.5.9
1.3.7
5.6
1.5
10.12 arıcının her atını yazarım

8.64 tl Hepsi bu kadar 😊

06Cengo06

1.ayakta 1 eklenebilir

bay uzman

sanada bol şans cengo bey umarım ankarada güzel bir kupon paylaşırsın ortaklaşa yakalarız belki amaaaa neyse bundan sonra sen yazmadan yazmayacagım sen yazdıktan sonra ortaya çıkıpğ sana saygı ve sevgilerimi yollayacagım emegine yüregine saglık tututugun atların gelmesi dilegimle bol şanslar

admin

Tebrikler Bombacı :)

Ramazan Yılmaz

İlk tay koşularında Aracı gördünmü yapıştır gitsin bi öğretemedik şunu Bombacı hala 6 lira ganyanla geliyorlar :))

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x