11 EYLÜL 2017 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Adanada gayet güzel bir programla karşı karşıyayız. Yazdığımız gibi gelsin diyerek;

 

1.AYAK: Program çok zorlu bir kosuyla başlıyor. Son yarışındaki 5.liği dikkatimi ceken ve son galoplarını yaptırdığı F.R.Bebek idaresindeki 2-BALIM EGE ve A.Kurşun idaresindeki 9-PACIFİC FAIR cok ön planda tuttuğum ikilidir. 1-STRIKE HARD ve 8-PROMISE A SWORD bu ikiye rakip isimler olmasını beklerken, grubun en formda ismi görünümündeki 6-METİN ABİ kesinlikle kuponlarda bulunmalıdır. Son isim olarak 10-KUSHIMOTO’yuda yazarak bu zorlu yarıştan çıkmaya çalışacağım. Bütçesi geniş olanlar HEPSİ yaparak rahat koşu izleyebilir.

2.AYAK: Koşuya bakınca 4-CARACAS için rahat koşu olabilir dedim. Sonra incelemeye başladığımda koşunun karışma ihtimalini gördüm. Yani kısacası ya 4-Caracas tek olacak, yada yanına; son koştuğu koşuya oranla 6 kilo azalan sikletiyle 1-DOCTOR POLL, mesafeyi seven yapısıyla 2-BAHATHER, yine pistin yetenekli isimlerinden 7-PİSCES, ve koşunun çok süratli tempolara girmesi durumunda 5-COCHABAMBA ilavesi yapacağız. Ben ikinci şıkkı seçip 5 isme eşit şans veriyorum.

3.AYAK: Bu pist ve mesafede gerçekleştirdiği dereceler bu gruba yetmesi gereken 7-BALAHATUN ve son yarışlarında hep kazanırda olan ancak avlanacak birini bulan 3-EUPHRATES ikilisi uygun kuponlara yeterli gibi gözüksede; 2-ERSEZAR ve 1-BRUSK isimlerinide ilave ederek rahat bir koşu izleyebiliriz.

4.AYAK: Kum pistte ücte iki yapan ve tekrar kazanabilecek kıvamdaki 5-NO CHANGE, çim pistteki başarılı yarışlarından sonra kumdada cok iyi koşmasını galoplarında yaptığı etkili derecelere bakarak anlayabileceğimiz 2-EMİRCAN BEYİ ve Ankarada cim pistte maidendan çıkarken çok iyi görünen, 6-FELAROF arasındaki mücadele kazananı belirler.

5.AYAK: Çim piste çıkınca farklılaşan, bir önceki koşusunda 2200 metrede kazanırken çok iyi görünen, arkasından kısa mesafede iyi bir grupta tabela icinde kendine yer bulan, ve daha cok sevdiği uzuna geri dönen 7-ADİL ABİ Alternatif Bankomdur. Bu pist ve mesafeleri seven, uygun grup avantajıyla 2-MUCBİR tek ciddi rakibidir..

6.AYAK: Daha önce maidendan çıkan, ancak yasaklı madde kullandığı gerekçesiyle birinciliği geri alınıp, ekibinin hemen cezasını yatırdığı ve handikap ve şartlı yarışlarda koşularına devam eden, bugün kısa bir dinlenme sürecinden sonra tekrar sevdiği çim piste ve maiden gruba geri dönen 4-KIRÇELEBİ benim BANKOMDUR.

ALTILI TAHMİNİM

2-9-1-8-6-10 // H

4-1-2-7-5

7-3-2-1

5-2-6

7 // 1

4 KIRÇELEBİ

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün, bugün formdasın :)

Adana Algoritması

4+9:13 -7+6+7:13 Son ayakta grlen 4 numaralı atın çıkış kulvarı 13 Hepsi tesadüf Tjk 👍🏻

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x