11 EYLÜL 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursada karşımızda gayet cazip bir program var. Öncelik kesinlikle kendi tuttuğunuz isimler olsun. Yazdığımız gibi gelsin diyerek;

 

1.AYAK: İstanbul pistindeki koşularında kalitesini sahaya yansıtamayan, kaba kum pistte çok farklı bir yarış koşmasını beklediğim, kalitesine çok inandığım 10-ZAĞNOS ilk atımdır. Hatta altılıya tekle başlamak isteyenlere Alternatif Cazip Bankomdur. Rakipleri bana göre sırasıyla; 3-BOMBACAN, 4-OLTACI ve 5-YENİŞARLI’dır.

2.AYAK: Cok süratli gitmesi muhtemel koşuda sürpriz çıkmaya aday. Süratli koşunun lehine işleyecek isimler sırasıyla, ağır kilosuna rağmen 1-ZU HAT, 4-ILDIR BEYİ, 5-CASANOVA, ve startta cok fazla oyalanmadığı takdirde 9-TAMERLANO’dur. Bunların yanına birde koşunun en süratli ismi olacağını düşündüğüm 3-MY ROYAL SUN ilavesini yaparak geçebiliriz umarım.

3.AYAK: Gruba ve koştukları koşulara bakınca bir tık öne çıkan iki isim var. 1-KUĞU GÜZELİ ve 7-HİRA. Bunların yanına birde cim pisti seven 4-SHESHBESH eklenerek rahat izleyebiliriz.

4.AYAK: G3 Pansiyon Hara Koşusunda; İstanbuldaki son sert rakiplerinin arasında bile tabelasını gayet başarılı bulduğum.. (o gün geçildiği rakipler eğer bu koşuda olsaydı muhtemelen herbiri 1.05’e filan koşardı.) Bu tayın bursa pistine bayılmasınıda göz önüne alarak 6-WONDER BANKOMDUR.

5.AYAK: Zor görünen koşuyu 1-WASAHOF kolaya çevirebilir, ilk ismimdir. Cim pistin iyi gibi görünen isimlerinden 9-GÖLCÜKLÜ ve 12-HOSGÖRÜ peşinde bulunsun. Yine bu pisti seven isim 5-HUBBLE ve ara sonrası kosu gören ve bu grupta herzaman iş yapabilecek potansiyele sahip olan 3-DOMİNANT SON ile tamam diyeceğim bir koşu..

6.AYAK: 10-FIBONACCİ.. Herkesin yazıp ve genelde tek atıpta getiremediği bir isim. Bugünde muhtemelen AGF’nin en üst sırasında olacak isim. Ilk planda yine bulunsun. Son yarışındaki derecesiyle 11-MANZARA ikinci isim olmayı hakediyor. Gördüğü koşu tecrübesi sonrası formu dahada yükselen 3-KARAHİSAR, Kurtellerin 2-FAITHFUL WOLF’u ve yine başarılı ilk yarışı sonrası 1-DORTMUND sıralaması ayrımsız kuponlarda bulunmalıdır.

ALTILI TAHMİNİM

10 // 3-4-5

1-4-5-8-3

1-7-4

6 WONDER

1-9-12-5-3

10-11-3-2-1

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar özgün

Mehmet28

Bol şanslar özgün. Oyunlarımız çok benzer umarım yanılmayız :)

Volkan

Bence bugun bursa yarışında ilk ayak 1.2 nin dışına cıkmaz ikinci ayak ise 1 tek yanına at yazmak isteyenler ise 3.5.ve 8 ucuncu ayak ise ilk atım 1 numara sonrasında ise7.9.5.3 dördüncu ayak 6 wonder tek beşinci ayak ise 1 tek yanına supriz arayan arkadaşlar ise 2.4.5.9.10.11 son ayak 3 tek yanına at yazacak arkadaşlara 11.8.6.4.5.son olarak 10 herkese bol şanslar

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x