Ana Sayfa / Tahminler / 12 EYLÜL 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

12 EYLÜL 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Yapmış olduğu son galoplar ve idmanlarında bütünleştiği binici Y.Aktaş idaresindeki 7-TEKARSLAN bir adım önde olsada, koştuğu ilk yarışta cok iyi görünen galoplarındada formunun üzerine koyan 8-ALYANAKLIM arasındaki mücadele kazananı belirler. Sigorta olarak 3-CÜRCEVELİ ilavesini yaparak ilk ayaktan sıyrılalım.

2.AYAK: Sert gruplardaki kosuları sonrası Kocaelinde sans arayacak olan 4-HARUNHAN sonlarda yapacağı ataklarla koşuyu kazanacaktır. Bankomdur. Aksi halde zorlu bir kosu olup, çok ata sans verilmesi taraftarıyım.

3.AYAK: Zorlu gördüğüm koşuda, hic detaya girmeden 10 isme eşit şans veriyorum. Sıralamam sablondadır.

4.AYAK: Süratli gitmesi muhtemel kosuda, ara vermis olmasına rağmen İstanbulda yaptığı galoplarda formda gözüken ve sevdiği kısa mesafenin pekte nefes yönünden etki etmeyeceğini düşündüğüm 10-LEMNOS ve ayağına süratli kalite safkan 7-WHITE HART LINE ikilisi bu kosuya yeterlidir.

5.AYAK: Uzun mesafeyi seven 3 yaşlı İngilizleri buluşturan koşuda önceliğim 3-RECO olacaktır. Hemen arkasına 4-BİRBEYHAN bulunsun. Kilo avantajlarınıda göz önünde bulundurarak 8-NEON KNIGHT ve 9-NIGHTS WATCH ve bunların yanina birde ayağına süratli isim, önde pek boş kalmayacak olsada, önde kaçanların arkasında bekleyerekte sonuca ulaşabilecek potansiyeldeki 5-TOVİN ile muhtemelen geçebileceğimiz bir koşu olabilir.

6.AYAK: Bu pist ve mesafedeki derecesi ve formda görüntüsüyle 6-GÖRKEMLİ doğal olarak favori olmayı hakediyor. Ancak uzun zamandır kendini unutturan bu pist ve mesafeleri cok seven 2-KOLACAN'sız bugün kupon yapmayacağım. Bunların yanına birde formda isim 1-ÖZLENEN GÜL ve son koşularında tabela içinde ve diplerinde dolaşan 15-BAHANE ile günün kapanışı yapalım derim.

ALTILI TAHMİNİM

7-8-3

4 HARUNHAN

1-2-3-4-5-6-7-9-11-16

10-7

3-4-8-9-5

6-2-1-15

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..