12 EYLÜL 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Yapmış olduğu son galoplar ve idmanlarında bütünleştiği binici Y.Aktaş idaresindeki 7-TEKARSLAN bir adım önde olsada, koştuğu ilk yarışta cok iyi görünen galoplarındada formunun üzerine koyan 8-ALYANAKLIM arasındaki mücadele kazananı belirler. Sigorta olarak 3-CÜRCEVELİ ilavesini yaparak ilk ayaktan sıyrılalım.

2.AYAK: Sert gruplardaki kosuları sonrası Kocaelinde sans arayacak olan 4-HARUNHAN sonlarda yapacağı ataklarla koşuyu kazanacaktır. Bankomdur. Aksi halde zorlu bir kosu olup, çok ata sans verilmesi taraftarıyım.

3.AYAK: Zorlu gördüğüm koşuda, hic detaya girmeden 10 isme eşit şans veriyorum. Sıralamam sablondadır.

4.AYAK: Süratli gitmesi muhtemel kosuda, ara vermis olmasına rağmen İstanbulda yaptığı galoplarda formda gözüken ve sevdiği kısa mesafenin pekte nefes yönünden etki etmeyeceğini düşündüğüm 10-LEMNOS ve ayağına süratli kalite safkan 7-WHITE HART LINE ikilisi bu kosuya yeterlidir.

5.AYAK: Uzun mesafeyi seven 3 yaşlı İngilizleri buluşturan koşuda önceliğim 3-RECO olacaktır. Hemen arkasına 4-BİRBEYHAN bulunsun. Kilo avantajlarınıda göz önünde bulundurarak 8-NEON KNIGHT ve 9-NIGHTS WATCH ve bunların yanina birde ayağına süratli isim, önde pek boş kalmayacak olsada, önde kaçanların arkasında bekleyerekte sonuca ulaşabilecek potansiyeldeki 5-TOVİN ile muhtemelen geçebileceğimiz bir koşu olabilir.

6.AYAK: Bu pist ve mesafedeki derecesi ve formda görüntüsüyle 6-GÖRKEMLİ doğal olarak favori olmayı hakediyor. Ancak uzun zamandır kendini unutturan bu pist ve mesafeleri cok seven 2-KOLACAN’sız bugün kupon yapmayacağım. Bunların yanına birde formda isim 1-ÖZLENEN GÜL ve son koşularında tabela içinde ve diplerinde dolaşan 15-BAHANE ile günün kapanışı yapalım derim.

ALTILI TAHMİNİM

7-8-3

4 HARUNHAN

1-2-3-4-5-6-7-9-11-16

10-7

3-4-8-9-5

6-2-1-15

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

Bol şanslar

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x