11 EKİM 2013 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

Bugün İstanbul,un BABÜR’ü :  SELİM KAYA….

Herkese merhaba…Başarısız geçen perşembe izmir yarışından sonra güzel bir İstanbul programıyla karşı karşıyayız. ..Programın genelini incelediğimde  3 ayaktaki 3  BABÜR  haricinde diğer ayaklarda  kazanabilecek bir favori at bulamadım.Dolayısıyla  3 ayaktaki BABÜR son yarışına göre mesafe 200 metre uzadığı için bu kez kazanacaktır diyorum ve banko olarak öneriyorum..Diğer ayaklarda ben şablonuma kazanamaz dediğim favori atları yazmadan kuponumu yapacağım,benim gibi düşünmeyenler kuponlarında favori atlara yer verebilir….

Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile bol şanslar…

1 ayak….1,5,6,7,8

2 ayak….1,6,7,8,4,5

3 ayak….3 BABÜR  BANKO

4 ayak….3,4,7,9,5,6

5 ayak….3,8,5,6,11

6 ayak….2,4,3,6,7,8,13,5

Not : Babür kazanamaz diyen arkadaşlar olursa onlara  5 ayağa 7 ve 10 numaralı tayları ilave etmelerini öneririm…Benim kurgumda Babür kazanırsa 5 ayaktaki favori konumundaki 7 ve 10 numaralı taylar bence kazanamaz…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Özcan

Avatar
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
özcan erdoğan

Selim kaya,ya yanlış ayakta güvendim ve 20 000 tl. gbi güzel bir ikramiyeyi kaçırdık.Selim beni ters köşe yaptı.Sağlık olsun diyelim ve önümüzdeki günlerde daha iyi ikramiyelere hep birlikte ulaşırız inşallah.

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Geçmiş olsun Özcan Kardeşim biz de bugün çok yaklaştık arkadaşla ortak oynadık. Son ayaktan gititk PATRONKAYA ve RUMELİBEYİ vardı son ayak çok yakın Özcan Kardeşim. Kaldıracağız büyük paralar… İLerisi için bol şanslar…!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x