11 EKİM 2013 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Uygun grupta normal kilo ile koşacak olan 5 – SILK KAFTAN favorim. 6  – KARTEPELİ son yarışında çim pistte 8. oldu fakat derecesi fena değil, sürpriz oranı ile favorinin sert rakibi olacaktır. 9 – OVER PEARL İzmir’den formda geliyor, mutlaka yazılmalı. Startta kalmazsa uygun kilosu ile 12 – LANDROS ve 11 – FLAYING GIRL plaeselerim. Kalan atları yazmak bütçeye kalmış, zor koşu.

 • 2. AYAK

  8 – SON NEFES start sorunu olmasa bu grubu ezer. 5 – EYE OF THE WOLF, 1 – ALL TOGETHER ve 6 – FAST STEP ilk rakipleri. 7 – GRAND PRIX uzun bir aradan sonra katıldığı koşuda iyi bir 5.lik aldı, burada şansı yüksek. 10 – ATEŞ GIRL ve 11 – GO BİGA GO plasede. İstanbul’da bir koşu gören 12 – DUST CATCHER sürpriz.

 • 3. AYAK

  1 – ORFİA yarışa adapte olmakta zorluk çekmezse kazanır. Tek handikapı safkana ilk defa binecek olan binicisi.

 • 4. AYAK

  3 – NARKOZ start sorunu olmasaydı banko seçeneğimdi. İlk rakibi ise koştuğu 3 koşunun ikisini kazanan 1 – GREY CORAL. Plasede ise 5 – SPRING BREEZE uygun kilosu ile düşünülmeli. Hayatının ilk koşusunda uzak kazanırken derecesi bu gruba yeterli gözüken 6 – AÇIKBEY bir diğer plase atım. Süratli safkan önde boş bırakılırsa fotoyu önde geçebilir.

 • 5. AYAK

  8 – BULUTREİS gözünü açtığı topraklara geri döndü. İstanbul’da çok güzel form tutmasına rağmen beklenen yarışlarını yapamamıştı. 4 – TÜMÖZ BEY’in sert rakibidir.

 • 6. AYAK

  2 – YELLOW APACHY kısa bir ara verdikten sonra koştuğu iki yarışta da 2.likle yetindi. Devam eden formuyla bu zorlu ayaktan bizi çıkarır diye ümid ediyorum. Bankom!

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
16 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
5
6
9
11
12
1
5
6
7
8
10
11
12
1
1
3
5
6
4
8
2
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.