11 EKİM 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  3 – NORTH BLOOD son koşusunda bombayı patlattı ama geçtiği safkanda (TITLE HOLDER) sakatlık çıktı. Daha önce çim yarışlarında IL NERO ve ayarındaki safkanların arkasından yakın ara tabelaları var. Bu sefer daha hazır bir rakibi var, 6 – PANGO. 3 yaşında start almaya başlayan safkan maiden dan 2.yarışında çıkarken daha sonra iki KV koşuda yakın ara 2. ve 3. oldu. En son TALİPHAN’ın kazandığı yarışta tabelada yer bulmazken daha sonra GAZİ KOŞUSU’nda şansını denedi. Burada da şans bulamayınca 3 ay ara verdi ve MARVELIOUS IRON – ŞEKER AĞA arkasından yarım boy 1 boy ile 3. geldi. Daha hazır gireceği koşuda bankomdur.

 • 2. AYAK

  5 – RİRİ, 7 – SAYGILI ve 6 – TILL I COLLAPSE favorilerim. 1 – DELİ MAVİ ve 2 – GALLARDO iyi durumlarıyla yazılmalılar. 9 – FLY WINGS sürpriz. En sonra 12 – RED FISH ve ekürisi kalıyor.

 • 3. AYAK

  Grupta birbirini geçemeyecek safkan yok gibi. İlk atım 3 – BABÜR, SELİM KAYA ile farklı koşuyor, favorim. 2 – ALİŞİRİN OĞLU her yarışta adından söz ettiriyor, İstanbulda daha farklı koşabilir. 4 – BUZKAYA çok güzel bir sprint ile bu koşuya katılıyor, yazılmalı. 8 – TULBARKAN’ın sapma sorunu var ve 9 – VELİ CAN KIZI 1600’de eksik koşabilir. Yine de çok atta yazılırlar.

 • 4. AYAK

  3 – ŞEKER AĞA nihayet kum piste çıkıyor, favorim. 4 – HOP HOP’un uzun bir aradan sonra gördüğü iki yarışta tatminkar mutlaka yazılmalı. 6 – NEARLY GREEN kum pistte artık rüştünü ispatladı. Çok güzel kısa sprint atan safkan yarıştan fazla kopmazsa düşenleri rahat toplar. 9 – TEARRA çok sürprizde şansı var. 2 – COOL GIRL sentetik eksik sanki, kuponumda bulunmayacak fakat İzmir performansı güzeldi. 7 – PADDINGTON’u bu yarıştan sonra değerlendirmeye alıcaz, bakalım nasıl koşacak.

 • 5. AYAK

  7 – SALDIRAN ve 8 – ADALETKAYA yeterli gibi dursa da sürprize müsait bir ayak. 10 – RANYA, uygun kilosu ile 11 – WİN KIZ WİN, 2 – BAŞYAZAR ve 6 – KİPOĞLU göze batan isimler.

 • 6. AYAK

  3 – ALMAATA’dan bu mesafe ve pistte çok farklı bir yarış bekliyorum, favorim.  7 – TAYCAN favorinin eksik koşması halinde yine bir transit geçiş yapabilir. 2 – KIRMANŞAH toplarnıyor ve uygun grupta çok atta yazılmalı.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
56,70 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
6
1
2
5
6
7
9
12
2
3
4
3
4
6
2
6
7
8
10
11
2
3
7
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.