11 ARALIK 2015 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafta sonu öncesi içeriğinde bir tane Açık GR-3 mücadelenin de yer aldığı seyir zevki olarak fena sayılmayacak bir programla İzmir’de beraberiz. Yorumlu İzmir tahminlerim aşağıda yer alıp yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması temennimizi de her zamanki gibi iletelim… can911

1.Ayak: Vasat performans sergileyen Dişilerin Şartlı mücadelesinde son çalışmasıyla dikkat çeken tam dişine göre de grup yakalayan 5 (SEA SECRET) favorim. Adana’dan seri 2.liklerle gelip artık kazanmak isteyecek olan 1 (AL MAHA), Bursa ve Kocaeli’de zaman zaman iyi yarışlarına şahit olduğumuz 3 (MUHAYO) bu ayakta yeterli olacaktır.

2.Ayak: Birbirine yakın performanslı Arapları buluşturan Handikap mücadelede verdiği ara sonrası burada koşacağı bazı isimleri dahi geride bırakan 9 (DAŞTANBEY) oldukça önde.  Mesafenin biraz uzaması nedeniyle yanına etkili olabileceğini düşündüğüm ilave önerilerim olacak. Bunlar 11 (BAŞYAZAR), 5 (DAYI DAYI) ve sürprizde de 2 (KARAHİSAR) olacaktır.

3.Ayak: Günün ilk maiden ayağında kendine güvenenleri iki yarıştır üzen artık bu sefer üzerine düşeni yapacağını düşündüğüm 5 (ELVANBEY) uygun grupta banko önerimdir.

4.Ayak: Açık Gr.3 Kubilay koşusu olarak düzenlenen günün önemli isimleri bir araya toplayan koşuda çalışmalarını bu koşu doğrultusunda hedef yapan 8 (SAİNT HİLARİON), ardı ardına aldığı seri galibiyetlerle formda isim 3 (GOLD ACCOUNT), son 6 yarışından üç 1.lik, üç de 2.lik çıkararak tesadüf olmadığını ısptlamak isteyecek olan, binicisini de değiştirmeyen 5 (MORE THAN A GAME), son yarışına nazaran sertleşen bir grupa çıkacak olan ve banko önererek beni yanıltmayan 4 (GRADE BOY) ve iyi bir taktik izlemesi durumunda güzel bir sürpriz olacak olan 6 (TEMELHAN) diyelim.

5.Ayak: Aralarındaki son yarışta farkı yarım boyla belirleyen isimler 2 (FLAWLESS VİCTORY)  ve 3 (SEPTEMBER WİND) ve son yarışında koşunun temposunu belirleyen ve çıktığı gibi kazanan ki bugün mesafenin kısalmasıyla yine etkili olabilecek olan 7 (FLY SO FREE) mutlaka işaretlenerek burda yeterli olacaktır.

6.Ayak: Günün son ayağında, son iki yarışında iyi bir gelişim gösterdiğini gördüğüm bugün de ahırdaşlarıyla start alacak olan 8 (UTKANER) önceliğim. Son yarışından binicisiyle 2.lik elde eden idmanda da oldukça iyi görünen 3 (ESRAR DEDE) ve son 2.liğiyle burda da etkili olabilecek Turbo yavrusu 11 (İSKENDERİYE) son tercihim olur.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 5-1-3

2.Ayak: 9-11-5-2

3.Ayak: 5

4.Ayak: 8-3-5-4-6

5.Ayak: 2-3-7

6.Ayak: 8-3-11

Kupon Tutarı: 32,40 TL (Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 3 (ALHABER) olacaktır).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

emin

bolşans can abi, bir sorum olacaktı, 4.ayakta es es runner ile frenklin rüzgarına neden şans vermediniz??

HAFİYE.48.

selam bol şanslar can bey

soner

Öncelikle selamlar can abi yazdıgın gibi gelir işallah diyor ve şablonumu paylaşıyorum
1.Ayakda 3-1-4-6-5
biraz geniş tutmakda fayda görüyorum lakin takı deişligine giden RIO FACE ve APRIL BABE kuponumda yer verecem
2 Ayak 1-5-6-9 (7) (12) süprize CANKOPARAN son yarışında bursada güzel bir 1 cilik elde eden ve gene aynı apranti ismail kaya ile 50 kilo ile koşacak bursadan sonra izmiri yadırgamazsa güzel bir süpriz olacagı kanatindeyim ÇETİNKALE ile birlikte 2 ci ayak bu şekilde
3. Ayak sana çok güveniyorum can abi 5 i tek atacam lakin hep başıma gelmiştir kayala rın ekürü leri ne zaman favori olmazsa getiriyorlar sana inancım tam 5 tekle geçiyorum abi
4 Ayak selim kayanın izmire boşa gelmicegini ve kalitesinin de karataşa yakın oldugunu düşündügüm tek jokey oldugu için SAINT HILARION tek atıyorum
5.Ayakda 3-7
6 Ayakda 4-8-3-11 bu ayakda sana katılmakla birlikde can abi bu mesafede yine aynı aprantisi ile start alacak vede çok begendigim aprantilerin başını çeken nevzat avcı ile start alacak HÜSNÜBALA yıda ekleyerek şablonumu tamamlıyorum.

soner

tamam can abi onuda ekledim hayırlısı diyorum şunuda ekleyeyim
içimde bu şablonu oluştururken bugün bulacagımı hissettim umarım bugün nasip olur teşekkürler abi.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x