11 ARALIK 2015 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

11 ARALIK CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Birkaç gündür (dün Hariç) :) 5te kalma hasretimize son verebilecek bir program gibi gözüküyor.1 ve 5.ayaklar çok Karışık bütçemiz elverdiğince at yazmamız gerekiyor.herkese şimdiden bol şanslar diliyorum..

1.AYAK : Bir kaç yatıştır ısrarla yazdığım ve bu yarış için yaptığı hazırlıklarını güzel bulduğum (4)RIO FACE ve Bursa’da hazırlanıp gelen bu yarışı hedef yaptırıldığını bildiğim çalışmalarıda gayet iyi görünen (7)BRITISH SIANG ön planda tuttuklarım.daha sonra 2aylık ara vermiş olsada çalışmalarını devam ettiren ve İzmir’de son yaptığı 1200/1.16.8 galobu Gözüme batan (1)AL MAHA,4aylık aradan sonra koşacak olan galoplarında hazır görünümü veren (6)APRIL BABE ve (3)MUHAYO birlikte değerlendirilmelidir,bütçe ölçülerine göre HEPSI yapılıp kapanması gereken bir ayak olarak görüyorum.

2.AYAK : Tam mesafesinde koşacak olan form durumunu galoplarında bakarak beğendiğim ve rakiplerine oranla iyi sayılabilecek kilo avantajıyla koşacak olan ve çarşamba günkü galobunda 1000/1.10 gibi hatırı sayılır bir dereceyle Karşımızda olan (10)UÇANKARINCA kazanmasını beklediğim safkandır.rakip yazmak isteyenlere iyi formuyla (4)NEVVARE,son yarışını tekrarlarsa (5)DAYI DAYI ve bir süre aradan sonra başarılı bir yarış ile dönen (9)DAŞTANBEY yazılabilir.(11)BAŞYAZAR iyi formuyla dikkat edilmesi gereken safkandır.

3.AYAK : iyi formuyla (5)ELVANBEY,4aylık aradan sonra yarış gösterilerek bu yarışa hedef yaptırılan (1)BARBUN ONUR ve güzel galobuyla usta jokeyi Sadettin Boyraz ile koşacak olan (7)GÖNÜL FIRTINASI arasına at gireceğini düşünmüyorum.süprizi 5aylık aradan sonra koşacak olan 600/41 400/26.5 galobuyla (2)BAYKOŞAN’dan bekliyorum.

4.AYAK : Bu yarışına İzmir pistinde bir çok galop yaparak hazırlanan ve bu grubun üstünde olduğunu düşündüğüm,son yarışlarına göre uygun sayılabilecek grup yakalayan 600/35 400/23 galobuyla (6)TEMELHAN’ın kazanmasını bekliyorum. Kötü koşması halinde İzmir kumunda çok sayıda yarış kazanan ve Selim Kaya ile yarışa iştirak edecek olan (8)SAINT HILARION, güzel hazırlıklarıyla (1)BLACK KİNG ve Ö.Yıldırımın başka safkan yerine tercih ederek üstüste ikinci kez bindiği (2)ES ES RUNNER Şanslı olabilecek safkanlardır.

5.AYAK : Çok rahat sayılabilecek Kazandığı yarışındaki derecesi gayet iyi olan (1.31.44) – (7)FLY SO FREE favorim olsada karışık bulduğum bu ayakta sırasıyla (1)EXTRAPOWER, (4)SHIELLA, (2)FLAWLESS VICTORY ve (3)SEPTEMBER WINDOWS Şanslı olmasını beklediğim safkanlardır.

6.AYAK : CAŞ-HAMDE 52 orijinine sahip ve zamanında Karacabey Harası satışlarında rekor sayılabilecek ciddi rakam ile satın alınıp kendisinden çok şey beklenen ve İzmir pistine geldikten sonra kendisini bulan,Salı günü yaptığı rekor dereceli galobu ile (600/40, 400/26.5 ) bu yarışa ne denli ciddi hazırlandığını gördüğüm (3)ESRAR DEDE bir aksilik olmazsa rahatlıkla kazanacaktır. banko hakkını başka ayakta kullanan arkadaşlarıma çalışmaları gayet iyi olan anne kan hattı çok kuvvetli olan Gülsultan ve Okinawa nın kardeşi olan Turbo yavrusu (11)İSKENDERİYE,yarış kollayan (4)HÜSNABALA ve ekürilerden (10)BİLGİNİM yeterli gelecektir.

4.7.1.6.3.2.5.8

10 / 5.4.9.11

5.1.7

6 / 8.1.2

7.1.4.2.3

3 banko

küçük şablon 7.20 tl

son ayak 3 banko ile tamamı 108 tl yapıyor..

 

Herkese bol kazançlı günler diliyorum.

7li GANYAN veya 7li PLASE için 1.koşuda (2)HASEKI SULTAN’ın kazanmasını bekliyorum.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
HAFİYE.48.

selam ertan bey şaplon çok güzel çok bol
Şanslar yazdıgınız gibi gelsin ve şanslı olsun
herkese bol şanslar emege saygı lütfen.

cuneyt

Herkese bol şanslar

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x