11 ARALIK 2015 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Güne zor bir koşuyla başladığımız yarışta süratli isimlerin olduğu koşuda bu tip sert tempolu yarışlara ayak uydurabilecek birçok isim olsa da rakiplerinden farklı gördüğüm bu koşuda olmasa HEPSİ diyeceğim ayakta (1) AL MAHA BANKOM olacak. ADANA pistinde ki mükemmel koşularıyla burada ki rakiplerinden daha üst rakiplerle mücadele etmiş olan İZMİR pistinin son düzlüğünün uzaması bu safkana yeteri kadarda sprint koridoru açacaktır. Sonlarda güçlü ataklarıyla bu tip koşularda bu tip safkanları iyi idare eden jokeyiyle de şansını 2’ye katlayan safkanın piste uyum sağlaması da çalışmalarından belli oluyor kazanması normal sonuç olur.

2. Ayak Gerçekten beni en çok zorlayan ayaklardan biri olan koşuda son startını dikkate almadığım kısa mesafede başarılı olamayan lakin uzun mesafelerde daha iyi koşan (4) NEVVARE favorim. Gördüğü yarışların ardından çok daha iyi duruma gelen DAYI DAYI, DAŞTANBEY, CANKOPARAN gibi seri isimlerin bulunduğu koşuda geçen seneden çok iyi yarışlarını gördüğüm bu tip yarışlarda mükemmel bir düzlük sprinti yapan (2) KARAHİSAR ön planda tuttuğum isimler. Sonrasında ise sırası ile (9) DAŞTANBEY, (1) FAHRİYE HANIM, (11) BAŞYAZAR, (6) ÖZGÜRÜNOĞLU, (12) CANKOPARAN, (7) ÇETİNKALE, (10) UÇANKARINCA ve (5) DAYI DAYI yazacağım.

3. Ayak Her ne kadar kafamı karıştıran isimler olsa da safkanın çalışmalarını çok beğenmesem de binicisine ve inatçılığına güvendiğim (5) ELVANBEY bugün kazanmasını bilecektir BANKOMDUR. Çok etkili yarışlar koşmasa da yarış içerisinde ki tutumunu beğendiğim safkan riskli de olsa kazanacaktır.

4. Ayak Aslında ilk etapta (2) ES ES RUNNER ve (5) MORE THAN A GAME yazıp aradan sıyrılacaktım lakin önde çok boş kalmasını beklediğim (6) TEMELHAN sevdiği pistte beyaz bayrak ayna yapabilir. Sürprizde ise (1) BLACK KING, (8) SAINT HILARION ve (7) FRENKLİ RÜZGARI yazacağım.

5. Ayak Son yarışında jokeyinin hatalı binişi sonucu iyi idare edilemeyen (3) SEPTEMBER WIND bugün usta jokeyiyle kazanabilir ALTERNATİF BANKOMDUR. Bu safkana rakip olarak (2) FLAWLESS VICTORY ve (1) EXTRA POWER öneririm.

6. Ayak Son yarışını çok iyi bulduğum DB çıkarıldıktan sonra daha etkili koşan (11) İSKENDERİYE favorim. Son sert grupta yaptığı yarışla dikkatimi çeken (8) UTKANER, yarış hayatının ilk startında startta oyalanmasına rağmen mükemmel bir yarış çıkartan bugün iyi koşmasını beklediğim (7) TIRPANBEY, gruptan çok üstün gözükse de birtürlü içimin ısınmadığı (3) ESRAR DEDE aslında farklı bir isim lakin safkanı iyice izledim çok dengesiz koşuyor o yüzden geri planda şans verdim. Sürprizde ise (4) HÜSNÜABLA ve (1) ATACANBEY‘e şans vereceğim.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 1 TEK

2. Ayak : 4,2,9,1,11,6,12,7,10,5

3. Ayak : 5 TEK

4. Ayak : 2,5,6,1,8,7

5. Ayak : 3 TEK / 2,1

6. Ayak : 11,8,7,3,4,1

ŞABLON TUTARI : 64,80 TL’dir. Küçük şablon ise 21,60 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
emin

bolşans.. umarım yarın yüzümüz güler :)

emin

bende yarın black king veya frenklin rüzgarından süpriz bekliyorum..

HAFİYE.48.

selam by creed bol şanslar.

mustafa

Hayırlı günler kardeşim öncelikle teşekkür ederim emek vermişsin incelemişsin, yine senin bankolara güvenerek kuracağım çatıyı,,, ilk ayak 1 numarayı izledim diğerlerinin yarısına dahi bakmadım zaten bu atlarıda geçemezse zor yarış kazanır ,,,, ikinci ayak h yazmak en doğrusu olacak dediğiniz gibi, üçüncü ayak elvanbey’ide banko yazarsam dörtlü ganyana dönüşmüş olur,,,, dördüncü ayak çok baktım es es runner izmirde 1900 ü 2,01 e indirmiş 2200 ü 2,21 e düşürmüş ve ilginç olan ilk yarısı sartlı 1 kalan tüm yarışları grub yarış veya kısa vade kosmus ya es es runneri tek yazar elvanbeyin yanına ilk kez kosan tayı yazarım veya elvanbeyi tek yazar es es runnerin yanına kimse kovalamaz diye düşünerek temelhanı eklerim besinci ayak h yazarım son ayak senin tavsiyene uyarak 3,8,11 yazarsak 21 lira tutuyor

HAFİYE.48.

İZMİR ALTILI TAHMİNLERİM RAST GELE.

1. AYAK. 1./ 5.7.3.2.8./

2. AYAK. 7.10.6.9.12./ HEPSİ./

3. AYAK. 5./ 3.1.9./ HEPSİ./

4. AYAK. 7. BANKO TEK./ 5.8.6.2.4.1.3./

5. AYAK. 1.3.7./

6. AYAK. 3. BANKO TEK.

HAFİYE.48.

İZMİR ÜÇLÜ GANYAN.

5. KOŞU. 7.5.6.8.2.4.1.3.

6. KOŞU. 1.3.7.2.4.

7. KOŞU. 3.11.

ozgur

by creed koceeli tahmininiz olacakmi